Gemengde gevoelens bij Antwerp: "Club was te pakken"

door
Gemengde gevoelens bij Antwerp:

Antwerp FC heeft zondagmiddag slechts één puntje overgehouden aan zijn bezoek aan titelverdediger Club Brugge. Maar gezien het wedstrijdverloop mochten de Antwerpenaren behoorlijk tevreden zijn over dat resultaat. Zo knokte de Great Old zich terug vanuit een verloren positie.


Preses Paul Gheyens had in aanloop naar de topper de druk nog wat extra opgevoerd. Zo wou de voorzitter dat vlak voor de WK-break minstens een punt werd geraapt op bezoek bij de grote rivaal. En Gheysens kreeg dus wat hij verlangde. Al zag het er lange tijd slecht uit, zo kwam RAFC na een dik uur spelen op een dubbele achterstand. Maar dankzij een goede goal van invaller Michael Frey en een discutabele strafschop omgezet door Vincent Janssen, werd het alsnog 2-2.

Achteraf toonde Janssen zich dan ook tevreden met het uiteindelijke resultaat. "Als je 2-0 achter staat, in de denk ik 75ste minuut, dan voelt dit wel als een gewonnen punt", werd de Nederlander, goed voor een goal en assist, geciteerd bij Het Nieuwsblad. "Ja, ik zat niet heel goed in de wedstrijd, maar als je uiteindelijk belangrijk kan zijn met een goal en een assist op Brugge, dan is het toch wel lekker meegenomen."

KANSEN OP MEER
Toch heersten er ook gemengde gevoelens in het Antwerpse kamp. Volgens Toby Alderweireld zat er immers meer in voor zijn ploeg. "Als we wat meer kwaliteit tonen voorin, dan zouden we hier met drie punten aan de haal kunnen gaan. De laatste pass en de juiste keuzes voorin waren gewoon niet goed genoeg vandaag. Als Club te pakken was, dan was het zeker vandaag. Maar goed, we hebben hier een punt gehaald en niet verloren", aldus de Rode Duivel.

LEES OOK: Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Wie vond u over het algemeen de betere ploeg?

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

19
19
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

141
141
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

10
10
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

202
202
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

35
35
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

87
87
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

21
21
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

44
44
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

57
57
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

46
46
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

35
35
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

76
76
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

33
33
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

67
67
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

642
642
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

222
222
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

278
278
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

77
77
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

503
503
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

19
19
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

93
93
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

107
107
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

148
148
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1174
1174

Meer sportnieuws