'Over en uit: aanvaller Anderlecht terug naar vaderland'

426
'Over en uit: aanvaller Anderlecht terug naar vaderland'

RSC Anderlecht staat daags voor de start van de WK-break voor nog een lastige opdracht. Zo neemt de ploeg van interim-coach Robin Veldman het thuis op tegen leider KRC Genk. Op Sebastiano Esposito zal Paars-Wit dan niet rekenen, de aanvaller keerde volgens Het Laatste Nieuws zelfs al terug naar Italië.


Anderlecht nam de Italiaanse aanvaller afgelopen zomer op huurbasis over van Internazionale, nadat hij in het jaar daarvoor mooie dingen had laten zien bij FC Basel. En tijdens de voorbereiding liet Esposito ook een veelbelovende indruk achter. Maar eenmaal het seizoen van start ging, kon de 20-jarige niet meer overtuigen. Het duurde dan ook niet lang alvorens hij zijn basisplaats verloor. En ook zijn invalbeurten waren niet bepaald spectaculair.

Eerder deze week volgde opnieuw een tegenvaller. De bekermatch tegen Lierse Kempenzonen leek immers een ideaal moment om hem nog eens te laten starten, maar Esposito ontbrak uit de selectie. Dat was ook het geval voor de topper van zondag tegen Genk. Volgens Het Laatste Nieuws is zijn verhaal in het Lotto Park dan ook definitief voorbij. Esposito zou zaterdag zelfs al zijn teruggekeerd naar Italië.

NIEUWE SPITS NODIG
Het is nu aan RSCA en Inter om een akkoord te vinden over de ontbinding van de huurovereenkomst van Esposito, die onlangs ook een nieuwe makelaar onder de arm nam. Maar dat zou normaal gezien geen al te grote problemen moeten opleveren. Vervolgens zal Paars-Wit op zoek moeten gaan naar een nieuwe spits die de concurrentie met Fabio Silva kan aangaan. Dat leek sowieso al de bedoeling, maar de nood aan een nieuwe aanvaller is door het vertrek van Esposito nog groter geworden.

LEES OOK: Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Esposito heeft te weinig kansen gekregen bij Anderlecht ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

21
21
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

36
36
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

34
34
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

106
106
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

76
76
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

45
45
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

51
51
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

218
218
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

119
119
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

93
93
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

108
108
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

94
94
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

327
327
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

344
344
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws