'Nederlandse topclub gaat voor winterse komst Raskin'

door
'Nederlandse topclub gaat voor winterse komst Raskin'

Standard lijkt dit seizoen na enkele magere jaren weer progressie te maken. Het prijkt in de Jupiler Pro League voorlopig op de vijfde plaats in het klassement en dinsdagavond plaatste het zich ook voor de achtste finales van de Croky Cup met een nipte zege bij tweedeklasser Dender. Eén van de absolute uitblinkers bij de Rouches dit seizoen is Nicolas Raskin.


De sterke prestaties van de 21-jarige middenvelder zorgden er zelfs voor dat hij in de Waalse pers naar voor geschoven werd als mogelijke verrassing in de WK-selectie van de Rode Duivels, al nam Roberto Martinez hem uiteindelijk niet op in de preselectie. De vorm van Raskin stelt Standard wel voor een probleem, want het contract van hun goudhaantje loopt eind dit seizoen af en ze hebben nog geen akkoord bereikt over een verlenging.

Daardoor liggen er uiteraard kapers op de kust. Eén van die kapers is Feyenoord, meldt 1908.nl, dat doorgaans goed ingevoerd is over de Rotterdamse club. Algemeen directeur Dennis te Kloese gaf vorige week aan dat Feyenoord in januari een middenvelder wil halen en dat daarvoor onder meer twee Belgen gevolgd worden. Raskin zou één van die Belgen zijn.

BEPERKTE SOM
Door de contractsituatie van Raskin denken ze bij Feyenoord hem in januari voor een beperkte som te kunnen strikken. Standard lijkt echter niet van plan om zomaar aan een transfer mee te werken, al zal veel natuurlijk afhangen van de wensen van de speler. Feyenoord kwam Raskin onder meer scouten in de klinkende zege tegen Antwerp (3-0), waarin hij ook een assist leverde.

LEES OOK: ‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Zou Feyenoord een goede stap zijn voor Raskin?

Meest recent

Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

23
23
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

28
28
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

55
55
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

46
46
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

52
52
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

318
318
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

75
75
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

42
42
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

163
163
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

206
206
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

254
254
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

125
125
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

184
184
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

412
412
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

96
96
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

579
579
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

336
336
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

145
145
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

155
155
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

81
81
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

110
110
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

121
121

Meer sportnieuws