Arsenal dompelt Chelsea in rouw, Neymar neemt geschenkje aan

94
Arsenal dompelt Chelsea in rouw, Neymar neemt geschenkje aan

Ook op de buitenlandse velden stonden zondag weer enkele fraaie affiches op het programma. In de Premier League bijvoorbeeld, legde Arsenal FC opnieuw beslag op de leidersplaats door met 0-1 te winnen op Chelsea FC. In de Ligue 1 kroop PSG dan weer met het kleinste verschil voorbij Lorient FC.


PREMIER LEAGUE: Arsenal ploeg van Londen
Na de nipte zege van Manchester City tegen Fulham, moesten de Gunners winnen op Stamford Bridge om opnieuw alleen leider te worden. Maar Chelsea had na de recente 2 op 9 zelf dringend nood aan een driepunter. De eerste grote kans in een tegenvallende eerste helft kwam op nam van de bezoekers, Jesus kwam echter net tekort om de netten te doen trillen.

Na de pauze konden de Gunners dan toch toeslaan. Magalhaes stond op de juiste plaats om een corner in doel te deviëren. De Blues probeerden vervolgens nog om het tij te keren, maar de 0-1 bleek meteen ook de eindstand. Arsenal springt dus terug naar de eerste plaats, Chelsea staat dan weer teleurstellend zevende.

LIGUE 1: PSG zonder marge
De autoritaire leider in Frankrijk moest het op bezoek bij Lorient zonder Messi doen, maar kreeg al snel een hulpende hand van de thuisploeg. Na een blunder van doelman Mvogo, kon Neymar er van dichtbij 0-1 van maken. De Parijzenaars lieten het echter na om die voorsprong verder uit te bouwen. En vlak na rust maakte Moffi (ex-KV Kortrijk) er zowaar 1-1 van. Een stuntje leek in de maak, tot Pereira op assist van opnieuw Neymar alsnog de 1-2 kon binnenwerken.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Is Arsenal echt een titelkandidaat volgens u?

Meest recent

Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

20
20
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

45
45
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

47
47
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

106
106
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

155
155
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

60
60
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

82
82
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

59
59
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

106
106
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

13
13
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

16
16
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

73
73
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

194
194
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

110
110
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

94
94
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

862
862
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

150
150
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

99
99
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

39
39
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

386
386
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

424
424
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

403
403
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

406
406

Meer sportnieuws