Gemengde gevoelens bij Antwerp: "Club was te pakken"

263 stemmen
Gemengde gevoelens bij Antwerp:

Antwerp FC heeft zondagmiddag slechts één puntje overgehouden aan zijn bezoek aan titelverdediger Club Brugge. Maar gezien het wedstrijdverloop mochten de Antwerpenaren behoorlijk tevreden zijn over dat resultaat. Zo knokte de Great Old zich terug vanuit een verloren positie.


Preses Paul Gheyens had in aanloop naar de topper de druk nog wat extra opgevoerd. Zo wou de voorzitter dat vlak voor de WK-break minstens een punt werd geraapt op bezoek bij de grote rivaal. En Gheysens kreeg dus wat hij verlangde. Al zag het er lange tijd slecht uit, zo kwam RAFC na een dik uur spelen op een dubbele achterstand. Maar dankzij een goede goal van invaller Michael Frey en een discutabele strafschop omgezet door Vincent Janssen, werd het alsnog 2-2.

Achteraf toonde Janssen zich dan ook tevreden met het uiteindelijke resultaat. "Als je 2-0 achter staat, in de denk ik 75ste minuut, dan voelt dit wel als een gewonnen punt", werd de Nederlander, goed voor een goal en assist, geciteerd bij Het Nieuwsblad. "Ja, ik zat niet heel goed in de wedstrijd, maar als je uiteindelijk belangrijk kan zijn met een goal en een assist op Brugge, dan is het toch wel lekker meegenomen."

KANSEN OP MEER
Toch heersten er ook gemengde gevoelens in het Antwerpse kamp. Volgens Toby Alderweireld zat er immers meer in voor zijn ploeg. "Als we wat meer kwaliteit tonen voorin, dan zouden we hier met drie punten aan de haal kunnen gaan. De laatste pass en de juiste keuzes voorin waren gewoon niet goed genoeg vandaag. Als Club te pakken was, dan was het zeker vandaag. Maar goed, we hebben hier een punt gehaald en niet verloren", aldus de Rode Duivel.

LEES OOK: Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Wie vond u over het algemeen de betere ploeg?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

16
16
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

28
28
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

11
11
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

31
31
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

83
83
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

254
254
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

106
106
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

287
287
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

365
365
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

29
29
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1023
1023
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

106
106
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

401
401
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

151
151
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

168
168
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

81
81
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

117
117
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

69
69
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

253
253
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

149
149
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

46
46

Meer sportnieuws