Lierse blijft na ultieme zege in het spoor van de koplopers

door
Lierse blijft na ultieme zege in het spoor van de koplopers

In de Challenger Pro League heeft Lierse K zich opnieuw in het spoor van leiders Beveren en RWDM genesteld. Het moest daarvoor wel diep gaan tegen rode lantaarn Jong Genk, dat op het Lisp aanvankelijk een voorsprong weggaf maar daarna terug knokte. In de absolute slotfase trok het echter alsnog een 4-2-overwinning over de streep.

Jong Genk kwam naar het Lisp afgezakt met onder meer Carstensen, Galarza, Ouattara en Nemeth en nam met die kwaliteitsinjectie ook een vliegende start. Al na tien minuten bracht Nemeth immers de bezoekers op voorsprong. Lierse moest daardoor vol aan de bak, maar ging in de slotfase van de eerste helft ook op en over zijn tegenstander. In de laatste twee minuten ging het dankzij goals van Raemaeckers en Rocha nog van 0-1 naar 2-1.

Daarmee leek Lierse op rozen te zitten, maar ook in de tweede helft zat het venijn in de staart. Godts leek Jong Genk tien minuten voor tijd naar een punt te koppen, maar opnieuw scoorde de thuisploeg nog twee keer in het absolute slot. Van Acker zorgde twee minuten voor tijd alsnog voor een voorsprong en diep in blessuretijd nam de pas ingevallen Libert met de 4-2 alle twijfels weg.

ZAKDOEK
Lierse zorgt er zo voor dat bovenin alles op ene zakdoek blijft staan. Het volgt samen met RSCA Futures op slechts twee punten van leiders SK Beveren en RWDM. Jong Genk blijft opnieuw puntenloos achter en raakt zo met acht punten maar niet weg van de laatste plaats.

LEES OOK: 'Genk sluit opvallende transferdeal’'

Trending:

Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

Is Lierse een kanshebber op de titel?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat wéér toe, Club laat miljoenen rollen'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

37
37
Neuer maakt Donnarumma af, Courtois snapt er niets van

De fase van Giangluigi Donnarumma en Jamal Musiala zal nog wel even blijven nazinderen. Op het WK ...

59
59
Uitsluitsel horrorblessure Jamal Musiala: een wonder?

Iedereen hield de adem in tijdens Bayern München – PSG. Doelman Gianluigi Donnarumma kwam ...

52
52
Antwerp stuit nu ook clubicoon Patrick Goots tegen de borst

Het pijnlijke vertrek van Jelle Bataille bij Royal Antwerp FC deed heel wat wenkbrauwen fronsen. The ...

125
125
'De Cuyper zet straffe miljoenendeal KAA Gent in gang'

De Europese topclubs kijken meer en meer rond in de Jupiler Pro League. AC Milan is duidelijk een ...

317
317
‘Mokerslag Club Brugge: plots zéér pijnlijke wending Meijer’

Bjorn Meijer leek op weg naar Feyenoord. De Nederlandse linksback had een akkoord gevonden met de ...

964
964
Courtois én Gerzig gaan viraal: “Waanzin, de allerbeste!”

Real Madrid leek tegen Borussia Dortmund af te stevenen op een gemakkelijke zege op het WK voor ...

90
90
'Transfergekte barst los: Club Brugge investeert miljoenen'

Bij Club Brugge wordt de kern plots danig door elkaar geschud. De Bruggelingen verliezen een halve ...

866
866
RSCA’er biecht op: "Was graag naar PSV gegaan"

RSC Anderlecht deed al héél wat transfers. Olivier Renard mag allerminst klagen over ...

301
301
STVV doet opvallende zet met Bart Appeltans

STVV stelde gisteren zijn nieuwe truitjes voor. Ze werden ontworpen door designer Bart Appeltans. ...

34
34
Kompany: "Ben zelden zo overstuur geweest"

Bayern München verloor met 2-0 van PSG in de kwartfinales van het WK voor clubs. Dat zal ...

121
121
Anderlecht leert belangrijke lessen in beste oefenpot

RSC Anderlecht won met 1-0 van Aris Saloniki, waar Luis Vazquez de enige treffer scoorde. ...

544
544
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

348
348
STVV klaar met transferhuiswerk? Vrancken velt oordeel

STVV had gisteren zijn fandag. Op deze supportersbijeenkomst spraken Wouter Vrancken, Rein Van ...

178
178
Camara ontpopt zich tot redder in nood voor Hasi

RSC Anderlecht haalt Ilay Camara terug naar het Lotto Park. Twee jaar nadat hij voor ongeveer een ...

308
308
Heymans doet boekje open: “Zij wilden me ook”

Daan Heymans is voorlopig de enige zomeraanwinst van KRC Genk. De Limburgers haalden hem enkele ...

458
458
WK Clubs: Nieuwe sensatie loodst Real naar halve finale

Na Chelsea en PSG heeft ook Real Madrid zich zaterdag weten te plaatsen voor de halve finale van het ...

178
178
'Standard pakt alweer uit: akkoord bereikt'

De Belgische transfermarkt blijft op volle toeren draaien. Geen club die daarbij zo actief is als ...

389
389
'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

735
735
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

189
189
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

74
74
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

744
744
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

170
170
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

1047
1047
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

226
226

Meer sportnieuws