Zulte Waregem in zak en as: "Een koude douche"

door
Zulte Waregem in zak en as:

Zulte Waregem en AS Eupen hebben zaterdagavond een ronduit sensationeel kijkstuk op de mat gelegd. De fans aan de Gaverbeek werden verwend met maar liefst tien doelpunten, die vooral in een sensationele slotfase vielen. In de laatste zeven minuten ging het nog van 2-4 naar 5-5 en daardoor bleef vooral de thuisploeg ontgoocheld achter.


Dankzij goals van Braem en Fadera leek Essevee immers nog op en over de Panda's te gaan, maar diep in blessuretijd slikten ze nog de gelijkmaker. Daardoor laten ze na om drie levensbelangrijke punten in de strijd om het behoud te pakken, al staan ze nu wel alleen op de zestiende plaats. Ze hadden echter een flinke dreun aan een rechtstreekse concurrent kunnen uitdelen.

"De eerste helft verdedigden we heel slap, maar in de tweede helft kwamen we ongelooflijk terug. Toen Fadera die bal binnenknalde dachten we dat het binnen was, maar toch volgde er nog een koude douche", was Jelle Vossen zeer ontgoocheld bij Sporza. "We hebben allezins wel getoond dat we zeer weerbaar zijn en zijn blijven geloven in onze kansen. Maar als je 5 doelpunten scoort, mag je thuis nooit verliezen."

NIET UIT GEVARENZONE
Bij winst was Essevee naast Eupen gekomen in het klassement en had het een veilige plaats binnen handbereik gehad. Dat is nu echter niet het geval, want de kloof blijft drie punten. De comeback is echter wel veelbelovend en kan hen misschien vertrouwen geven om tijdens de WK-break het defensieve werk bij te schaven.

LEES OOK: Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Had Zulte Waregem moeten winnen?

Meest recent

AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

1
1
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

7
7
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

68
68
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

185
185
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

243
243
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

66
66
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

138
138
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

258
258
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

133
133
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

60
60
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

137
137
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

147
147
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

295
295
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

144
144
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1023
1023
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

144
144
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

179
179
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

19
19
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

725
725
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

348
348
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

248
248
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

179
179
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

45
45
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

414
414
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

319
319

Meer sportnieuws