'Fredberg doet meteen ingrijpende zet bij Anderlecht'

1143
'Fredberg doet meteen ingrijpende zet bij Anderlecht'

Nu de WK-break officieel begonnen is, kunnen de meeste ploegen even op adem komen na een bijzonder drukke eerste seizoenshelft. Bij RSC Anderlecht zal er achter de schermen echter flink doorgewerkt moeten worden. Met Jesper Fredberg werd een nieuwe sportieve baas aangesteld en die moet meteen enkele stevige knopen doorhakken.


Tot dusver lag het sportieve beleid bijna volledig in de schoot van Peter Verbeke, maar die had zijn handen als CEO natuurlijk ook al vol met andere belangrijke zaken. En dus besloot men om naast Verbeke nog een sportief directeur aan te stellen. Uiteindelijk viel de keuze op Fredberg. Die leverde in eigen land al een tijdje goed werk bij middenmoter/subtopper Viborg. Eerder werkte hij ook al in moeizame omstandigheden voor Omonia Nicosia en Panathinaikos.

Maandag zou een definitief akkoord zijn gevonden met Viborg omtrent zijn overstap. Officieel gezien treedt Fredberg wel pas op 1 januari in dienst. Maar gezien de omstandigheden gaat hij vrijwel meteen aan de slag. Want alvorens de Deen zich gaat buigen over de belangrijke wintermercato, zal hij eerst het trainersdossier mee in goede banen moeten leiden. En volgens La Dernière Heure zou hij wat dat betreft meteen een ingrijpende zet doorvoeren.

BUITENLANDSE TRAINER
Zo verwacht de Waalse krant dat interim-coach Robin Veldman, die nochtans een goede beurt maakte, opnieuw wordt teruggeschoven naar de beloften. In plaats daarvan zou Fredberg zijn zinnen hebben gezet op een nieuwe, buitenlandse trainer. Concrete pistes worden niet naar voren geschoven, maar de sportief directeur zal ongetwijfeld al enkele namen in gedachten hebben. In ieder geval wordt het zaak om het dossier niet te laten aanslepen, zodat de nieuwe T1 voldoende gebruik kan maken van de WK-break om zijn stempel te drukken.

LEES OOK: Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

Anderlecht moet een coach pakken die de competitie kent ...

Meest recent

Trossard trekt met zeer straffe cijfers naar Rode Duivels

De Rode Duivels blazen deze week verzamelen voor hun laatste twee wedstrijden in de groepsfase van ...

2
2
Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

22
22
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

20
20
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

9
9
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

16
16
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

83
83
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

27
27
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

53
53
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

60
60
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

253
253
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

396
396
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

115
115
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

280
280
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

143
143
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

119
119
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

509
509
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

583
583
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

790
790
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

79
79
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

674
674
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

226
226

Meer sportnieuws