City verkoopt Chelsea nieuwe klap, Schreuder in penarie

door
City verkoopt Chelsea nieuwe klap, Schreuder in penarie

Een tiental dagen voor de WK-start, werd ook in het buitenland nog volop gevoetbald. In de Eredivisie slaagde titelverdediger Ajax er bijvoorbeeld niet om zijn leidersplaats te heroveren. In de Engelse League Cup won Manchester City dan weer de topper tegen Chelsea FC, terwijl Internazionale doelpuntenkermis hield in de Serie A.


EREDIVISIE: Ajax sputtert, Schreuder onder druk
Het is vooralsnog niet het seizoen van Ajax. Nadat de Amsterdammers eerder al sneuvelden in de Champions League, begint de motor nu ook in eigen land te sputteren. Enkele dagen na de pijnlijke thuisnederlaag tegen PSV, werd ook het inhaalduel tegen Vitesse niet gewonnen. Zo eindigde de wedstrijd in de ArenA op 2-2. Hierdoor is Ajax ook mathematisch zijn leidersplaats kwijt aan PSV. De druk op coach Alfred Schreuder begint dan ook toe te nemen. Op Twitter was de hashtag '#SchreuderOut' zelfs even trending.

EFL CUP: City nekt Chelsea, ook Arsenal sneuvelt
In Engeland maakte het merendeel van de Premier League-ploegen zich op voor een League Cup-duel. In dé affiche van de avond haalde City het met 2-0 van Chelsea, beide teams traden wel met een veredeld B-elftal aan. De Blues slikten zo hun derde nederlaag op rij in eigen land. Stadsgenoot Arsenal FC ligt eveneens uit het bekertornooi na een nederlaag tegen Brighton (1-3). Met Tottenham (2-0-nederlaag tegen Nottingham Forrest) sneuvelde nog een topclub, Liverpool kroop na strafschoppen dan weer door het oog van de naald tegen Derby County.

SERIE A: Inter haalt stevig uit
De Milanezen moeten het uiteraard nog zonder Romelu Lukaku doen, maar dat weerhield de ploeg van coach Simone Inzaghi er niet van om een doelpuntenkermis te houden tegen Bologna. Zo haalde het Inter het met ruime 6-1-cijfers. Het AS Roma van José Mourinho gaf op bezoek bij Sassuolo dan weer een nipte voorsprong weg: 1-1.

LEES OOK: Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Schreuder is geen geschikte coach voor Ajax ...

Meest recent

Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

21
21
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

72
72
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

11
11
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

357
357
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

59
59
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

109
109
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

10
10
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

457
457
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

241
241
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

163
163
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

93
93
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

31
31
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

327
327
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

251
251
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

148
148
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

180
180
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

108
108
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

37
37
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

99
99
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

545
545
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

68
68
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

77
77
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

151
151
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

69
69
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

231
231

Meer sportnieuws