'Premier League-clubs lonken naar Benson'

door
'Premier League-clubs lonken naar Benson'

Manuel Benson stapte afgelopen zomer over van Royal Antwerp FC naar Burnley. Dat leverde de Great Old 4 miljoen euro op. De flankaanvaller doet het er zeer goed.


Benson is bijzonder goed op dreef en was in The Championship al goed voor 6 goals en 3 assists in 17 matchen. De 25-jarige flankaanvaller wordt aanzien als een klassespeler voor het tweede Engelse niveau. Zijn goede prestaties vallen in de smaak. Onze redactie vernam dat Arsenal en Fulham al een scout stuurden naar Burnley om de prestaties van Benson te bekijken. Eerder geraakte al bekend dat Leicester City, Wolves en Everton Taylor Harwood-Bellis scouten. De prestaties van Burnley worden dus opgemerkt.

PROMOTIE

De voormalige speler van KRC Genk, Lierse SK en Moeskroen zal in januari zeker niet vertrekken. Hij voelt zich zeer goed en moet nog veel stappen zetten. De flankaanvaller heeft als doel de Premier League en hij hoopt dit uiteraard te realiseren met Burnley. Benson voelt zich zeer goed in de voetbalvisie van Vincent Kompany. De linkspoot bloeit dit seizoen helemaal open en toont aan dat hij nog veel progressiemarge heeft. Kompany sprak enkele weken geleden nog over hem bij onze redactie.

"Manuel is echt een goede speler en het is een type speler dat een wedstrijd met een flits kan veranderen. Hij brengt iets speciaal. Hij is één tegen één héél dreigend, plus het is iemand die kan scoren en die assists levert. Hij staat nog maar aan het begin van zijn carrière bij Burnley en hij mocht meteen al aan den lijve ondervinden hoe het eraan toegaat in The Championship. Je zag het al meteen in de eerste match dat hij mocht aantreden, dat ze er al snel heel kort op gingen zitten en dat hij de nodige trappen moest incasseren. Ik zie nu al dat hij progressie boekt in de manier waarop hij daar mee omgaat. Je kan dat echter niet forceren, dat leer je door zo momenten mee te maken”, loofde Kompany hem toen.

Zal hij volgend jaar in de Premier League spelen?

Meest recent

Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

23
23
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

34
34
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

102
102
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

167
167
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

54
54
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

332
332
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

88
88
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

367
367
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

166
166
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

296
296
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

477
477
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

209
209
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

147
147
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

255
255
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

54
54
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

389
389
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

354
354
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

65
65
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

371
371
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

182
182
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

200
200
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

109
109
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

268
268
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

111
111
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

211
211

Meer sportnieuws