Trotse Stijnen duidt grote uitblinker bij Club aan

door
Trotse Stijnen duidt grote uitblinker bij Club aan

Club Brugge blijft ook na het wereldkampioenschap in Qatar op drie fronten actief, maar daarvoor moest het woensdagavond wel diep in het krachtenarsenaal tasten. In de Croky Cup had Blauw-Zwart zijn handen immers meer dan vol met Patro Eisden Maasmechelen. Uiteindelijk viel de beslissing pas in de verlengingen na twee goals van Noa Lang: 0-2.


Gezien het kwaliteitsverschil tussen de landskampioen en de nummer drie in eerste nationale, mocht de verplaatsing naar Limburg in principe geen problemen opleveren voor Club. Maar de ploeg van coach Stijn Stijnen bezorgde het team van zijn maatje Carl Hoefkens een bijzonder lastige avond. Uiteindelijk viel de beslissing dus pas in de verlengingen. En Blauw-Zwart mocht zelfs van geluk spreken dat het zover kwam. In het slot van de reguliere speeltijd moest Simon Mignolet immers nog uitpakken met enkele cruciale reddingen.

Stijnen duidde het sluitstuk van Club achteraf dan ook aan als de grote uitblinker. "In de reguliere speeltijd hebben we de momenten gehad om het af te maken, hoe vreemd dat ook klinkt", reageerde een trotse trainer bij VTM 2. "Maar Mignolet heeft Club recht gehouden, er stond nu eenmaal een wereldkeeper in het andere doel. Daar moeten we ons bij neerleggen. Vooraf hoopten we dat we er een wedstrijd van zouden kunnen maken en dat hebben we gedaan. Ik kan niet fier genoeg zijn op mijn jongens."

NIET GEWELDIG
Mignolet zelf gaf achteraf toe dat zijn ploeg ondermaats acteerde. Toch was het voor hem geen verrassing dat het een lastige avond werd voor de landskampioen. "Ik had deze moeilijke wedstrijd voorspeld. Maar dan nog hadden we het beter moeten doen en het onszelf makkelijker moeten maken. We weten dat het niet geweldig was, maar ik ben al blij dat we er nog in zitten. Dat is het enige dat telt."

LEES OOK: Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Mignolet moet de Gouden Schoen krijgen ...

Meest recent

'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

17
17
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

24
24
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

75
75
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

12
12
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

233
233
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

156
156
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

40
40
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

78
78
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

48
48
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

260
260
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

254
254
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

79
79
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

174
174
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

185
185
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

203
203
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

183
183
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

77
77
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

46
46
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

185
185
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

87
87
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

417
417
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

327
327
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

104
104

Meer sportnieuws