Nmecha bezorgt Duitsland nieuwe mokerslag

door
Nmecha bezorgt Duitsland nieuwe mokerslag

Duitsland veroverde in 2014 nog de wereldtitel, maar straks in Qatar lijken de Duitsers slechts een outsider te zullen zijn voor de hoofdprijs. In 2018 werden ze al in de groepsfase uitgeschakeld en daarna moest er aan een nieuwe ploeg gebouwd worden, een proces dat nog steeds niet voltooid is. Bovendien zakt Die Mannschaft ook met de nodige blessurezorgen af naar Qatar.


Onlangs zagen de Duitsers met Timo Werner al één van hun belangrijkste aanvallers afhaken, want de spits van RB Leipzig moest een enkeloperatie ondergaan. Nu ziet bondscoach Hansi Flick een dag voor het bekendmaken van zijn selectie nog een aanvallende optie wegvallen. VfL Wolfsburg maakt namelijk bekend dat Lukas Nmecha enkele weken aan de kant zal staan door een knieblessure.

Dinsdagavond bezorgde de 23-jarige ex-spits van Anderlecht nochtans mee zijn ploeg een zege tegen Dortmund, door in blessuretijd de 2-0-eindstand vast te leggen. Hij blijkt zich in die wedstrijd toch geblesseerd te hebben en dat kost hem nu dus het WK. De kans was zeer groot dat Flick hem in de selectie opgenomen had voor het toernooi.

ANDERLECHT
Na zijn passage bij Anderlecht in het seizoen 2020/21 verkaste Nmecha voor 8 miljoen euro van Manchester City naar Wolfsburg en daar groeide hij snel door tot de nationale ploeg. In november 2021 maakte hij al zijn debuut in een WK-kwalificatiematch tegen Liechtenstein en sindsdien verzamelde hij al zeven caps. In september behoorde hij ook nog tot de selectie en mocht hij invallen tegen Hongarije, waarna hij de match tegen Engeland door een blessure miste.


Is Duitsland een kandidaat voor de wereldtitel?

Meest recent

Barça en Liverpool brengen spektakel, pandoering voor Theate

Er stonden zaterdag in de vooravond in het buitenland nog enkele interessante affiches ...

4
4
'FIFA geeft groen licht: uitvalsbasis Duivels op WK bekend'

De Rode Duivels weten nu helemaal waar ze aan toe zijn voor het WK van komende zomer. Vrijdag werd ...

21
21
Argentijnse peper bezorgt Union late opluchting tegen AA Gent

Het zijn moeizame weken voor de landskampioen. Na de nederlaag bij rivaal Anderlecht en de moeizame ...

25
25
STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Club Brugge moet na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC vanavond de rug rechten op het veld van ...

118
118
Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Standard heeft een zeer belangrijke zege geboekt op het veld van Cercle Brugge. De Rouches wonnen ...

57
57
Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

De Rode Duivels spelen op het WK tegen Iran, Nieuw-Zeeland en Egypte. Een héél goede ...

32
32
Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

168
168
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

19
19
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

19
19
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

63
63
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

25
25
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

56
56
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

39
39
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

118
118
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

58
58
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

184
184
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

197
197
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

77
77
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

112
112
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

122
122
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

92
92
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

207
207
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

179
179
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

272
272
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

446
446

Meer sportnieuws