Hoefkens heeft één grote WK-wens

door
Hoefkens heeft één grote WK-wens

Club Brugge verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van AA Gent en zeker in de tweede helft leek de vermoeidheid zijn tol te eisen bij de landskampioen. Niet geheel onlogisch gezien het moordende wedstrijdschema dat Blauw-Zwart in de benen heeft. Maar het einde is nog niet in zicht.


Woensdag staat Club nog voor een bekerwedstrijd op Patro Eisden, vervolgens wacht de competitietopper tegen Antwerp FC. Daarna gaat de WK-break van start. Maar voor een aanzienlijk deel van de Brugse kern betekent dat geen rustperiode. Zo komen verschillende sterkhouders in aanmerking voor een WK-selectie: Simon Mignolet, Andreas Skov Olsen, Hans Vanaken, Denis Odoi, Brandon Mechele, Kamal Sowah, Casper Nielsen ... en ga maar verder.

Coach Carl Hoefkens heeft dan ook één grote wens: voor hem kan de WK-eindronde er niet snel genoeg opzitten. "Ik hoop dat het WK hoe sneller, hoe liever achter de rug is", klinkt het op de clubwebsite. Niet dat Hoefkens hoopt dat zijn spelers er snel uit liggen, maar wel dat de kalender zo snel mogelijk normaal wordt. "Het is zo dat het een heel bizar seizoen is. Een heel druk seizoen, zowel fysisch als mentaal. Dan hoop je dat dat zo rap mogelijk genormaliseerd wordt."

VERMOEDHEID
Want door de snelle opeenvolging van wedstrijden begint de vermoeidheid onvermijdelijk toe te slaan. Dat was zondag merkbaar bij spelers als Vanaken en Nielsen, die tot dusver zelden rust kregen. "Hetgeen dat wij tot hiertoe gedaan hebben, is niet normaal. Er zijn heel veel wedstrijden op zeer korte tijd, maar dat is niet de reden waarom wij verloren hebben", zoekt Hoefkens geen excuses.

LEES OOK: Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

Hoefkens heeft de voorbije maanden te weinig geroteerd ...

Meest recent

Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

28
28
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

23
23
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

34
34
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

128
128
Renard slaat terug naar Boeckx en Baseggio: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

76
76
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

63
63
'Kompany in shock: grootmacht gaat vol voor Harry Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

75
75
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

274
274
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

174
174
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

266
266
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

274
274
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

92
92
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

122
122
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

221
221
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

84
84
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

86
86
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

77
77
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

106
106
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

245
245
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

206
206
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

211
211
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

92
92
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

75
75
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

156
156
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

206
206

Meer sportnieuws