TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe ster bij PSG, Benson maakt indruk'

door
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe ster bij PSG, Benson maakt indruk'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


Paris Saint-Germain beschikt over een indrukwekkende selectie. Enkel in het aanvallende compartiment zijn de alternatieven voor het gouden trio Messi-Mbappé-Neymar wat beperkt. En daar zou de clubleiding verandering in willen brengen. Volgens Le Parisien is het transfervizier immers op Joao Félix gericht. De Portugees komt momenteel uit voor Atlético Madrid. Maar daar zou Félix het niet naar zijn zin hebben en ook zijn relatie met coach Diego Simeone is verre van ideaal. PSG zou mikken op een huurbeurt, allicht met aankoopoptie.



Manuel Benson is bijzonder goed op dreef bij Burnley FC en was in The Championship al goed voor 6 goals en 3 assists in 17 matchen. De 25-jarige flankaanvaller wordt aanzien als een smaakmaker op het tweede Engelse niveau. Zijn goede prestaties vallen blijven niet onopgemerkt. Onze redactie vernam dat Arsenal en Fulham al een scout stuurden naar Burnley om Benson te bekijken.



Eric Choupo-Moting kan momenteel rekenen op interesse van buitenlandse clubs. MediaFoot weet bijvoorbeeld dat Manchester United aan de Kameroener denkt, net zoals Tottenham Hotspur. Maar Bayern München hoopt om de spits niet te laten vertrekken in januari en hem langer bij de club te kunnen houden. Zijn contract loopt eind dit seizoen af en de club zou zijn verbintenis met enkele jaren willen verlengen.



Eén van de spelers die zich tijdens het WK in de kijker zal moeten gaan spelen, is Memphis Depay. Zo meldt Marca dat FC Barcelona de Nederlander graag wil verpatsen. Op zich geen groot nieuws, na de kwaliteitsinjectie van afgelopen zomer werd al duidelijk dat Depay er geen hoofdrol meer speelt in de plannen. Maar nu zouden de Catalanen hem in januari al van de hand willen doen.



Volgens B.T. Sports mag het jonge talent Jeppe Kjaer vertrekken bij Ajax. Geïnteresseerde ploegen kunnen zelfs een koopje doen, want hij zou in januari gratis weg mogen. FC Nordsjaelland zou alvast interesse hebben, maar er is nog meer belangstelling. Ploegen uit Noorwegen, Zweden, België en Nederland zouden hem ook volgen.

LEES OOK: 'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

PSG wint dit seizoen de Champions League ...

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

71
71
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

131
131
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

383
383
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

527
527
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

328
328
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

97
97
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

308
308
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

258
258
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

233
233
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

575
575
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

332
332
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

652
652
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

658
658
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

760
760
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

147
147
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

580
580
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1382
1382
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

778
778
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

243
243
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

475
475
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

389
389
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

658
658
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1049
1049
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

364
364
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

891
891

Meer sportnieuws