Veldman onder indruk van Anderlecht-jonkie

door
Veldman onder indruk van Anderlecht-jonkie

RSC Anderlecht heeft zich na het ontslag van Felice Mazzu ietwat herpakt. Er blijft nog ruimte voor verbetering, maar onder het bewind van interim-coach Robin Veldman verloren de Brusselaars tot dusver nog geen enkel duel. Die reeks hopen ze ook door te trekken in de laatste twee matchen tot aan de WK-break.


Voor RSCA staan nog twee belangrijke afspraken op het programma. Donderdag wacht immers een bekerwedstrijd tegen Lierse Kempenzonen en Paars-Wit wil wel degelijk door stoten in de Croky Cup. Maar enkele dagen later volgt in de competitie opnieuw een lastige dobber, dan komt leider KRC Genk op bezoek. De kans bestaat dus dat Veldman enkele vaste krachten zal laten rusten tegen Lierse.

De Nederlander gaf op zijn persbabbel aan dat hij niet zo'n grote fan is van roteren. Maar langs de andere kant benadrukt hij dat daar wel voldoende talent voor aanwezig is. Zo geraakte hij afgelopen weekend nog onder de indruk van basisdebutant Théo Leoni. "Ik geloof niet zo in roteren op dit moment, maar we hebben wel een brede kern met genoeg kwaliteit. Dat hebben we ook de afgelopen weken al gezien met bijvoorbeeld het debuut van Théo Leoni, die het zeer verdienstelijk deed tegen Antwerp", klonk het op de clubwebstek.

FITTE TREBEL
Of Leoni in de komende duels zijn basisplaats kan behouden, zal nog moeten blijken. Hij heeft er op het middenveld alvast een stevige concurrent bij. Zo is Adrien Trebel weer terug na een blessure. "Adrien is gretig ingevallen op Antwerp en is goed hersteld van die wedstrijd. We zullen kijken hoe ver we met hem al kunnen gaan qua speelminuten richting donderdag en zondag", aldus Veldman.

LEES OOK: 'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Leoni verdient een vaste plek in de A-kern ...

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

62
62
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

20
20
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

48
48
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

158
158
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

54
54
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

61
61
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

56
56
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

95
95
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

120
120
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

146
146
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

325
325
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

206
206
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

103
103
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

257
257
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

90
90
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

93
93
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

355
355
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

168
168
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

279
279
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

682
682
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

539
539
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

152
152
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

218
218
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

166
166

Meer sportnieuws