'Over en uit: aanvaller Anderlecht terug naar vaderland'

door
'Over en uit: aanvaller Anderlecht terug naar vaderland'

RSC Anderlecht staat daags voor de start van de WK-break voor nog een lastige opdracht. Zo neemt de ploeg van interim-coach Robin Veldman het thuis op tegen leider KRC Genk. Op Sebastiano Esposito zal Paars-Wit dan niet rekenen, de aanvaller keerde volgens Het Laatste Nieuws zelfs al terug naar Italië.


Anderlecht nam de Italiaanse aanvaller afgelopen zomer op huurbasis over van Internazionale, nadat hij in het jaar daarvoor mooie dingen had laten zien bij FC Basel. En tijdens de voorbereiding liet Esposito ook een veelbelovende indruk achter. Maar eenmaal het seizoen van start ging, kon de 20-jarige niet meer overtuigen. Het duurde dan ook niet lang alvorens hij zijn basisplaats verloor. En ook zijn invalbeurten waren niet bepaald spectaculair.

Eerder deze week volgde opnieuw een tegenvaller. De bekermatch tegen Lierse Kempenzonen leek immers een ideaal moment om hem nog eens te laten starten, maar Esposito ontbrak uit de selectie. Dat was ook het geval voor de topper van zondag tegen Genk. Volgens Het Laatste Nieuws is zijn verhaal in het Lotto Park dan ook definitief voorbij. Esposito zou zaterdag zelfs al zijn teruggekeerd naar Italië.

NIEUWE SPITS NODIG
Het is nu aan RSCA en Inter om een akkoord te vinden over de ontbinding van de huurovereenkomst van Esposito, die onlangs ook een nieuwe makelaar onder de arm nam. Maar dat zou normaal gezien geen al te grote problemen moeten opleveren. Vervolgens zal Paars-Wit op zoek moeten gaan naar een nieuwe spits die de concurrentie met Fabio Silva kan aangaan. Dat leek sowieso al de bedoeling, maar de nood aan een nieuwe aanvaller is door het vertrek van Esposito nog groter geworden.

LEES OOK: Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Esposito heeft te weinig kansen gekregen bij Anderlecht ...

Meest recent

'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

2
2
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

114
114
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

110
110
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

328
328
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

264
264
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

225
225
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

112
112
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

379
379
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

505
505
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

101
101
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

416
416
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

329
329
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

520
520
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

202
202
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

133
133
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

515
515
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

94
94
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

279
279
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

573
573
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

871
871
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

1063
1063
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

372
372
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

50
50
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

336
336
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

768
768

Meer sportnieuws