Veldman onder indruk van Anderlecht-jonkie

door
Veldman onder indruk van Anderlecht-jonkie

RSC Anderlecht heeft zich na het ontslag van Felice Mazzu ietwat herpakt. Er blijft nog ruimte voor verbetering, maar onder het bewind van interim-coach Robin Veldman verloren de Brusselaars tot dusver nog geen enkel duel. Die reeks hopen ze ook door te trekken in de laatste twee matchen tot aan de WK-break.


Voor RSCA staan nog twee belangrijke afspraken op het programma. Donderdag wacht immers een bekerwedstrijd tegen Lierse Kempenzonen en Paars-Wit wil wel degelijk door stoten in de Croky Cup. Maar enkele dagen later volgt in de competitie opnieuw een lastige dobber, dan komt leider KRC Genk op bezoek. De kans bestaat dus dat Veldman enkele vaste krachten zal laten rusten tegen Lierse.

De Nederlander gaf op zijn persbabbel aan dat hij niet zo'n grote fan is van roteren. Maar langs de andere kant benadrukt hij dat daar wel voldoende talent voor aanwezig is. Zo geraakte hij afgelopen weekend nog onder de indruk van basisdebutant Théo Leoni. "Ik geloof niet zo in roteren op dit moment, maar we hebben wel een brede kern met genoeg kwaliteit. Dat hebben we ook de afgelopen weken al gezien met bijvoorbeeld het debuut van Théo Leoni, die het zeer verdienstelijk deed tegen Antwerp", klonk het op de clubwebstek.

FITTE TREBEL
Of Leoni in de komende duels zijn basisplaats kan behouden, zal nog moeten blijken. Hij heeft er op het middenveld alvast een stevige concurrent bij. Zo is Adrien Trebel weer terug na een blessure. "Adrien is gretig ingevallen op Antwerp en is goed hersteld van die wedstrijd. We zullen kijken hoe ver we met hem al kunnen gaan qua speelminuten richting donderdag en zondag", aldus Veldman.

LEES OOK: Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Leoni verdient een vaste plek in de A-kern ...

Meest recent

Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

58
58
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

79
79
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

25
25
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

85
85
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

57
57
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

179
179
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

345
345
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

214
214
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

206
206
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

157
157
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

298
298
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

270
270
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

119
119
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

351
351
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

85
85
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

301
301
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

121
121
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

81
81
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

196
196
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

226
226
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

517
517
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

119
119
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

90
90
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

220
220

Meer sportnieuws