Van Bommel haalt uit: "Als België de beker serieus wil nemen ..."

door
Van Bommel haalt uit:

Antwerp FC blijft ook na het WK uitzicht behouden op de nationale dubbel. De Great Old plaatste zich donderdagavond immers voor de 1/8ste finales in het bekertoernooi. Maar op het veld van SK Beveren kroop de bekerwinnaar van 2020 wel door de kleinste mazen van het net.


De ploeg van coach Mark van Bommel was in het slot van de eerste helft op voorsprong gekomen na een mooie actie van Calvin Stengs. Maar na de pauze kantelde de wedstrijd helemaal in het voordeel van de thuisploeg. Dankzij twee goals van uitgerekend Dieumerci Mbokani leek Beveren op weg naar een stunt. Tot Derrick Tshimanga de bal in de slotfase in eigen doel werkte. Uiteindelijk moesten strafschoppen bepalen wie doorstootte en in die reeks trok RAFC aan het langste einde.

Een lastige avond dus voor de nummer twee uit de Jupiler Pro League. Al moet gezegd dat Antwerp na nog geen tien minuten met een mannetje minder kwam te staan. Zo kreeg Vincent Janssen rood wegens een slaande beweging in een duel met Aleksandar Vukotic. Een beslissing waar Van Bommel het absoluut mee oneens was. "Ik stond op vijf meter van die fase en volgens mij maakte Vincent geen slaande, maar eerder een duwende beweging", reageerde de trainer bij HLN.

VAR IN BEKER
Van Bommel was dus niet bepaald tevreden over de wedstrijdleiding. En ook het gebrek aan een VAR in de Croky Cup kan volgens hem niet door de beugel. "In de tweede helft werd het dan nog 2-1. Die tweede goal had eigenlijk moeten afgevlagd worden wegens buitenspel. Daar wil ik graag nog iets over zeggen: als we in België de bekercompetitie serieus willen nemen, moeten er toch echt wel een VAR en een vierde ref worden voorzien."

LEES OOK: Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Er moet een VAR komen in de beker ...

Meest recent

Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

7
7
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

25
25
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

136
136
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

97
97
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

203
203
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

328
328
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

14
14
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

161
161
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

38
38
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

291
291
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

314
314
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

55
55
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

324
324
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

420
420
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

657
657
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

634
634
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

1018
1018
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

183
183
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

49
49
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1080
1080
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

298
298
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

351
351
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

176
176
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

206
206
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

656
656

Meer sportnieuws