KV Mechelen leek op een nederlaag af te stevenen op het veld van Sporting Charleroi. De fans van de Zebra's gooiden echter met tennisballen en vuurpijlen de mogelijke drie punten van hun team te grabbel. Steven Defour reageerde na de match.
De partij werd gestaakt en bij een 1-0-tussenstand werd dus de thuisploeg benadeeld. Een bijzonder domme actie van die 'fans' van Charleroi. Bij KV Mechelen waren ze achteraf 'tevreden' dat ze alsnog de drie punten bij elkaar wisten te sprokkelen.
"We verdienden vandaag geen overwinning. Charleroi was aan het twijfelen, dat zag je. We konden profiteren, maar we buitten dat niet uit. Op technisch vlak was er te veel afval in ons spel. Mentaal hadden we problemen omdat we het tweede duel altijd verloren. We beliepen ook niet de ruimtes die er waren. Voor de wedstrijd hadden we nochtans aangegeven waar de kansen lagen. Wij speelden ons mogelijkheden niet goed uit terwijl Charleroi beter in de wedstrijd kwam en ook scoorde. We wilden nog één en ander veranderen op het veld. En toen was de partij afgelopen. Het is een scenario dat ik nog nooit heb meegemaakt. Ik vind dit zeer jammer voor de spelers van Charleroi. De regels zijn duidelijk natuurlijk. Dat we toch drie punten krijgen daar ben ik niet rouwig om", zei Defour op de website van KVM.
Aanvoerder Rob Schoofs begrijpt de 'fans' van Charleroi niet. "Enkele heethoofden denken tegenwoordig dat ze veel macht hebben. Ik weet niet waar dit naartoe gaat. Elke week is er wel ergens iets aan de hand. Dit is geen reclame voor het voetbal. Ik begrijp niet wat die mensen hiermee willen bereiken. Ze stonden zelfs voor."
LEES OOK: Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen
Claudio Reulens