Trotse Stijnen duidt grote uitblinker bij Club aan

door
Trotse Stijnen duidt grote uitblinker bij Club aan

Club Brugge blijft ook na het wereldkampioenschap in Qatar op drie fronten actief, maar daarvoor moest het woensdagavond wel diep in het krachtenarsenaal tasten. In de Croky Cup had Blauw-Zwart zijn handen immers meer dan vol met Patro Eisden Maasmechelen. Uiteindelijk viel de beslissing pas in de verlengingen na twee goals van Noa Lang: 0-2.


Gezien het kwaliteitsverschil tussen de landskampioen en de nummer drie in eerste nationale, mocht de verplaatsing naar Limburg in principe geen problemen opleveren voor Club. Maar de ploeg van coach Stijn Stijnen bezorgde het team van zijn maatje Carl Hoefkens een bijzonder lastige avond. Uiteindelijk viel de beslissing dus pas in de verlengingen. En Blauw-Zwart mocht zelfs van geluk spreken dat het zover kwam. In het slot van de reguliere speeltijd moest Simon Mignolet immers nog uitpakken met enkele cruciale reddingen.

Stijnen duidde het sluitstuk van Club achteraf dan ook aan als de grote uitblinker. "In de reguliere speeltijd hebben we de momenten gehad om het af te maken, hoe vreemd dat ook klinkt", reageerde een trotse trainer bij VTM 2. "Maar Mignolet heeft Club recht gehouden, er stond nu eenmaal een wereldkeeper in het andere doel. Daar moeten we ons bij neerleggen. Vooraf hoopten we dat we er een wedstrijd van zouden kunnen maken en dat hebben we gedaan. Ik kan niet fier genoeg zijn op mijn jongens."

NIET GEWELDIG
Mignolet zelf gaf achteraf toe dat zijn ploeg ondermaats acteerde. Toch was het voor hem geen verrassing dat het een lastige avond werd voor de landskampioen. "Ik had deze moeilijke wedstrijd voorspeld. Maar dan nog hadden we het beter moeten doen en het onszelf makkelijker moeten maken. We weten dat het niet geweldig was, maar ik ben al blij dat we er nog in zitten. Dat is het enige dat telt."

LEES OOK: The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Mignolet moet de Gouden Schoen krijgen ...

Meest recent

'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

10
10
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

122
122
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

89
89
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

386
386
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

289
289
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

456
456
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

212
212
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

356
356
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

310
310
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

79
79
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

497
497
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

313
313
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

90
90
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

193
193
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

559
559
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

290
290
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

69
69
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

107
107
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

75
75
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

43
43
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

466
466
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

413
413
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

145
145
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

33
33
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

223
223

Meer sportnieuws