City verkoopt Chelsea nieuwe klap, Schreuder in penarie

door
City verkoopt Chelsea nieuwe klap, Schreuder in penarie

Een tiental dagen voor de WK-start, werd ook in het buitenland nog volop gevoetbald. In de Eredivisie slaagde titelverdediger Ajax er bijvoorbeeld niet om zijn leidersplaats te heroveren. In de Engelse League Cup won Manchester City dan weer de topper tegen Chelsea FC, terwijl Internazionale doelpuntenkermis hield in de Serie A.


EREDIVISIE: Ajax sputtert, Schreuder onder druk
Het is vooralsnog niet het seizoen van Ajax. Nadat de Amsterdammers eerder al sneuvelden in de Champions League, begint de motor nu ook in eigen land te sputteren. Enkele dagen na de pijnlijke thuisnederlaag tegen PSV, werd ook het inhaalduel tegen Vitesse niet gewonnen. Zo eindigde de wedstrijd in de ArenA op 2-2. Hierdoor is Ajax ook mathematisch zijn leidersplaats kwijt aan PSV. De druk op coach Alfred Schreuder begint dan ook toe te nemen. Op Twitter was de hashtag '#SchreuderOut' zelfs even trending.

EFL CUP: City nekt Chelsea, ook Arsenal sneuvelt
In Engeland maakte het merendeel van de Premier League-ploegen zich op voor een League Cup-duel. In dé affiche van de avond haalde City het met 2-0 van Chelsea, beide teams traden wel met een veredeld B-elftal aan. De Blues slikten zo hun derde nederlaag op rij in eigen land. Stadsgenoot Arsenal FC ligt eveneens uit het bekertornooi na een nederlaag tegen Brighton (1-3). Met Tottenham (2-0-nederlaag tegen Nottingham Forrest) sneuvelde nog een topclub, Liverpool kroop na strafschoppen dan weer door het oog van de naald tegen Derby County.

SERIE A: Inter haalt stevig uit
De Milanezen moeten het uiteraard nog zonder Romelu Lukaku doen, maar dat weerhield de ploeg van coach Simone Inzaghi er niet van om een doelpuntenkermis te houden tegen Bologna. Zo haalde het Inter het met ruime 6-1-cijfers. Het AS Roma van José Mourinho gaf op bezoek bij Sassuolo dan weer een nipte voorsprong weg: 1-1.

LEES OOK: Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Schreuder is geen geschikte coach voor Ajax ...

Meest recent

Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

9
9
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

54
54
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

14
14
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

40
40
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

72
72
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

368
368
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

59
59
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

152
152
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

60
60
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

88
88
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

601
601
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

144
144
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

251
251
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

122
122
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

640
640
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

257
257
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

163
163
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

195
195
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

297
297
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

232
232
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

396
396
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

270
270
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

532
532
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

161
161
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

1030
1030

Meer sportnieuws