City verkoopt Chelsea nieuwe klap, Schreuder in penarie

door
City verkoopt Chelsea nieuwe klap, Schreuder in penarie

Een tiental dagen voor de WK-start, werd ook in het buitenland nog volop gevoetbald. In de Eredivisie slaagde titelverdediger Ajax er bijvoorbeeld niet om zijn leidersplaats te heroveren. In de Engelse League Cup won Manchester City dan weer de topper tegen Chelsea FC, terwijl Internazionale doelpuntenkermis hield in de Serie A.


EREDIVISIE: Ajax sputtert, Schreuder onder druk
Het is vooralsnog niet het seizoen van Ajax. Nadat de Amsterdammers eerder al sneuvelden in de Champions League, begint de motor nu ook in eigen land te sputteren. Enkele dagen na de pijnlijke thuisnederlaag tegen PSV, werd ook het inhaalduel tegen Vitesse niet gewonnen. Zo eindigde de wedstrijd in de ArenA op 2-2. Hierdoor is Ajax ook mathematisch zijn leidersplaats kwijt aan PSV. De druk op coach Alfred Schreuder begint dan ook toe te nemen. Op Twitter was de hashtag '#SchreuderOut' zelfs even trending.

EFL CUP: City nekt Chelsea, ook Arsenal sneuvelt
In Engeland maakte het merendeel van de Premier League-ploegen zich op voor een League Cup-duel. In dé affiche van de avond haalde City het met 2-0 van Chelsea, beide teams traden wel met een veredeld B-elftal aan. De Blues slikten zo hun derde nederlaag op rij in eigen land. Stadsgenoot Arsenal FC ligt eveneens uit het bekertornooi na een nederlaag tegen Brighton (1-3). Met Tottenham (2-0-nederlaag tegen Nottingham Forrest) sneuvelde nog een topclub, Liverpool kroop na strafschoppen dan weer door het oog van de naald tegen Derby County.

SERIE A: Inter haalt stevig uit
De Milanezen moeten het uiteraard nog zonder Romelu Lukaku doen, maar dat weerhield de ploeg van coach Simone Inzaghi er niet van om een doelpuntenkermis te houden tegen Bologna. Zo haalde het Inter het met ruime 6-1-cijfers. Het AS Roma van José Mourinho gaf op bezoek bij Sassuolo dan weer een nipte voorsprong weg: 1-1.

LEES OOK: De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

Schreuder is geen geschikte coach voor Ajax ...

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

21
21
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

52
52
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

95
95
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

165
165
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

230
230
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

89
89
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

68
68
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

166
166
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

494
494
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

196
196
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

731
731
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

183
183
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

127
127
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

233
233
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

656
656
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

66
66
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

368
368
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

314
314
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

183
183
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

427
427
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

72
72
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

324
324

Meer sportnieuws