'Duitsland vervloekt: derde offensieve sleutelspeler out'

63 stemmen
'Duitsland vervloekt: derde offensieve sleutelspeler out'

Binnen tien dagen gaat het WK van start, maar bij een aantal landen zorgt dat naderende begin alleen maar voor meer nervositeit. Dat zal bijvoorbeeld het geval zijn bij Duitsland, waar het nog steeds wachten is op de bekendmaking van de definitieve selectie door Hansi Flick. De bondscoach ziet vlak voor het toernooi echter zijn aanvallers vallen als vliegen.


Begin deze maand moest Timo Werner al afhaken met een enkelblessure en dinsdag raakte nog bekend dat gewezen Anderlecht-spits Lukas Nmecha ook zal moeten passen voor het WK. Een dag later is het alweer prijs en ziet Flick opnieuw één van zijn aanvallers uitvallen. Volgens Sky Sport Deutschland is het deze keer niemand minder dan Marco Reus die moet afhaken.

De 33-jarige is hervallen in een enkelblessure en zal daardoor niet op tijd speelklaar raken voor Qatar. Voor Duitsland is dat een enorme tegenvaller, want Reus is een sleutelspeler in het offensieve compartiment. Flick zal echter andere oplossingen moeten vinden en zijn opties daarvoor worden dus alsmaar beperkter.

VLOEK
Voor Reus lijkt er stilaan een vloek te rusten op grote toernooien. Elf jaar na zijn debuut heeft hij 48 caps verzameld voor Die Mannschaft, maar maakte hij enkel nog maar het EK in 2012 en het rampzalige WK van 2018 mee. Het WK in 2014 en de EK's van 2016 en 2020 moest hij telkens missen door blessures. De Duitse kansen op een wereldtitel lijken zo een nieuwe knauw te krijgen.

LEES OOK: Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Is dat een aderlating voor Duitsland?

Meest recent

Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

0
0
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

26
26
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

23
23
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

43
43
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

29
29
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

56
56
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

15
15
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

71
71
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

106
106
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

204
204
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

438
438
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

49
49
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

160
160
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

374
374
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

809
809
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

116
116
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

336
336
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

167
167
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

643
643
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

561
561
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

167
167
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

354
354
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

52
52
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

223
223

Meer sportnieuws