'Premier League-clubs lonken naar Benson'

134 stemmen
'Premier League-clubs lonken naar Benson'

Manuel Benson stapte afgelopen zomer over van Royal Antwerp FC naar Burnley. Dat leverde de Great Old 4 miljoen euro op. De flankaanvaller doet het er zeer goed.


Benson is bijzonder goed op dreef en was in The Championship al goed voor 6 goals en 3 assists in 17 matchen. De 25-jarige flankaanvaller wordt aanzien als een klassespeler voor het tweede Engelse niveau. Zijn goede prestaties vallen in de smaak. Onze redactie vernam dat Arsenal en Fulham al een scout stuurden naar Burnley om de prestaties van Benson te bekijken. Eerder geraakte al bekend dat Leicester City, Wolves en Everton Taylor Harwood-Bellis scouten. De prestaties van Burnley worden dus opgemerkt.

PROMOTIE

De voormalige speler van KRC Genk, Lierse SK en Moeskroen zal in januari zeker niet vertrekken. Hij voelt zich zeer goed en moet nog veel stappen zetten. De flankaanvaller heeft als doel de Premier League en hij hoopt dit uiteraard te realiseren met Burnley. Benson voelt zich zeer goed in de voetbalvisie van Vincent Kompany. De linkspoot bloeit dit seizoen helemaal open en toont aan dat hij nog veel progressiemarge heeft. Kompany sprak enkele weken geleden nog over hem bij onze redactie.

"Manuel is echt een goede speler en het is een type speler dat een wedstrijd met een flits kan veranderen. Hij brengt iets speciaal. Hij is één tegen één héél dreigend, plus het is iemand die kan scoren en die assists levert. Hij staat nog maar aan het begin van zijn carrière bij Burnley en hij mocht meteen al aan den lijve ondervinden hoe het eraan toegaat in The Championship. Je zag het al meteen in de eerste match dat hij mocht aantreden, dat ze er al snel heel kort op gingen zitten en dat hij de nodige trappen moest incasseren. Ik zie nu al dat hij progressie boekt in de manier waarop hij daar mee omgaat. Je kan dat echter niet forceren, dat leer je door zo momenten mee te maken”, loofde Kompany hem toen.

Zal hij volgend jaar in de Premier League spelen?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

3
3
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

16
16
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

108
108
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

75
75
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

49
49
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

174
174
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

62
62
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

205
205
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

82
82
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

52
52
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

37
37
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

94
94
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

455
455
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

77
77
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

218
218
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

82
82
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

72
72
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

137
137
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

43
43
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

67
67
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

399
399
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70

Meer sportnieuws