'Nederlandse topclub gaat voor winterse komst Raskin'

door
'Nederlandse topclub gaat voor winterse komst Raskin'

Standard lijkt dit seizoen na enkele magere jaren weer progressie te maken. Het prijkt in de Jupiler Pro League voorlopig op de vijfde plaats in het klassement en dinsdagavond plaatste het zich ook voor de achtste finales van de Croky Cup met een nipte zege bij tweedeklasser Dender. Eén van de absolute uitblinkers bij de Rouches dit seizoen is Nicolas Raskin.


De sterke prestaties van de 21-jarige middenvelder zorgden er zelfs voor dat hij in de Waalse pers naar voor geschoven werd als mogelijke verrassing in de WK-selectie van de Rode Duivels, al nam Roberto Martinez hem uiteindelijk niet op in de preselectie. De vorm van Raskin stelt Standard wel voor een probleem, want het contract van hun goudhaantje loopt eind dit seizoen af en ze hebben nog geen akkoord bereikt over een verlenging.

Daardoor liggen er uiteraard kapers op de kust. Eén van die kapers is Feyenoord, meldt 1908.nl, dat doorgaans goed ingevoerd is over de Rotterdamse club. Algemeen directeur Dennis te Kloese gaf vorige week aan dat Feyenoord in januari een middenvelder wil halen en dat daarvoor onder meer twee Belgen gevolgd worden. Raskin zou één van die Belgen zijn.

BEPERKTE SOM
Door de contractsituatie van Raskin denken ze bij Feyenoord hem in januari voor een beperkte som te kunnen strikken. Standard lijkt echter niet van plan om zomaar aan een transfer mee te werken, al zal veel natuurlijk afhangen van de wensen van de speler. Feyenoord kwam Raskin onder meer scouten in de klinkende zege tegen Antwerp (3-0), waarin hij ook een assist leverde.

LEES OOK: Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Zou Feyenoord een goede stap zijn voor Raskin?

Meest recent

Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

3
3
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

33
33
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

159
159
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

51
51
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

46
46
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

86
86
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

131
131
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

81
81
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

48
48
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

62
62
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

145
145
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

36
36
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

144
144
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

29
29
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

124
124
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

217
217
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

68
68
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

314
314
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

195
195
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

189
189
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

129
129
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

90
90
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

121
121
'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

48
48
'Origi maakt sensationele comeback bij ex-club'

Divock Origi zou deze winter eindelijk weer voetballer kunnen worden. De ex-Rode Duivel zat het ...

290
290

Meer sportnieuws