Genk-sterkhouder heeft WK-selectie helemaal beet

door
Genk-sterkhouder heeft WK-selectie helemaal beet

Bij KRC Genk trekt men ongetwijfeld met een uitstekend gevoel de WK-break in. De Limburgers staan stevig aan de leiding in onze competitie, en enkele sterkhouders vaardigen ook hun land af in Qatar. Met Angelo Preciado (Ecuador) en Bilal El Khannouss (Marokko) waren al twee spelers zeker van hun selectie. Vanavond voegde zich nog een nummer drie toe aan dat rijtje. 


Zo heeft Gerardo Arteaga zijn selectie voor de nationale ploeg van Mexico beet. De linksachter van KRC Genk maakt deel uit van de 26-koppige selectie van Gerardo Martina. Gezien het basisstatuut van Arteaga bij de Mexicanen, was die selectie echter een formaliteit voor de 'Genkie'. Naast Arteaga is het bij Mexico ook vooral uitkijken naar sterspelers als Hirving Lozano en Edson Alvarez. Ook oudgediende Andres Guardado (36 jaar en 179 interlands) is van de partij. 

Gerardo Arteaga is bij KRC Genk dit seizoen één van de sterkhouders. De Mexicaan maakt steevast deel uit van het type-elftal van Wouter Vrancken, en was dit seizoen ook al bepalend bij enkele doelpunten. Met twee doelpunten en een assist zijn de statistieken van Arteaga dus niet min. Volgens Transfermarkt bezit de Mexicaan ondertussen ook een marktwaarde van vijf miljoen euro. 

Trainingsperiode gevolgd door vakantie

Bij KRC Genk mogen de spelers echter nog niet op vakantie. Zo worden er deze week immers nog twee trainingssessies gehouden bij de Limburgers. Nadien krijgen de spelers die geen interlandverplichtingen hebben een tiental dagen vrijaf. Naast de drie WK-gangers hebben ook Onuachu (Nigeria), Hrosovsky (Slowakije), Nemeth (Hongarije), Munoz en Cuesta (allebei Colombia) ook nog interlandverplichtingen. Zij moeten allen aan de bak in vriendschappelijke duels. 

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Zal Mexico verrassen op het WK?

Meest recent

Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

0
0
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

56
56
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

74
74
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

160
160
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

106
106
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

494
494
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

36
36
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

75
75
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

469
469
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

57
57
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

395
395
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

192
192
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

326
326
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

242
242
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

404
404
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

393
393
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

237
237
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

122
122
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

211
211
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

259
259
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

165
165
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1178
1178
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

90
90
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

41
41

Meer sportnieuws