'Lang krijgt hoofdrol tegen Antwerp FC'

door
'Lang krijgt hoofdrol tegen Antwerp FC'

Club Brugge gooit hoge ogen in de Champions League maar in de Belgische competitie loopt het niet los voor de landskampioen. Ondertussen telt Club alweer 11 punten achterstand op leider KRC Genk. Zondag moet er dringend gewonnen worden tegen Antwerp FC.


De concurrentie in de Jupiler Pro League is dit seizoen namelijk niet mals met een sterk Antwerp FC, een niet te onderschatten Union SG en de autoritaire leider KRC Genk. Door de schitterende en legendarische campagne in de Champions League is het uiteraard niet verrassend dat Club Brugge punten laat liggen in België, maar de achterstand op de eerste ploegen kan maar beter niet te groot worden. Club telt vandaag 11 punten achterstand op Genk.

Het Laatste Nieuws kijkt vooral naar één man om de overwinning binnen te halen. “Kan Hoefkens de boel nog één keer in de fik steken?” Maar Frank Buyse, senior writer bij De Zondag, voorspelt zondag een belangrijke rol voor Noa Lang. De aanvaller werd deze week geselecteerd voor het Wereldkampioenschap met Oranje en dat moet hem een boost bezorgen. “Blauw-zwart moet vandaag in Jan Breydel met een door Van Gaal bevrijde Lang op zoek naar wat gemoedsrust voor de lange winterstop”, aldus Buyse.

“Noa heeft altijd gepresteerd in het Nederlands elftal”, verklaarde Louis van Gaal de selectie van Lang voor het Wereldkampioenschap in Qatar. “Hij is een creatieve speler die een match kan openbreken en dat op vrij korte tijd. Tegenwoordig is Noa vaker invaller dan basisspeler, dus daar bedank ik de coach van Club Brugge voor. (lacht) Dat heeft voor mij net meer bevestigd om Noa mee te nemen.”

LEES OOK: Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Zal Lang knallen op het WK?

Meest recent

Dilemma voor Leko: opvallende wissel bij Club Brugge?

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

25
25
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

7
7
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

295
295
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

187
187
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

85
85
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

264
264
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

798
798
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

115
115
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

295
295
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

112
112
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

213
213
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

293
293
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

31
31
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

222
222
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

315
315
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

118
118
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

187
187
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

158
158
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

325
325
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

196
196
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

215
215
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

230
230
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

97
97
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

279
279

Meer sportnieuws