'Lang krijgt hoofdrol tegen Antwerp FC'

door
'Lang krijgt hoofdrol tegen Antwerp FC'

Club Brugge gooit hoge ogen in de Champions League maar in de Belgische competitie loopt het niet los voor de landskampioen. Ondertussen telt Club alweer 11 punten achterstand op leider KRC Genk. Zondag moet er dringend gewonnen worden tegen Antwerp FC.


De concurrentie in de Jupiler Pro League is dit seizoen namelijk niet mals met een sterk Antwerp FC, een niet te onderschatten Union SG en de autoritaire leider KRC Genk. Door de schitterende en legendarische campagne in de Champions League is het uiteraard niet verrassend dat Club Brugge punten laat liggen in België, maar de achterstand op de eerste ploegen kan maar beter niet te groot worden. Club telt vandaag 11 punten achterstand op Genk.

Het Laatste Nieuws kijkt vooral naar één man om de overwinning binnen te halen. “Kan Hoefkens de boel nog één keer in de fik steken?” Maar Frank Buyse, senior writer bij De Zondag, voorspelt zondag een belangrijke rol voor Noa Lang. De aanvaller werd deze week geselecteerd voor het Wereldkampioenschap met Oranje en dat moet hem een boost bezorgen. “Blauw-zwart moet vandaag in Jan Breydel met een door Van Gaal bevrijde Lang op zoek naar wat gemoedsrust voor de lange winterstop”, aldus Buyse.

“Noa heeft altijd gepresteerd in het Nederlands elftal”, verklaarde Louis van Gaal de selectie van Lang voor het Wereldkampioenschap in Qatar. “Hij is een creatieve speler die een match kan openbreken en dat op vrij korte tijd. Tegenwoordig is Noa vaker invaller dan basisspeler, dus daar bedank ik de coach van Club Brugge voor. (lacht) Dat heeft voor mij net meer bevestigd om Noa mee te nemen.”

LEES OOK: Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Zal Lang knallen op het WK?

Meest recent

Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

30
30
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

6
6
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

69
69
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

42
42
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

141
141
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

121
121
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

102
102
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

22
22
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

211
211
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

71
71
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

213
213
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

263
263
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

135
135
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

43
43
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

212
212
Union Berlin pakt uit met primeur: eerste vrouwelijke T1

Union Berlin staat in de Bundesliga op een elfde plek, op zeven punten van de degradatiestreep. De ...

43
43
Valentine gooit bom rond Van Gucht: Charlotte slaat terug

De liefdesperikelen rond Ruben Van Gucht hebben een nieuwe, opvallende wending genomen. In een ...

106
106
Vanderbiest waarschuwt Club Brugge & co

KV Mechelen pakte vorige week een punt tegen AA Gent. Dat was oververdiend. Vandaag nemen de ...

254
254
Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

110
110
Paniek in amateur: 'Racismerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

95
95
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

195
195
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

113
113
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

398
398
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

162
162
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

360
360

Meer sportnieuws