Carragher doet Duivels-fans gruwen met voorspelling WK

980 stemmen
Carragher doet Duivels-fans gruwen met voorspelling WK

Aanstaande zondag trappen Qatar en Ecuador het WK 2022 op gang. Een drietal dagen later zijn de Rode Duivels dan weer een eerste keer aan zet, de mannen van bondscoach Roberto Martinez beginnen eraan met een groepsmatch tegen Canada. Maar niet iedereen is even overtuigd van de Belgische kansen op glorie.


Tijdens de vorige WK-eindronde werden de Duivels nog bij de grote outsiders voor de wereldtitel gerekend. Toen eindigden ze uiteindelijk ook fraai derde, de beste Belgische WK-prestatie ooit. Maar sindsdien zwaaide een aantal belangrijke pionnen af. Anderen hebben lang niet meer het niveau van vier jaar geleden of kampen met fysieke problemen. Het blijft dus koffiedik kijken of de Duivels hun beste niveau zullen halen.

De Engelse topanalist Jamie Carragher vreest er alvast voor. Op het Youtube-kanaal van The Telegraph waagde de oud-verdediger zich aan een volledige voorspelling van het WK. En hij ziet België slechts nipt de poule overleven, op een tweede plaats na Kroatië. "Ik vrees dat België op de terugweg is, gezien de leeftijd en profielen van de spelers. Lukaku heeft ook weer een blessure. Zelfs als hij fit geraakt, zal hij op voorhand geen matchen hebben gespeeld. Ik denk dus dat het zwaar wordt voor België, maar ik zie ze nog wel doorglippen", voorspelt Carragher.

SPANJE TE STERK
Vervolgens zouden de Duivels volgens zijn voorspelling in de tweede ronde uitkomen tegen Spanje. En Carragher vreest dat dit meteen het eindstation zal zijn voor Martinez en zijn manschappen. "Ik zie Spanje doorgaan. Ik denk dat België zijn kans om iets groots te doen heeft verspeeld. Ze werden tijdens het vorige WK derde, maar ik vrees dat dit schip voorbij gezeild is. Ze hebben geweldige spelers, maar zijn wat oud geworden", aldus het clubboegbeeld van Liverpool, die Lionel Messi en Argentinië tipt als uiteindelijke winnaar na een heroïsche finale tegen het Portugal van Cristiano Ronaldo.

LEES OOK: Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Waar ziet u de Duivels toe in staat op het WK?

Meest recent

'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

69
69
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

32
32
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

86
86
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

114
114
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

434
434
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

225
225
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

575
575
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

227
227
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

389
389
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

179
179
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

123
123
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

360
360
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

36
36
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

454
454
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

91
91
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

306
306
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

588
588
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

74
74
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

230
230
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

110
110
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

374
374
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

602
602
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

448
448
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

201
201
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

97
97

Meer sportnieuws