'Fredberg doet meteen ingrijpende zet bij Anderlecht'

door
'Fredberg doet meteen ingrijpende zet bij Anderlecht'

Nu de WK-break officieel begonnen is, kunnen de meeste ploegen even op adem komen na een bijzonder drukke eerste seizoenshelft. Bij RSC Anderlecht zal er achter de schermen echter flink doorgewerkt moeten worden. Met Jesper Fredberg werd een nieuwe sportieve baas aangesteld en die moet meteen enkele stevige knopen doorhakken.


Tot dusver lag het sportieve beleid bijna volledig in de schoot van Peter Verbeke, maar die had zijn handen als CEO natuurlijk ook al vol met andere belangrijke zaken. En dus besloot men om naast Verbeke nog een sportief directeur aan te stellen. Uiteindelijk viel de keuze op Fredberg. Die leverde in eigen land al een tijdje goed werk bij middenmoter/subtopper Viborg. Eerder werkte hij ook al in moeizame omstandigheden voor Omonia Nicosia en Panathinaikos.

Maandag zou een definitief akkoord zijn gevonden met Viborg omtrent zijn overstap. Officieel gezien treedt Fredberg wel pas op 1 januari in dienst. Maar gezien de omstandigheden gaat hij vrijwel meteen aan de slag. Want alvorens de Deen zich gaat buigen over de belangrijke wintermercato, zal hij eerst het trainersdossier mee in goede banen moeten leiden. En volgens La Dernière Heure zou hij wat dat betreft meteen een ingrijpende zet doorvoeren.

BUITENLANDSE TRAINER
Zo verwacht de Waalse krant dat interim-coach Robin Veldman, die nochtans een goede beurt maakte, opnieuw wordt teruggeschoven naar de beloften. In plaats daarvan zou Fredberg zijn zinnen hebben gezet op een nieuwe, buitenlandse trainer. Concrete pistes worden niet naar voren geschoven, maar de sportief directeur zal ongetwijfeld al enkele namen in gedachten hebben. In ieder geval wordt het zaak om het dossier niet te laten aanslepen, zodat de nieuwe T1 voldoende gebruik kan maken van de WK-break om zijn stempel te drukken.

LEES OOK: Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

Anderlecht moet een coach pakken die de competitie kent ...

Meest recent

Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

1
1
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

7
7
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

40
40
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

27
27
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

20
20
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

97
97
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

191
191
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

43
43
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

141
141
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

156
156
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

200
200
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

218
218
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

40
40
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

297
297
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

23
23
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

178
178
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

24
24
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

523
523
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

226
226
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

396
396
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

315
315
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

654
654
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

657
657
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

91
91
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

109
109

Meer sportnieuws