'Fredberg doet meteen ingrijpende zet bij Anderlecht'

1143 stemmen
'Fredberg doet meteen ingrijpende zet bij Anderlecht'

Nu de WK-break officieel begonnen is, kunnen de meeste ploegen even op adem komen na een bijzonder drukke eerste seizoenshelft. Bij RSC Anderlecht zal er achter de schermen echter flink doorgewerkt moeten worden. Met Jesper Fredberg werd een nieuwe sportieve baas aangesteld en die moet meteen enkele stevige knopen doorhakken.


Tot dusver lag het sportieve beleid bijna volledig in de schoot van Peter Verbeke, maar die had zijn handen als CEO natuurlijk ook al vol met andere belangrijke zaken. En dus besloot men om naast Verbeke nog een sportief directeur aan te stellen. Uiteindelijk viel de keuze op Fredberg. Die leverde in eigen land al een tijdje goed werk bij middenmoter/subtopper Viborg. Eerder werkte hij ook al in moeizame omstandigheden voor Omonia Nicosia en Panathinaikos.

Maandag zou een definitief akkoord zijn gevonden met Viborg omtrent zijn overstap. Officieel gezien treedt Fredberg wel pas op 1 januari in dienst. Maar gezien de omstandigheden gaat hij vrijwel meteen aan de slag. Want alvorens de Deen zich gaat buigen over de belangrijke wintermercato, zal hij eerst het trainersdossier mee in goede banen moeten leiden. En volgens La Dernière Heure zou hij wat dat betreft meteen een ingrijpende zet doorvoeren.

BUITENLANDSE TRAINER
Zo verwacht de Waalse krant dat interim-coach Robin Veldman, die nochtans een goede beurt maakte, opnieuw wordt teruggeschoven naar de beloften. In plaats daarvan zou Fredberg zijn zinnen hebben gezet op een nieuwe, buitenlandse trainer. Concrete pistes worden niet naar voren geschoven, maar de sportief directeur zal ongetwijfeld al enkele namen in gedachten hebben. In ieder geval wordt het zaak om het dossier niet te laten aanslepen, zodat de nieuwe T1 voldoende gebruik kan maken van de WK-break om zijn stempel te drukken.

LEES OOK: 'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Anderlecht moet een coach pakken die de competitie kent ...

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

104
104
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

21
21
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

40
40
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

76
76
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

167
167
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

645
645
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

113
113
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

206
206
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

161
161
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

145
145
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

260
260
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

44
44
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

169
169
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

508
508
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

248
248
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

232
232
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

469
469
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

343
343
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

149
149
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws