Trotse Stijnen duidt grote uitblinker bij Club aan

958 stemmen
Trotse Stijnen duidt grote uitblinker bij Club aan

Club Brugge blijft ook na het wereldkampioenschap in Qatar op drie fronten actief, maar daarvoor moest het woensdagavond wel diep in het krachtenarsenaal tasten. In de Croky Cup had Blauw-Zwart zijn handen immers meer dan vol met Patro Eisden Maasmechelen. Uiteindelijk viel de beslissing pas in de verlengingen na twee goals van Noa Lang: 0-2.


Gezien het kwaliteitsverschil tussen de landskampioen en de nummer drie in eerste nationale, mocht de verplaatsing naar Limburg in principe geen problemen opleveren voor Club. Maar de ploeg van coach Stijn Stijnen bezorgde het team van zijn maatje Carl Hoefkens een bijzonder lastige avond. Uiteindelijk viel de beslissing dus pas in de verlengingen. En Blauw-Zwart mocht zelfs van geluk spreken dat het zover kwam. In het slot van de reguliere speeltijd moest Simon Mignolet immers nog uitpakken met enkele cruciale reddingen.

Stijnen duidde het sluitstuk van Club achteraf dan ook aan als de grote uitblinker. "In de reguliere speeltijd hebben we de momenten gehad om het af te maken, hoe vreemd dat ook klinkt", reageerde een trotse trainer bij VTM 2. "Maar Mignolet heeft Club recht gehouden, er stond nu eenmaal een wereldkeeper in het andere doel. Daar moeten we ons bij neerleggen. Vooraf hoopten we dat we er een wedstrijd van zouden kunnen maken en dat hebben we gedaan. Ik kan niet fier genoeg zijn op mijn jongens."

NIET GEWELDIG
Mignolet zelf gaf achteraf toe dat zijn ploeg ondermaats acteerde. Toch was het voor hem geen verrassing dat het een lastige avond werd voor de landskampioen. "Ik had deze moeilijke wedstrijd voorspeld. Maar dan nog hadden we het beter moeten doen en het onszelf makkelijker moeten maken. We weten dat het niet geweldig was, maar ik ben al blij dat we er nog in zitten. Dat is het enige dat telt."

LEES OOK: Stijn Stijnen jubelt: Patro Eisden pakt uit met stunttransfer

Mignolet moet de Gouden Schoen krijgen ...

Meest recent

Onana kent waanzinnig lange revalidatieperiode

Voor Amadou Onana eindigde het WK op een grote ontgoocheling. De middenvelder pendelde tussen bank ...

49
49
Horrorstart voor Vrancken: Hearts krijgt meteen slaag

Wouter Vrancken trok na het einde van het seizoen de deur van STVV achter zich dicht. Ondanks ...

90
90
Chelsea kaapt transfer van 137 miljoen weg voor Arsenal

Arsenal veroverde afgelopen seizoen de titel in de Premier League en haalde de finale van de ...

55
55
'Openda geeft jawoord aan club: Juve ligt dwars'

Loïs Openda heeft een rustige zomer beleefd, want hij moest niet mee naar het WK na een ...

54
54
Charleroi laat spits én aanvoerder vertrekken

Charleroi hoopt in het komende seizoen stabiliteit te vinden na een woelig seizoen. Ze kozen er ...

26
26
Teuma kiest zeer opmerkelijke nieuwe club

Standard was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Er streken al zes nieuwe spelers neer op ...

46
46
'Club nadert akkoord: bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge heeft tot dusver een vrij rustige mercato beleefd, maar daar lijkt snel verandering in ...

445
445
Westerlo heeft Belg beet, volgende aanwinst op komst

Westerlo heeft nog heel veel werk aan de winkel om een competitieve kern klaar te hebben voor de ...

66
66
Sporting Hasselt slaat transferslag bij Zulte Waregem

Sporting Hasselt was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. De club van BV-voorzitters Sam ...

66
66
Hoe Westerlo in drie jaar tijd nieuwe norm vastlegde

KVC Westerlo verkocht deze zomer al voor ongeveer 27 miljoen euro, maar de verwachting is dat dit ...

250
250
‘Opvolger Garcia: Van Bommel tekent’

De kogel is door de kerk. Mark van Bommel wordt de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels. Hij tekent ...

939
939
Anderlecht trekt naar Zweden: pers 'lacht' met Paars-Wit

RSC Anderlecht kende twee jaar geleden een degelijke Europese campagne, maar het is in zijn ...

891
891
Paniek breekt uit bij Club Brugge na recorddeal rond Tzolis

Christos Tzolis trekt voor een recordbedrag naar Arsenal, maar Club Brugge zit meteen met een groot ...

914
914
Bezorgt Kompany Anderlecht fikse miljoenenboost?

Bij RSC Anderlecht incasseerden ze al ruim 45 miljoen euro en daar komen deze mercato ongetwijfeld ...

333
333
Aalborg verrast met ex-speler van Club Brugge

Het Deense Aalborg heeft een opvallende transfer weten af te ronden. De Deense club heeft een ...

66
66
'Charleroi wijst absoluut monsterbod af'

Sporting Charleroi heeft volgens buitenlandse bronnen een zeer hoog bod geweigerd. Spelen de ...

86
86
'Sibierski mikt hoog: RSCA breekt bank voor toptarget'

RSC Anderlecht moet donderdag vol aan de bak in de tweede voorronde van de Europa League. Vitor ...

585
585
'Gegokt en verloren: Club Brugge smijt miljoenen weg'

Club Brugge doet nu al jaren gouden zaken op de transfermarkt, al liet de landskampioen het uit ...

540
540
Bruno verrast met Europese spelerslijst Anderlecht

Donderdag is het al meteen D-Day voor RSC Anderlecht, dat in de tweede voorronde van de Europa ...

347
347
'Nieuw toptarget voor Club Brugge: bod van 9 miljoen'

Niet alleen staat er nog veel uitgaand verkeer op til, ook op inkomend gebied heeft Club Brugge nog ...

608
608
'Mannaert hakt knoop door: Van Bommel of Vanhaezebrouck?'

Nu het huwelijk tussen Rudi Garcia en de Belgische voetbalbond officieel afgelopen is, wordt er ...

699
699
'Club Brugge dumpt overbodige flop: meer details bekend'

Club Brugge ziet deze zomer allicht nog heel wat sterkhouders vertrekken, maar ook voor een paar ...

528
528
'Genk met rug tegen de muur: korting op Karetsas?'

KRC Genk neemt het woensdag vriendschappelijk op tegen AZ. De vraag is of Jess Thorup dan nog een ...

700
700
Volgende bondscoach Rode Duivels: fans kiezen favoriet

Rudi Garcia werd bedankt voor bewezen diensten, en dus is de hamvraag wie nu de volgende bondscoach ...

674
674
Bookmakers voorspellen bondscoach: van Henry tot Peeters

De zoektocht naar de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels houdt de gemoederen bezig. Het hoofdstuk ...

342
342

Meer sportnieuws