Emoties lopen hoog op bij KVK: "Ik ben gedegouteerd"

door
Emoties lopen hoog op bij KVK:

Komend weekend is de reguliere competitie van de Jupiler Pro League exact halfweg en dus begint de paniek stilaan toe te slaan bij de ploegen onderaan het klassement. Zo ook bij KV Kortrijk. De Kerels gingen zondagavond immers met 3-1 onderuit in de degradatietopper op KV Oostende.


Na een vroege tegentreffer leek KVK zich nochtans te herpakken. Massimo Bruno zorgde voor de gelijkmaker en vervolgens namen de bezoekers de match stevig in handen. Maar vlak voor rust volgde een nieuw kantelpunt toen Habib Keita zijn tweede gele kaart pakte. Met een mannetje minder tussen de lijnen konden de Kerels geen vuist meer maken, wat leidde tot een dure nederlaag.

Achteraf liepen de emoties dan ook hoog op. Zo kreeg aanvoerder Kristof D'Haene het aan de stok met een ontevreden supporter, waarna hij het veld in tranen verliet. En ook coach Adnan Custovic was niet te spreken over de gang van zaken. De trainer richtte zijn woede echter vooral op de wedstrijdleiding.

GEEN PENALTY'S
Zo had Custovic zijn bedenkingen bij de uitsluiting van Keita, maar er lagen nog meer fases bij hem op de maag. "De fase met Selemani in de eerste helft en die met Avenatti in de tweede helft vind ik discutabel", sakkerde hij bij Sporza. "De scheidsrechter fluit eerst een penalty maar wordt dan door de VAR tegengehouden. Op Watanabe even later vond ik het zeker een penalty. Ik ben dus wel gedegouteerd door de arbitrage."

LEES OOK: KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

KVK heeft voldoende kwaliteit om zich alsnog te redden ...

Meest recent

Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

5
5
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

98
98
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

23
23
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

104
104
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

238
238
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

113
113
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

346
346
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

167
167
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

62
62
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

473
473
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

555
555
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

114
114
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

192
192
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

318
318
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

212
212
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

355
355
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

385
385
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

212
212
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

33
33
‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League draait dit seizoen op volle toeren. Bij Club Brugge ...

399
399
Anderlecht krijgt boost: Bertaccini sprakeloos na STVV

Adriano Bertaccini maakte de overstap van Sint-Truiden VV naar RSC Anderlecht en bij Paars-Wit is de ...

426
426
Rudi Garcia vergeet uitblinker "Of ik nog droom van het WK?"

Bij de Rode Duivels is er géén weelde in de aanval. Achter Romelu Lukaku gaapt er een ...

81
81
Hans Vanaken ontroert fans diep met emotionele beelden

Het zijn niet de meest fijne weken geweest voor de trouwe blauw-zwarte fans. De club van Bart ...

246
246
‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Napoli-sportdirecteur Giovanni Manna schuift een bizarre shortlist naar voren als opvolger van Kevin ...

55
55

Meer sportnieuws