Gemengde gevoelens bij Antwerp: "Club was te pakken"

door
Gemengde gevoelens bij Antwerp:

Antwerp FC heeft zondagmiddag slechts één puntje overgehouden aan zijn bezoek aan titelverdediger Club Brugge. Maar gezien het wedstrijdverloop mochten de Antwerpenaren behoorlijk tevreden zijn over dat resultaat. Zo knokte de Great Old zich terug vanuit een verloren positie.


Preses Paul Gheyens had in aanloop naar de topper de druk nog wat extra opgevoerd. Zo wou de voorzitter dat vlak voor de WK-break minstens een punt werd geraapt op bezoek bij de grote rivaal. En Gheysens kreeg dus wat hij verlangde. Al zag het er lange tijd slecht uit, zo kwam RAFC na een dik uur spelen op een dubbele achterstand. Maar dankzij een goede goal van invaller Michael Frey en een discutabele strafschop omgezet door Vincent Janssen, werd het alsnog 2-2.

Achteraf toonde Janssen zich dan ook tevreden met het uiteindelijke resultaat. "Als je 2-0 achter staat, in de denk ik 75ste minuut, dan voelt dit wel als een gewonnen punt", werd de Nederlander, goed voor een goal en assist, geciteerd bij Het Nieuwsblad. "Ja, ik zat niet heel goed in de wedstrijd, maar als je uiteindelijk belangrijk kan zijn met een goal en een assist op Brugge, dan is het toch wel lekker meegenomen."

KANSEN OP MEER
Toch heersten er ook gemengde gevoelens in het Antwerpse kamp. Volgens Toby Alderweireld zat er immers meer in voor zijn ploeg. "Als we wat meer kwaliteit tonen voorin, dan zouden we hier met drie punten aan de haal kunnen gaan. De laatste pass en de juiste keuzes voorin waren gewoon niet goed genoeg vandaag. Als Club te pakken was, dan was het zeker vandaag. Maar goed, we hebben hier een punt gehaald en niet verloren", aldus de Rode Duivel.

LEES OOK: Janssen dropt fors statement: "En ik meen het oprecht"

Wie vond u over het algemeen de betere ploeg?

Meest recent

Vanderhaeghe blijft hopen op topclub: "Hij is mijn vriend"

Yves Vanderhaeghe is terug op de Belgische velden. De ervaren trainer maakte deze week een ...

21
21
'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en de meeste clubs beginnen stilaan hun verlanglijstjes ...

61
61
'Tottenham mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

Enkele jaren geleden was Tottenham nog een haven voor Rode Duivels. Met Toby Alderweireld, Jan ...

21
21
'Club haalt opgelucht adem na transferupdate, Union vreest'

Bij Club Brugge moeten ze in de komende mercato's het vertrek van heel wat sterkhouders vrezen. De ...

59
59
Argentinië pakt vlotte zege, droom voor Union-speler

In de komende dagen worden de laatste tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. In ...

32
32
'Strijd om De Cat los: Bayern doet monsterbod'

De passage van Nathan De Cat op het WK U17 was er één van korte duur, want de Jonge ...

470
470
Bijzonder povere Jonge Duivels incasseren mokerslag

De U17 speelden een pover WK, de beloften zijn voorlopig ook wisselvallig bezig in hun ...

81
81
Tielemans: "Dit leeft héél erg bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels nemen het zaterdag om 15u op tegen Kazachstan. Daar zullen ze zich wellicht plaatsen ...

43
43
Mbappé viert geweldige mijlpaal: Haaland weldra nog straffer

Kylian Mbappé was weer trefzeker voor Frankrijk. De aanvaller heeft een historische mijlpaal ...

26
26
Club Brugge oefent tegen Hoefkens: opvallende afwezige

Club Brugge zendt haar zonen uit, want tijdens de break zag Nicky Hayen opnieuw heel wat volk ...

199
199
'Club Brugge houdt adem in: Hayen richting uitgang?'

De voorbije weken werd Club Brugge opgeschrikt door geruchten vanuit Glasgow, waar Nicky Hayen in de ...

232
232
Garcia kiest radicaal: bankzitter staat blind in de basis

Hij speelt niet wekelijks bij Brighton, maar bij de Rode Duivels is Maxim De Cuyper onaantastbaar. ...

175
175
Garcia speelt blufpoker: steunpilaar Rode Duivels out?

Zaterdag beginnen de Rode Duivels in Astana aan hun laatste tweeluik richting het WK. Vermits ...

74
74
'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

De geruchtenmolen draait al op volle toeren bij Club Brugge, dat volgende zomer wellicht dan ook ...

242
242
Marc Coucke pakt iedereen in snelheid met grote fusie

De afgelopen weken kwam eindelijk weer wat zuurstof in het Lotto Park te hangen. Het vertrek van ...

673
673
Garcia negeert Genk: "Als je dat doet bij Club Brugge..."

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan. Behalve vier spelers van Club Brugge stapte ...

251
251
'Proximus trekt staart in: rampscenario voor Pro League'

Voorlopig blijft DAZN voldoen aan alle (financiële) verplichtingen, maar op de langere termijn ...

599
599
'Wanda flirt met Chelsea-speler: die verrast compleet'

Wanda Nara is geen onbesproken blad. De Argentijnse kende een zeer woelige relatie met Mauro Icardi ...

33
33
Garcia speelt open kaart over aanvoerder Rode Duivels

Zaterdag om 15 uur Belgische tijd nemen de Rode Duivels het in Astana op tegen Kazachstan. Daags ...

91
91
Kater in Qatar: De Cat & co blazen aftocht op WK U17

Op het WK U17 in Qatar kregen onze jonge landgenoten met Europees kampioen Portugal in de zestiende ...

276
276
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

296
296
'Renard haalt gram: woekerwinst wenkt voor Anderlecht'

Dankzij de knappe zege tegen Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed gevoel de interlandbreak ...

297
297
'Club Brugge verlegt grenzen: bod van 50 miljoen?'

Club Brugge bouwde het afgelopen decennium een internationale reputatie op als kweekvijver van ...

189
189
Kazachse bondscoach doet krankzinnige uitspraak over Doku

De Rode Duivels zijn donderdagavond al aangekomen in Astana, waar ze zaterdag hun ticket voor het WK ...

239
239
Jonge Duivel: "Geruchten over Anderlecht gehoord, maar..."

Anderlecht zet sinds de komst van Olivier Renard als sportief directeur zwaar in op de komst van ...

114
114

Meer sportnieuws