Trotse Stijnen duidt grote uitblinker bij Club aan

door
Trotse Stijnen duidt grote uitblinker bij Club aan

Club Brugge blijft ook na het wereldkampioenschap in Qatar op drie fronten actief, maar daarvoor moest het woensdagavond wel diep in het krachtenarsenaal tasten. In de Croky Cup had Blauw-Zwart zijn handen immers meer dan vol met Patro Eisden Maasmechelen. Uiteindelijk viel de beslissing pas in de verlengingen na twee goals van Noa Lang: 0-2.


Gezien het kwaliteitsverschil tussen de landskampioen en de nummer drie in eerste nationale, mocht de verplaatsing naar Limburg in principe geen problemen opleveren voor Club. Maar de ploeg van coach Stijn Stijnen bezorgde het team van zijn maatje Carl Hoefkens een bijzonder lastige avond. Uiteindelijk viel de beslissing dus pas in de verlengingen. En Blauw-Zwart mocht zelfs van geluk spreken dat het zover kwam. In het slot van de reguliere speeltijd moest Simon Mignolet immers nog uitpakken met enkele cruciale reddingen.

Stijnen duidde het sluitstuk van Club achteraf dan ook aan als de grote uitblinker. "In de reguliere speeltijd hebben we de momenten gehad om het af te maken, hoe vreemd dat ook klinkt", reageerde een trotse trainer bij VTM 2. "Maar Mignolet heeft Club recht gehouden, er stond nu eenmaal een wereldkeeper in het andere doel. Daar moeten we ons bij neerleggen. Vooraf hoopten we dat we er een wedstrijd van zouden kunnen maken en dat hebben we gedaan. Ik kan niet fier genoeg zijn op mijn jongens."

NIET GEWELDIG
Mignolet zelf gaf achteraf toe dat zijn ploeg ondermaats acteerde. Toch was het voor hem geen verrassing dat het een lastige avond werd voor de landskampioen. "Ik had deze moeilijke wedstrijd voorspeld. Maar dan nog hadden we het beter moeten doen en het onszelf makkelijker moeten maken. We weten dat het niet geweldig was, maar ik ben al blij dat we er nog in zitten. Dat is het enige dat telt."

LEES OOK: Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Mignolet moet de Gouden Schoen krijgen ...

Meest recent

Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

6
6
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

25
25
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

59
59
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

40
40
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

247
247
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

24
24
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

168
168
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

44
44
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

40
40
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

55
55
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

226
226
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

77
77
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

30
30
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

183
183
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

136
136
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

224
224
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

91
91
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

68
68
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

430
430
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

151
151
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

181
181
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

46
46
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

70
70
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

156
156
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

123
123

Meer sportnieuws