Trotse Stijnen duidt grote uitblinker bij Club aan

stemmen
Trotse Stijnen duidt grote uitblinker bij Club aan

Club Brugge blijft ook na het wereldkampioenschap in Qatar op drie fronten actief, maar daarvoor moest het woensdagavond wel diep in het krachtenarsenaal tasten. In de Croky Cup had Blauw-Zwart zijn handen immers meer dan vol met Patro Eisden Maasmechelen. Uiteindelijk viel de beslissing pas in de verlengingen na twee goals van Noa Lang: 0-2.


Gezien het kwaliteitsverschil tussen de landskampioen en de nummer drie in eerste nationale, mocht de verplaatsing naar Limburg in principe geen problemen opleveren voor Club. Maar de ploeg van coach Stijn Stijnen bezorgde het team van zijn maatje Carl Hoefkens een bijzonder lastige avond. Uiteindelijk viel de beslissing dus pas in de verlengingen. En Blauw-Zwart mocht zelfs van geluk spreken dat het zover kwam. In het slot van de reguliere speeltijd moest Simon Mignolet immers nog uitpakken met enkele cruciale reddingen.

Stijnen duidde het sluitstuk van Club achteraf dan ook aan als de grote uitblinker. "In de reguliere speeltijd hebben we de momenten gehad om het af te maken, hoe vreemd dat ook klinkt", reageerde een trotse trainer bij VTM 2. "Maar Mignolet heeft Club recht gehouden, er stond nu eenmaal een wereldkeeper in het andere doel. Daar moeten we ons bij neerleggen. Vooraf hoopten we dat we er een wedstrijd van zouden kunnen maken en dat hebben we gedaan. Ik kan niet fier genoeg zijn op mijn jongens."

NIET GEWELDIG
Mignolet zelf gaf achteraf toe dat zijn ploeg ondermaats acteerde. Toch was het voor hem geen verrassing dat het een lastige avond werd voor de landskampioen. "Ik had deze moeilijke wedstrijd voorspeld. Maar dan nog hadden we het beter moeten doen en het onszelf makkelijker moeten maken. We weten dat het niet geweldig was, maar ik ben al blij dat we er nog in zitten. Dat is het enige dat telt."

LEES OOK: Stijnen terug naar Club Brugge? "Misplaatste arrogantie"

Mignolet moet de Gouden Schoen krijgen ...

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

82
82
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

107
107
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

481
481
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

118
118
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

384
384
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

37
37
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

438
438
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

238
238
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

233
233
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

130
130
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1231
1231
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

103
103
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

54
54
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

316
316
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

192
192
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

246
246
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

197
197
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

214
214
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

503
503
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

900
900
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

705
705
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

271
271
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

148
148
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

240
240

Meer sportnieuws