Van Bommel haalt uit: "Als België de beker serieus wil nemen ..."

857 stemmen
Van Bommel haalt uit:

Antwerp FC blijft ook na het WK uitzicht behouden op de nationale dubbel. De Great Old plaatste zich donderdagavond immers voor de 1/8ste finales in het bekertoernooi. Maar op het veld van SK Beveren kroop de bekerwinnaar van 2020 wel door de kleinste mazen van het net.


De ploeg van coach Mark van Bommel was in het slot van de eerste helft op voorsprong gekomen na een mooie actie van Calvin Stengs. Maar na de pauze kantelde de wedstrijd helemaal in het voordeel van de thuisploeg. Dankzij twee goals van uitgerekend Dieumerci Mbokani leek Beveren op weg naar een stunt. Tot Derrick Tshimanga de bal in de slotfase in eigen doel werkte. Uiteindelijk moesten strafschoppen bepalen wie doorstootte en in die reeks trok RAFC aan het langste einde.

Een lastige avond dus voor de nummer twee uit de Jupiler Pro League. Al moet gezegd dat Antwerp na nog geen tien minuten met een mannetje minder kwam te staan. Zo kreeg Vincent Janssen rood wegens een slaande beweging in een duel met Aleksandar Vukotic. Een beslissing waar Van Bommel het absoluut mee oneens was. "Ik stond op vijf meter van die fase en volgens mij maakte Vincent geen slaande, maar eerder een duwende beweging", reageerde de trainer bij HLN.

VAR IN BEKER
Van Bommel was dus niet bepaald tevreden over de wedstrijdleiding. En ook het gebrek aan een VAR in de Croky Cup kan volgens hem niet door de beugel. "In de tweede helft werd het dan nog 2-1. Die tweede goal had eigenlijk moeten afgevlagd worden wegens buitenspel. Daar wil ik graag nog iets over zeggen: als we in België de bekercompetitie serieus willen nemen, moeten er toch echt wel een VAR en een vierde ref worden voorzien."

LEES OOK: Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Er moet een VAR komen in de beker ...

Meest recent

Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

22
22
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

77
77
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

15
15
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

104
104
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

60
60
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

242
242
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

355
355
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

321
321
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

126
126
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

75
75
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

363
363
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

102
102
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

190
190
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

459
459
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

131
131
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

320
320
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

539
539
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

295
295
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

953
953
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

452
452
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

346
346
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

318
318
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

91
91
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

643
643
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

101
101

Meer sportnieuws