'Over en uit: aanvaller Anderlecht terug naar vaderland'

426 stemmen
'Over en uit: aanvaller Anderlecht terug naar vaderland'

RSC Anderlecht staat daags voor de start van de WK-break voor nog een lastige opdracht. Zo neemt de ploeg van interim-coach Robin Veldman het thuis op tegen leider KRC Genk. Op Sebastiano Esposito zal Paars-Wit dan niet rekenen, de aanvaller keerde volgens Het Laatste Nieuws zelfs al terug naar Italië.


Anderlecht nam de Italiaanse aanvaller afgelopen zomer op huurbasis over van Internazionale, nadat hij in het jaar daarvoor mooie dingen had laten zien bij FC Basel. En tijdens de voorbereiding liet Esposito ook een veelbelovende indruk achter. Maar eenmaal het seizoen van start ging, kon de 20-jarige niet meer overtuigen. Het duurde dan ook niet lang alvorens hij zijn basisplaats verloor. En ook zijn invalbeurten waren niet bepaald spectaculair.

Eerder deze week volgde opnieuw een tegenvaller. De bekermatch tegen Lierse Kempenzonen leek immers een ideaal moment om hem nog eens te laten starten, maar Esposito ontbrak uit de selectie. Dat was ook het geval voor de topper van zondag tegen Genk. Volgens Het Laatste Nieuws is zijn verhaal in het Lotto Park dan ook definitief voorbij. Esposito zou zaterdag zelfs al zijn teruggekeerd naar Italië.

NIEUWE SPITS NODIG
Het is nu aan RSCA en Inter om een akkoord te vinden over de ontbinding van de huurovereenkomst van Esposito, die onlangs ook een nieuwe makelaar onder de arm nam. Maar dat zou normaal gezien geen al te grote problemen moeten opleveren. Vervolgens zal Paars-Wit op zoek moeten gaan naar een nieuwe spits die de concurrentie met Fabio Silva kan aangaan. Dat leek sowieso al de bedoeling, maar de nood aan een nieuwe aanvaller is door het vertrek van Esposito nog groter geworden.

LEES OOK: 'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Esposito heeft te weinig kansen gekregen bij Anderlecht ...

Meest recent

"Puur voetbal" - Alderweireld prijst één Duivel in buitenland

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

12
12
Miljoenen keren bekeken: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

19
19
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

36
36
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

338
338
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

416
416
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

102
102
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

298
298
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

156
156
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

251
251
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

184
184
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1059
1059
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

80
80
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

430
430
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

261
261
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

661
661
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

762
762
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

83
83
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

169
169
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

806
806
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

96
96
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

73
73
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

173
173
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125

Meer sportnieuws