Carragher doet Duivels-fans gruwen met voorspelling WK

door
Carragher doet Duivels-fans gruwen met voorspelling WK

Aanstaande zondag trappen Qatar en Ecuador het WK 2022 op gang. Een drietal dagen later zijn de Rode Duivels dan weer een eerste keer aan zet, de mannen van bondscoach Roberto Martinez beginnen eraan met een groepsmatch tegen Canada. Maar niet iedereen is even overtuigd van de Belgische kansen op glorie.


Tijdens de vorige WK-eindronde werden de Duivels nog bij de grote outsiders voor de wereldtitel gerekend. Toen eindigden ze uiteindelijk ook fraai derde, de beste Belgische WK-prestatie ooit. Maar sindsdien zwaaide een aantal belangrijke pionnen af. Anderen hebben lang niet meer het niveau van vier jaar geleden of kampen met fysieke problemen. Het blijft dus koffiedik kijken of de Duivels hun beste niveau zullen halen.

De Engelse topanalist Jamie Carragher vreest er alvast voor. Op het Youtube-kanaal van The Telegraph waagde de oud-verdediger zich aan een volledige voorspelling van het WK. En hij ziet België slechts nipt de poule overleven, op een tweede plaats na Kroatië. "Ik vrees dat België op de terugweg is, gezien de leeftijd en profielen van de spelers. Lukaku heeft ook weer een blessure. Zelfs als hij fit geraakt, zal hij op voorhand geen matchen hebben gespeeld. Ik denk dus dat het zwaar wordt voor België, maar ik zie ze nog wel doorglippen", voorspelt Carragher.

SPANJE TE STERK
Vervolgens zouden de Duivels volgens zijn voorspelling in de tweede ronde uitkomen tegen Spanje. En Carragher vreest dat dit meteen het eindstation zal zijn voor Martinez en zijn manschappen. "Ik zie Spanje doorgaan. Ik denk dat België zijn kans om iets groots te doen heeft verspeeld. Ze werden tijdens het vorige WK derde, maar ik vrees dat dit schip voorbij gezeild is. Ze hebben geweldige spelers, maar zijn wat oud geworden", aldus het clubboegbeeld van Liverpool, die Lionel Messi en Argentinië tipt als uiteindelijke winnaar na een heroïsche finale tegen het Portugal van Cristiano Ronaldo.

LEES OOK: 'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Waar ziet u de Duivels toe in staat op het WK?

Meest recent

‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

27
27
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

23
23
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

46
46
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

138
138
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

87
87
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

230
230
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

119
119
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

81
81
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

52
52
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

463
463
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

181
181
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

70
70
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

113
113
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

113
113
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

138
138
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

165
165
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

86
86
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

100
100
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

70
70
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

174
174
'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Lange tijd leek Dender een vogel voor de kat te zijn, want de Kadavers begonnen dramatisch aan het ...

170
170
'Union haalt belangrijke slag thuis voor nieuw stadion'

Eén van de pijnpunten van het Belgische voetbal blijft de verouderde staat van de meeste ...

205
205
Titel voor Anderlecht? Hasi antwoordt duidelijk

Binnen een week trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterbreak weer op gang. Er resten ...

357
357
Transfertip voor Karetsas: "Bij deze club zal hij spelen"

Het lijkt er sterk op dat Kos Karetsas bezig is aan zijn laatste maanden bij KRC Genk. Het 18-jarige ...

196
196
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

126
126

Meer sportnieuws