'Premier League-clubs lonken naar Benson'

door
'Premier League-clubs lonken naar Benson'

Manuel Benson stapte afgelopen zomer over van Royal Antwerp FC naar Burnley. Dat leverde de Great Old 4 miljoen euro op. De flankaanvaller doet het er zeer goed.


Benson is bijzonder goed op dreef en was in The Championship al goed voor 6 goals en 3 assists in 17 matchen. De 25-jarige flankaanvaller wordt aanzien als een klassespeler voor het tweede Engelse niveau. Zijn goede prestaties vallen in de smaak. Onze redactie vernam dat Arsenal en Fulham al een scout stuurden naar Burnley om de prestaties van Benson te bekijken. Eerder geraakte al bekend dat Leicester City, Wolves en Everton Taylor Harwood-Bellis scouten. De prestaties van Burnley worden dus opgemerkt.

PROMOTIE

De voormalige speler van KRC Genk, Lierse SK en Moeskroen zal in januari zeker niet vertrekken. Hij voelt zich zeer goed en moet nog veel stappen zetten. De flankaanvaller heeft als doel de Premier League en hij hoopt dit uiteraard te realiseren met Burnley. Benson voelt zich zeer goed in de voetbalvisie van Vincent Kompany. De linkspoot bloeit dit seizoen helemaal open en toont aan dat hij nog veel progressiemarge heeft. Kompany sprak enkele weken geleden nog over hem bij onze redactie.

"Manuel is echt een goede speler en het is een type speler dat een wedstrijd met een flits kan veranderen. Hij brengt iets speciaal. Hij is één tegen één héél dreigend, plus het is iemand die kan scoren en die assists levert. Hij staat nog maar aan het begin van zijn carrière bij Burnley en hij mocht meteen al aan den lijve ondervinden hoe het eraan toegaat in The Championship. Je zag het al meteen in de eerste match dat hij mocht aantreden, dat ze er al snel heel kort op gingen zitten en dat hij de nodige trappen moest incasseren. Ik zie nu al dat hij progressie boekt in de manier waarop hij daar mee omgaat. Je kan dat echter niet forceren, dat leer je door zo momenten mee te maken”, loofde Kompany hem toen.

Zal hij volgend jaar in de Premier League spelen?

Meest recent

Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

5
5
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

50
50
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

175
175
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

229
229
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

62
62
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

134
134
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

255
255
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

132
132
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

58
58
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

131
131
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

146
146
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

289
289
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

143
143
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1011
1011
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

139
139
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

179
179
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

19
19
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

717
717
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

345
345
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

248
248
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

178
178
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

45
45
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

413
413
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

319
319
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

168
168

Meer sportnieuws