'Nederlandse topclub gaat voor winterse komst Raskin'

door
'Nederlandse topclub gaat voor winterse komst Raskin'

Standard lijkt dit seizoen na enkele magere jaren weer progressie te maken. Het prijkt in de Jupiler Pro League voorlopig op de vijfde plaats in het klassement en dinsdagavond plaatste het zich ook voor de achtste finales van de Croky Cup met een nipte zege bij tweedeklasser Dender. Eén van de absolute uitblinkers bij de Rouches dit seizoen is Nicolas Raskin.


De sterke prestaties van de 21-jarige middenvelder zorgden er zelfs voor dat hij in de Waalse pers naar voor geschoven werd als mogelijke verrassing in de WK-selectie van de Rode Duivels, al nam Roberto Martinez hem uiteindelijk niet op in de preselectie. De vorm van Raskin stelt Standard wel voor een probleem, want het contract van hun goudhaantje loopt eind dit seizoen af en ze hebben nog geen akkoord bereikt over een verlenging.

Daardoor liggen er uiteraard kapers op de kust. Eén van die kapers is Feyenoord, meldt 1908.nl, dat doorgaans goed ingevoerd is over de Rotterdamse club. Algemeen directeur Dennis te Kloese gaf vorige week aan dat Feyenoord in januari een middenvelder wil halen en dat daarvoor onder meer twee Belgen gevolgd worden. Raskin zou één van die Belgen zijn.

BEPERKTE SOM
Door de contractsituatie van Raskin denken ze bij Feyenoord hem in januari voor een beperkte som te kunnen strikken. Standard lijkt echter niet van plan om zomaar aan een transfer mee te werken, al zal veel natuurlijk afhangen van de wensen van de speler. Feyenoord kwam Raskin onder meer scouten in de klinkende zege tegen Antwerp (3-0), waarin hij ook een assist leverde.

LEES OOK: Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Zou Feyenoord een goede stap zijn voor Raskin?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

15
15
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

42
42
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

80
80
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

144
144
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

213
213
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

79
79
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

60
60
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

152
152
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

472
472
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

188
188
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

716
716
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

177
177
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

125
125
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

151
151
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

226
226
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

651
651
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

65
65
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

364
364
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

303
303
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

181
181
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

422
422
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

201
201
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

54
54
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

315
315

Meer sportnieuws