Genk-sterkhouder heeft WK-selectie helemaal beet

door
Genk-sterkhouder heeft WK-selectie helemaal beet

Bij KRC Genk trekt men ongetwijfeld met een uitstekend gevoel de WK-break in. De Limburgers staan stevig aan de leiding in onze competitie, en enkele sterkhouders vaardigen ook hun land af in Qatar. Met Angelo Preciado (Ecuador) en Bilal El Khannouss (Marokko) waren al twee spelers zeker van hun selectie. Vanavond voegde zich nog een nummer drie toe aan dat rijtje. 


Zo heeft Gerardo Arteaga zijn selectie voor de nationale ploeg van Mexico beet. De linksachter van KRC Genk maakt deel uit van de 26-koppige selectie van Gerardo Martina. Gezien het basisstatuut van Arteaga bij de Mexicanen, was die selectie echter een formaliteit voor de 'Genkie'. Naast Arteaga is het bij Mexico ook vooral uitkijken naar sterspelers als Hirving Lozano en Edson Alvarez. Ook oudgediende Andres Guardado (36 jaar en 179 interlands) is van de partij. 

Gerardo Arteaga is bij KRC Genk dit seizoen één van de sterkhouders. De Mexicaan maakt steevast deel uit van het type-elftal van Wouter Vrancken, en was dit seizoen ook al bepalend bij enkele doelpunten. Met twee doelpunten en een assist zijn de statistieken van Arteaga dus niet min. Volgens Transfermarkt bezit de Mexicaan ondertussen ook een marktwaarde van vijf miljoen euro. 

Trainingsperiode gevolgd door vakantie

Bij KRC Genk mogen de spelers echter nog niet op vakantie. Zo worden er deze week immers nog twee trainingssessies gehouden bij de Limburgers. Nadien krijgen de spelers die geen interlandverplichtingen hebben een tiental dagen vrijaf. Naast de drie WK-gangers hebben ook Onuachu (Nigeria), Hrosovsky (Slowakije), Nemeth (Hongarije), Munoz en Cuesta (allebei Colombia) ook nog interlandverplichtingen. Zij moeten allen aan de bak in vriendschappelijke duels. 

LEES OOK: Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

Zal Mexico verrassen op het WK?

Meest recent

Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

47
47
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

143
143
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

264
264
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

85
85
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

186
186
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

260
260
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

97
97
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

264
264
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

95
95
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

45
45
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

438
438
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

404
404
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

74
74
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

265
265
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

190
190
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

51
51
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

311
311
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

63
63
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

682
682
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

652
652
Hayen doet opmerkelijke ontboezeming over Ordoñez

Bij Club Brugge kwam er deze week zeer verrassend nieuws. Dinsdag kwamen ze immers met de ...

246
246
Ook de zon helpt niet: nieuwe mokerslag Vanheusden

Zinho Vanheusden zorgde misschien wel voor één van de opmerkelijkste Belgische ...

201
201
Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

Manchester United is al vele jaren een subtopper in de Premier League en ondertussen lijken ze ...

238
238
Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Vincent Kompany speelt met Bayern München tegen Chelsea. Een partij waar veel druk op zal ...

370
370
Zorgen bij Club Brugge: Hayen legt vinger op de wonde

Club Brugge staat toch wel onder druk voor de match tegen AS Monaco. In België zijn ze al voor ...

318
318

Meer sportnieuws