Emoties lopen hoog op bij KVK: "Ik ben gedegouteerd"

stemmen
Emoties lopen hoog op bij KVK:

Komend weekend is de reguliere competitie van de Jupiler Pro League exact halfweg en dus begint de paniek stilaan toe te slaan bij de ploegen onderaan het klassement. Zo ook bij KV Kortrijk. De Kerels gingen zondagavond immers met 3-1 onderuit in de degradatietopper op KV Oostende.


Na een vroege tegentreffer leek KVK zich nochtans te herpakken. Massimo Bruno zorgde voor de gelijkmaker en vervolgens namen de bezoekers de match stevig in handen. Maar vlak voor rust volgde een nieuw kantelpunt toen Habib Keita zijn tweede gele kaart pakte. Met een mannetje minder tussen de lijnen konden de Kerels geen vuist meer maken, wat leidde tot een dure nederlaag.

Achteraf liepen de emoties dan ook hoog op. Zo kreeg aanvoerder Kristof D'Haene het aan de stok met een ontevreden supporter, waarna hij het veld in tranen verliet. En ook coach Adnan Custovic was niet te spreken over de gang van zaken. De trainer richtte zijn woede echter vooral op de wedstrijdleiding.

GEEN PENALTY'S
Zo had Custovic zijn bedenkingen bij de uitsluiting van Keita, maar er lagen nog meer fases bij hem op de maag. "De fase met Selemani in de eerste helft en die met Avenatti in de tweede helft vind ik discutabel", sakkerde hij bij Sporza. "De scheidsrechter fluit eerst een penalty maar wordt dan door de VAR tegengehouden. Op Watanabe even later vond ik het zeker een penalty. Ik ben dus wel gedegouteerd door de arbitrage."

LEES OOK: KV Kortrijk sluit Fins akkoord omtrent volgende transfer

KVK heeft voldoende kwaliteit om zich alsnog te redden ...

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

72
72
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

94
94
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

470
470
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

116
116
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

382
382
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

36
36
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

427
427
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

234
234
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

231
231
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

128
128
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1220
1220
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

103
103
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

53
53
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

313
313
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

191
191
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

244
244
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

196
196
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

213
213
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

498
498
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

890
890
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

698
698
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

268
268
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

148
148
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

239
239

Meer sportnieuws