Genk-sterkhouder heeft WK-selectie helemaal beet

door
Genk-sterkhouder heeft WK-selectie helemaal beet

Bij KRC Genk trekt men ongetwijfeld met een uitstekend gevoel de WK-break in. De Limburgers staan stevig aan de leiding in onze competitie, en enkele sterkhouders vaardigen ook hun land af in Qatar. Met Angelo Preciado (Ecuador) en Bilal El Khannouss (Marokko) waren al twee spelers zeker van hun selectie. Vanavond voegde zich nog een nummer drie toe aan dat rijtje. 


Zo heeft Gerardo Arteaga zijn selectie voor de nationale ploeg van Mexico beet. De linksachter van KRC Genk maakt deel uit van de 26-koppige selectie van Gerardo Martina. Gezien het basisstatuut van Arteaga bij de Mexicanen, was die selectie echter een formaliteit voor de 'Genkie'. Naast Arteaga is het bij Mexico ook vooral uitkijken naar sterspelers als Hirving Lozano en Edson Alvarez. Ook oudgediende Andres Guardado (36 jaar en 179 interlands) is van de partij. 

Gerardo Arteaga is bij KRC Genk dit seizoen één van de sterkhouders. De Mexicaan maakt steevast deel uit van het type-elftal van Wouter Vrancken, en was dit seizoen ook al bepalend bij enkele doelpunten. Met twee doelpunten en een assist zijn de statistieken van Arteaga dus niet min. Volgens Transfermarkt bezit de Mexicaan ondertussen ook een marktwaarde van vijf miljoen euro. 

Trainingsperiode gevolgd door vakantie

Bij KRC Genk mogen de spelers echter nog niet op vakantie. Zo worden er deze week immers nog twee trainingssessies gehouden bij de Limburgers. Nadien krijgen de spelers die geen interlandverplichtingen hebben een tiental dagen vrijaf. Naast de drie WK-gangers hebben ook Onuachu (Nigeria), Hrosovsky (Slowakije), Nemeth (Hongarije), Munoz en Cuesta (allebei Colombia) ook nog interlandverplichtingen. Zij moeten allen aan de bak in vriendschappelijke duels. 

LEES OOK: Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Zal Mexico verrassen op het WK?

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

14
14
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

29
29
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

32
32
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

88
88
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

101
101
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

57
57
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

272
272
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

130
130
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

252
252
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

204
204
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

254
254
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

169
169
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

55
55
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

192
192
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

129
129
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

170
170
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

152
152
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

61
61
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

248
248
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

280
280
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

55
55
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

392
392
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

230
230
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

315
315
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

184
184

Meer sportnieuws