Vier spelers van KRC Genk incasseren stevige domper

door
Vier spelers van KRC Genk incasseren stevige domper

Bij KRC Genk kennen ze een fantastisch seizoen, maar toch wisten een aantal spelers zich niet in de kijker te spelen van hun bondscoach. Vier spelers grepen naast een WK-selectie. Laat dat sporen na?


Wouter Vrancken had deze week een beetje oplapwerk nodig, want Bryan Heynen, Mike Trésor (beiden België), Joseph Paintsil (Ghana) en Mark McKenzie (Verenigde Staten) werden niet geselecteerd voor het WK. De coach van Racing Genk sprak over die domper bij Het Laatste Nieuws.

"Het is niet zo dat zij al met hun hoofd in Qatar zitten. Ik voel net dat de jongens er nog een keer vol voor willen. Bij sommige is er ontgoocheling over niet-selecties. Ik denk dat het begrijpelijk is dat zij meer mochten verwachten, zeker als je andere dingen ziet gebeuren. Het is wat het is. Ik denk dat onze spelers er alles aan gedaan hebben. Het is zaak om die teleurstelling om te zetten in positieve energie", zei Vrancken daarover.

DRIE WK-GANGERS

Genk zag drie andere spelers zich wel verzekeren van een WK-ticket. Gerardo Arteaga (Mexico), Angelo Preciado (Ecuador) en Bilal El Khannouss (Marokko) mogen zich er wel in de kijker gaan spelen. Racing Genk hoopt zondag op het veld van RSC Anderlecht zijn tiende opeenvolgende zege bij elkaar te spelen. Als de Brusselaars nog een kleine kans op de top vier willen behouden, is een zege tegen de Limburgers een absolute noodzaak.

LEES OOK: Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Gaat dit een invloed hebben bij Genk?

Meest recent

'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

65
65
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

34
34
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

122
122
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

99
99
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

92
92
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

265
265
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

95
95
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

70
70
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

145
145
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

133
133
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

417
417
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

552
552
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

292
292
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

325
325
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

323
323
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

1294
1294
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

365
365
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

194
194
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

183
183
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

191
191
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

160
160
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

310
310
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

172
172
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

127
127

Meer sportnieuws