'Interne druk neemt gevoelig toe bij Club Brugge'

door
'Interne druk neemt gevoelig toe bij Club Brugge'

Heel wat ploegen hebben dit weekend een goed resultaat nodig om alsnog met een gerust gemoed de WK-break te kunnen induiken. Dat is ook bij Club Brugge het geval. De landskampioen presteerde weliswaar indrukwekkend in de Champions League, maar liet de voorbije weken ook heel wat steken vallen in eigen land.


Afgelopen woensdag acteerden de Bruggelingen opnieuw ondermaats. Op het veld van eerste nationaler Patro Eisden Maasmechelen had Blauw-Zwart zelfs verlengingen nodig om alsnog door te stoten naar de 1/8ste finales van de Croky Cup. En er was vooral opnieuw nood aan een grootse Simon Mignolet om een beker-blamage te voorkomen. Niet bepaald de prestatie waar op gehoopt werd enkele dagen na de pijnlijke competitienederlaag op AA Gent.

Aanstaande zondag komt rechtstreekse concurrent Antwerp FC dan weer op bezoek in Jan Breydel en in die clash wordt een goede prestatie absoluut noodzakelijk. Intern neemt de druk immers gevoelig toe. Zo schrijft men bij Het Laatste Nieuws dat Club naar de buitenwereld toe de rust wel bewaart, maar dat het binnenskamers wel eens kan stuiven. Een nieuwe misstap moet volgens de krant dan ook absoluut voorkomen worden.

KRITIEK OP HOEFKENS
Ook voor coach Carl Hoefkens zou een zege tegen de directe concurrent welgekomen zijn. De trainer voorzag zichzelf weliswaar van een pak krediet met zijn Europese parcours en zijn positie lijkt intern niet ter discussie te staan. Maar in de voorbije weken nam de kritiek vanuit de media en vanuit supporterskringen wel gevoelig toe. Om zijn eerste grote luik als hoofdcoach met een goed gevoel af te sluiten, kan zijn ploeg dus maar best de volle buit pakken tegen de Great Old.

LEES OOK: Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Het eerste seizoensluik van Club is tot dusver ...

Meest recent

La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

20
20
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

6
6
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

137
137
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

58
58
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

60
60
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

79
79
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

254
254
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

81
81
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

378
378
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

196
196
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

51
51
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

60
60
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

182
182
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

405
405
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

533
533
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

70
70
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

75
75
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1061
1061
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

278
278
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

900
900
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

238
238
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

470
470
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

47
47
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

176
176

Meer sportnieuws