'Over en uit: aanvaller Anderlecht terug naar vaderland'

door
'Over en uit: aanvaller Anderlecht terug naar vaderland'

RSC Anderlecht staat daags voor de start van de WK-break voor nog een lastige opdracht. Zo neemt de ploeg van interim-coach Robin Veldman het thuis op tegen leider KRC Genk. Op Sebastiano Esposito zal Paars-Wit dan niet rekenen, de aanvaller keerde volgens Het Laatste Nieuws zelfs al terug naar Italië.


Anderlecht nam de Italiaanse aanvaller afgelopen zomer op huurbasis over van Internazionale, nadat hij in het jaar daarvoor mooie dingen had laten zien bij FC Basel. En tijdens de voorbereiding liet Esposito ook een veelbelovende indruk achter. Maar eenmaal het seizoen van start ging, kon de 20-jarige niet meer overtuigen. Het duurde dan ook niet lang alvorens hij zijn basisplaats verloor. En ook zijn invalbeurten waren niet bepaald spectaculair.

Eerder deze week volgde opnieuw een tegenvaller. De bekermatch tegen Lierse Kempenzonen leek immers een ideaal moment om hem nog eens te laten starten, maar Esposito ontbrak uit de selectie. Dat was ook het geval voor de topper van zondag tegen Genk. Volgens Het Laatste Nieuws is zijn verhaal in het Lotto Park dan ook definitief voorbij. Esposito zou zaterdag zelfs al zijn teruggekeerd naar Italië.

NIEUWE SPITS NODIG
Het is nu aan RSCA en Inter om een akkoord te vinden over de ontbinding van de huurovereenkomst van Esposito, die onlangs ook een nieuwe makelaar onder de arm nam. Maar dat zou normaal gezien geen al te grote problemen moeten opleveren. Vervolgens zal Paars-Wit op zoek moeten gaan naar een nieuwe spits die de concurrentie met Fabio Silva kan aangaan. Dat leek sowieso al de bedoeling, maar de nood aan een nieuwe aanvaller is door het vertrek van Esposito nog groter geworden.

LEES OOK: ‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Esposito heeft te weinig kansen gekregen bij Anderlecht ...

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

0
0
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

11
11
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

96
96
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

123
123
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

43
43
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

163
163
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

48
48
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

59
59
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

210
210
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

117
117
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

176
176
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

509
509
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

93
93
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

442
442
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

142
142
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

198
198
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

146
146
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

19
19
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

135
135
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

374
374
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

142
142
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

611
611
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

203
203
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

267
267
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

251
251

Meer sportnieuws