Vandenbempt waarschuwt Antwerp en Club: "Een slecht idee"

917 stemmen
Vandenbempt waarschuwt Antwerp en Club:

KRC Genk is dit seizoen veruit de beste ploeg in de Jupiler Pro League. Het staat zeer comfortabel aan de leiding. Peter Vandenbempt waarschuwt de concurrenten.


Racing Genk boekte een 43 op 48 en wil tegen Anderlecht zijn tiende opeenvolgende zege boeken. Club Brugge en Royal Antwerp FC verkeren duidelijk in een vormdip en Vandenbempt is van mening dat de concurrentie toch dringend de bakens moet gaan verzetten.

"Racing Genk is in de Belgische competitie zonder discussie dé ploeg van de eerste ronde. Ik vind de reeks van Genk straffer dan de reeks die Antwerp in het begin heeft neergezet. Ik denk dat het een slecht idee is voor de concurrentie om dit Genk een te grote voorsprong te geven", stelt hij terecht vast.

STERK GENK

Wouter Vrancken maakte van Genk weer een topploeg en de coach verdient uiteraard zeer veel lof. "Er zijn toch jongens vertrokken zoals Ito en Dessers, Oyen is geblesseerd... Coach Wouter Vrancken heeft er een geweldig geheel van gemaakt, dat kwaliteit koppelt aan mentaliteit. Met individuele uitblinkers: Paul Onuachu met zijn doelpunten, Mike Trésor die helemaal ontbolstert, Heynen op het middenveld...", laat hij weten.

Racing Genk overklast de concurrenten in de stand. Het staat negen punten voor op eerste achtervolger Royal Antwerp FC, Union SG volgt op tien punten en Club Brugge al op elf. Na zestien speeldagen is de top vier al een zekerheidje, want de nummer vijf AA Gent telt al zestien punten achterstand. Als in januari geen topper à la Paul Onuachu vertrekt, lijkt Genk alles in huis te hebben om de titel te pakken.

Speelt Genk kampioen?

Meest recent

VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

0
0
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

76
76
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

217
217
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandenvoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

77
77
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

64
64
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

84
84
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

118
118
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

147
147
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

126
126
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

115
115
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

411
411
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

477
477
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

724
724
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

225
225
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

190
190
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

500
500
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

172
172
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

291
291
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

953
953
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

248
248
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

167
167
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

595
595
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

312
312
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

442
442
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

423
423

Meer sportnieuws