Vandenbempt waarschuwt Antwerp en Club: "Een slecht idee"

door
Vandenbempt waarschuwt Antwerp en Club:

KRC Genk is dit seizoen veruit de beste ploeg in de Jupiler Pro League. Het staat zeer comfortabel aan de leiding. Peter Vandenbempt waarschuwt de concurrenten.


Racing Genk boekte een 43 op 48 en wil tegen Anderlecht zijn tiende opeenvolgende zege boeken. Club Brugge en Royal Antwerp FC verkeren duidelijk in een vormdip en Vandenbempt is van mening dat de concurrentie toch dringend de bakens moet gaan verzetten.

"Racing Genk is in de Belgische competitie zonder discussie dé ploeg van de eerste ronde. Ik vind de reeks van Genk straffer dan de reeks die Antwerp in het begin heeft neergezet. Ik denk dat het een slecht idee is voor de concurrentie om dit Genk een te grote voorsprong te geven", stelt hij terecht vast.

STERK GENK

Wouter Vrancken maakte van Genk weer een topploeg en de coach verdient uiteraard zeer veel lof. "Er zijn toch jongens vertrokken zoals Ito en Dessers, Oyen is geblesseerd... Coach Wouter Vrancken heeft er een geweldig geheel van gemaakt, dat kwaliteit koppelt aan mentaliteit. Met individuele uitblinkers: Paul Onuachu met zijn doelpunten, Mike Trésor die helemaal ontbolstert, Heynen op het middenveld...", laat hij weten.

Racing Genk overklast de concurrenten in de stand. Het staat negen punten voor op eerste achtervolger Royal Antwerp FC, Union SG volgt op tien punten en Club Brugge al op elf. Na zestien speeldagen is de top vier al een zekerheidje, want de nummer vijf AA Gent telt al zestien punten achterstand. Als in januari geen topper à la Paul Onuachu vertrekt, lijkt Genk alles in huis te hebben om de titel te pakken.

LEES OOK: Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Speelt Genk kampioen?

Meest recent

Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

4
4
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

13
13
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen3

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

23
23
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

125
125
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

52
52
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

65
65
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

103
103
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

75
75
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

258
258
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

97
97
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

413
413
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

71
71
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

42
42
Club Brugge krijgt eerste blessure-verdict Vanaken te horen

Ondanks de nipte zege op het veld van KVC Westerlo, heerste zaterdagavond grote ongerustheid in het ...

458
458
Toptransfer voor Genk: "Scouts mogen blijven komen"

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

198
198
Barça haalt uit in La Liga, Raphinha heerst met hattrick

In de Spaanse Primera Division heeft FC Barcelona zondagnamiddag gepast gereageerd op de overwinning ...

29
29
Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Standard maakt mathematisch gezien nog kans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar heeft ...

122
122
Drie wissels bij KV Mechelen, Bertaccini weer op bank

KV Mechelen en RSC Anderlecht kunnen zich zondag verzekeren van hun ticket voor Play-Off I. Een zege ...

71
71
Paniek bij Club Brugge: opvallende actie na blessure Vanaken

Club Brugge boekte zondagavond een overwinning op het veld van KVC Westerlo, maar daarmee is ook al ...

657
657
United alleen derde: Lammens en co doen gouden zaak in topper

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zich tot één van de grote ...

57
57
Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

267
267
Daar gaan we wéér: uitfans laten Antwerp-Standard stilleggen

Zondagmiddag stond in de Jupiler Pro League het duel tussen Antwerp FC en Standard op het programma. ...

383
383
'Harde keuze Taravel: topaanwinst moet plots vrezen'

RSC Anderlecht kan zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van de Champions' Play-Offs. Een ...

324
324
Twee logische wissels bij Antwerp, Standard met Nielsen

Standard behoudt nog een waterkans op deelname aan de Champions' Play-Offs, maar moet zondag dan wel ...

44
44
STVV druipt af: wereldgoal houdt Genk in PO I-running

KRC Genk zal tot en met slotspeeldag mogen strijden om een plek in de Champions' Play-Offs. Racing ...

164
164

Meer sportnieuws