Carragher doet Duivels-fans gruwen met voorspelling WK

door
Carragher doet Duivels-fans gruwen met voorspelling WK

Aanstaande zondag trappen Qatar en Ecuador het WK 2022 op gang. Een drietal dagen later zijn de Rode Duivels dan weer een eerste keer aan zet, de mannen van bondscoach Roberto Martinez beginnen eraan met een groepsmatch tegen Canada. Maar niet iedereen is even overtuigd van de Belgische kansen op glorie.


Tijdens de vorige WK-eindronde werden de Duivels nog bij de grote outsiders voor de wereldtitel gerekend. Toen eindigden ze uiteindelijk ook fraai derde, de beste Belgische WK-prestatie ooit. Maar sindsdien zwaaide een aantal belangrijke pionnen af. Anderen hebben lang niet meer het niveau van vier jaar geleden of kampen met fysieke problemen. Het blijft dus koffiedik kijken of de Duivels hun beste niveau zullen halen.

De Engelse topanalist Jamie Carragher vreest er alvast voor. Op het Youtube-kanaal van The Telegraph waagde de oud-verdediger zich aan een volledige voorspelling van het WK. En hij ziet België slechts nipt de poule overleven, op een tweede plaats na Kroatië. "Ik vrees dat België op de terugweg is, gezien de leeftijd en profielen van de spelers. Lukaku heeft ook weer een blessure. Zelfs als hij fit geraakt, zal hij op voorhand geen matchen hebben gespeeld. Ik denk dus dat het zwaar wordt voor België, maar ik zie ze nog wel doorglippen", voorspelt Carragher.

SPANJE TE STERK
Vervolgens zouden de Duivels volgens zijn voorspelling in de tweede ronde uitkomen tegen Spanje. En Carragher vreest dat dit meteen het eindstation zal zijn voor Martinez en zijn manschappen. "Ik zie Spanje doorgaan. Ik denk dat België zijn kans om iets groots te doen heeft verspeeld. Ze werden tijdens het vorige WK derde, maar ik vrees dat dit schip voorbij gezeild is. Ze hebben geweldige spelers, maar zijn wat oud geworden", aldus het clubboegbeeld van Liverpool, die Lionel Messi en Argentinië tipt als uiteindelijke winnaar na een heroïsche finale tegen het Portugal van Cristiano Ronaldo.

LEES OOK: Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Waar ziet u de Duivels toe in staat op het WK?

Meest recent

Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

13
13
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

5
5
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

57
57
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

74
74
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

30
30
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

35
35
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

87
87
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

107
107
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Afgelopen nacht werd er weer een speeldag afgewerkt in de Major League Soccer, de hoogste klasse van ...

41
41
Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

252
252
Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Napoli zit in de hoek waar de klappen vallen. In eigen huis ging het met 0-2 onderuit tegen Lazio. ...

169
169
Saliba komt met héél bizarre uitspraak na zege

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard zeer gelukkig met de volgende zege. Ze wonnen met 1-2 van KV ...

268
268
Vanderbiest briest: "Na uur moest het 4-0 staan"

KV Mechelen verloor met 1-2 van RSC Anderlecht na een al bij al matige pot voetbal. Bij de ...

118
118
Union SG verrast: nieuw pareltje duikt op

Union SG heeft een uitstekende scouting. Daarmee hebben ze veel aanzien gekregen in Europa en het ...

62
62
Zorgwekkende situatie Vranckx: terugkeer naar JPL?

De zomermercato loert om de hoek en de Belgische clubs zijn bezig met het opstellen van de profielen ...

265
265
Club Brugge onder druk: alles staat op het spel

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, want als ...

160
160
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

153
153
Taravel ziet probleem: "Zo lukt het niet elke keer"

RSC Anderlecht won met 1-2 op het veld van KV Mechelen. Paars-Wit speelde zeker niet goed, maar pakt ...

193
193
‘Kompany blaast mercato op: eerste zomerknaller in aantocht’

Bayern werkt achter de schermen aan een opvallende transferzet. De club ziet een nieuwe ...

86
86
Twijfels bij Club Brugge: topaankoop moet opletten

Club Brugge staat voor een heel belangrijk duel tegen Union SG. Blauw-Zwart heeft tal van ...

309
309
Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

137
137
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

106
106
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

131
131
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

72
72
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

231
231

Meer sportnieuws