Zulte Waregem in zak en as: "Een koude douche"

door
Zulte Waregem in zak en as:

Zulte Waregem en AS Eupen hebben zaterdagavond een ronduit sensationeel kijkstuk op de mat gelegd. De fans aan de Gaverbeek werden verwend met maar liefst tien doelpunten, die vooral in een sensationele slotfase vielen. In de laatste zeven minuten ging het nog van 2-4 naar 5-5 en daardoor bleef vooral de thuisploeg ontgoocheld achter.


Dankzij goals van Braem en Fadera leek Essevee immers nog op en over de Panda's te gaan, maar diep in blessuretijd slikten ze nog de gelijkmaker. Daardoor laten ze na om drie levensbelangrijke punten in de strijd om het behoud te pakken, al staan ze nu wel alleen op de zestiende plaats. Ze hadden echter een flinke dreun aan een rechtstreekse concurrent kunnen uitdelen.

"De eerste helft verdedigden we heel slap, maar in de tweede helft kwamen we ongelooflijk terug. Toen Fadera die bal binnenknalde dachten we dat het binnen was, maar toch volgde er nog een koude douche", was Jelle Vossen zeer ontgoocheld bij Sporza. "We hebben allezins wel getoond dat we zeer weerbaar zijn en zijn blijven geloven in onze kansen. Maar als je 5 doelpunten scoort, mag je thuis nooit verliezen."

NIET UIT GEVARENZONE
Bij winst was Essevee naast Eupen gekomen in het klassement en had het een veilige plaats binnen handbereik gehad. Dat is nu echter niet het geval, want de kloof blijft drie punten. De comeback is echter wel veelbelovend en kan hen misschien vertrouwen geven om tijdens de WK-break het defensieve werk bij te schaven.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Had Zulte Waregem moeten winnen?

Meest recent

'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

5
5
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

11
11
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

15
15
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

299
299
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

198
198
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

96
96
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

315
315
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

112
112
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

200
200
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

161
161
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

111
111
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

85
85
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

100
100
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

116
116
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

66
66
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

277
277
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

85
85
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

147
147
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

144
144
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

488
488
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

369
369
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

512
512
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

454
454
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

380
380
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

414
414

Meer sportnieuws