'Barça pleegt overval bij Manchester City'

1099 stemmen
'Barça pleegt overval bij Manchester City'

In Spanje werd vlak voor het WK ruimte gemaakt voor bekervoetbal en dus staat het klassement in La Liga vast voor de komende weken. Bijgevolg is het FC Barcelona dat het eerste luik van het seizoen kon afsluiten als leider. De kwaliteitsinjectie van afgelopen zomer heeft dus zijn vruchten afgeworpen, desondanks speurt de club alweer naar nieuwe aanwinsten.


Na tal van boekhoudkundige ingrepen kon het bestuur van Barça tijdens de voorbije mercato een indrukwekkend lijstje aan nieuwe krachten in huis halen: Robert Lewandowski (Bayern München), Jules Koundé (Sevilla FC) en Raphinha (Leeds United), Franck Kessié (AC Milan), Andreas Christensen, Marcos Alonso (beiden Chelsea) en Hector Bellerin (Arsenal FC) gingen op Camp Nou aan de slag. Toch zou men coach Xavi Hernandez in januari van nog meer versterking willen voorzien.

Na het plotse pensioen van Gerard Piqué, is de komst van een extra verdediger bijvoorbeeld niet langer uitgesloten. Maar Xavi zou zelf vooral mikken op een extra pion voor zijn middenveld. Daarvoor werden al verschillende opties onderzocht. Volgens Mundo Deportivo is het vizier nu echter op Manchester City gericht. Zo zou Barça bij de start van de wintermercato een poging willen wagen voor Ilkay Gündogan.

AFLOPEND CONTRACT
De Duitse WK-ganger is al jaren een vaste waarde in de selectie van de Engelse kampioen en draagt er dit seizoen zelfs de aanvoerdersband. Maar het contract van de 31-jarige is aflopend en de kans op een verlenging is op dit moment redelijk klein. Barça hoopt dan ook om hem komende winter voor een beperkte som naar Camp Nou te kunnen halen. Al valt het te betwijfelen of City zo'n belangrijke pion midden in het seizoen zal laten gaan.

LEES OOK: 'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Barcelona wordt dit seizoen kampioen ...

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

13
13
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

12
12
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

17
17
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

15
15
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

232
232
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

35
35
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

167
167
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

35
35
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

201
201
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

134
134
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

97
97
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

634
634
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

61
61
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

148
148
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

153
153
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

990
990
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

64
64
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

627
627
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

420
420
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

814
814
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

794
794
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

128
128
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

475
475
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

782
782
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

376
376

Meer sportnieuws