Van Bommel haalt uit: "Als België de beker serieus wil nemen ..."

door
Van Bommel haalt uit:

Antwerp FC blijft ook na het WK uitzicht behouden op de nationale dubbel. De Great Old plaatste zich donderdagavond immers voor de 1/8ste finales in het bekertoernooi. Maar op het veld van SK Beveren kroop de bekerwinnaar van 2020 wel door de kleinste mazen van het net.


De ploeg van coach Mark van Bommel was in het slot van de eerste helft op voorsprong gekomen na een mooie actie van Calvin Stengs. Maar na de pauze kantelde de wedstrijd helemaal in het voordeel van de thuisploeg. Dankzij twee goals van uitgerekend Dieumerci Mbokani leek Beveren op weg naar een stunt. Tot Derrick Tshimanga de bal in de slotfase in eigen doel werkte. Uiteindelijk moesten strafschoppen bepalen wie doorstootte en in die reeks trok RAFC aan het langste einde.

Een lastige avond dus voor de nummer twee uit de Jupiler Pro League. Al moet gezegd dat Antwerp na nog geen tien minuten met een mannetje minder kwam te staan. Zo kreeg Vincent Janssen rood wegens een slaande beweging in een duel met Aleksandar Vukotic. Een beslissing waar Van Bommel het absoluut mee oneens was. "Ik stond op vijf meter van die fase en volgens mij maakte Vincent geen slaande, maar eerder een duwende beweging", reageerde de trainer bij HLN.

VAR IN BEKER
Van Bommel was dus niet bepaald tevreden over de wedstrijdleiding. En ook het gebrek aan een VAR in de Croky Cup kan volgens hem niet door de beugel. "In de tweede helft werd het dan nog 2-1. Die tweede goal had eigenlijk moeten afgevlagd worden wegens buitenspel. Daar wil ik graag nog iets over zeggen: als we in België de bekercompetitie serieus willen nemen, moeten er toch echt wel een VAR en een vierde ref worden voorzien."

LEES OOK: Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Er moet een VAR komen in de beker ...

Meest recent

Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

27
27
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

57
57
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

36
36
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

315
315
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

64
64
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

214
214
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

148
148
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

621
621
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

21
21
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

378
378
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

375
375
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

238
238
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

312
312
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

416
416
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

80
80
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

101
101
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

732
732
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

155
155
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

339
339
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

376
376
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

524
524
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

395
395
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

697
697
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

666
666
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

363
363

Meer sportnieuws