"We geloven in het behoud in de Jupiler Pro League"

140

Zulte Waregem legt alle nadruk op de Jupiler Pro League, waar het voor het behoud moet knokken. In de Beker van België moet het aan de bak tegen Lommel SK. Mbaye Leye sprak de media toe.


"Het punt op Mechelen toont de kracht van deze groep en de club in het geheel. In de eerste helft maakten we te vaak technische fouten en gingen we te laat in de duels, zo is ook het eerste doelpunt van Verstraete ontstaan. Aan de rust hebben we gevraagd om te spelen met het vertrouwen waarmee ze trainen. Dan zie je in de tweede periode een dedicated team dat gelooft in zijn kwaliteiten, in de manier van werken en in het behoud in de hoogste klasse”, aldus Leye op de website van Essevee

ROTATIE

In de beker moet niets, maar mag alles. “Ik heb de spelers verteld dat het bekeravontuur iets apart is. Het geeft een spelersgroep, als het ware, verse zuurstof om een wedstrijd aan te vatten. Je ziet dat ook aan de ploegen in de Champions League, die zijn vaak tot andere dingen in staat dan in de competitie. Op weliswaar een ander niveau is dat bij ons niet anders, het is een volledige andere context dan de opeenvolging van wedstrijden in de competitie."

De trainer gaat wellicht wat roteren. “Ik kan wel zeggen dat er enkele aanpassingen zullen gebeuren in de ploeg, maar met respect voor de kwaliteiten van de tegenstander. We mogen die allesbehalve onderschatten. De spelers die aan de wedstrijd zullen starten, krijgen geen cadeau. Het is omdat ze op training of in eerdere wedstrijden getoond hebben dat ze hun basisplaats verdienen.”

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Gaat Zulte Waregem Lommel uitschakelen?

Meest recent

Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

5
5
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

35
35
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

82
82
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

27
27
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

211
211
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

28
28
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

39
39
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

80
80
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

204
204
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

69
69
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

119
119
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

16
16
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

56
56
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

354
354
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

183
183
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

195
195
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

94
94
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

53
53
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

131
131
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

89
89
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

72
72
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

147
147

Meer sportnieuws