Arsenal dompelt Chelsea in rouw, Neymar neemt geschenkje aan

94 stemmen
Arsenal dompelt Chelsea in rouw, Neymar neemt geschenkje aan

Ook op de buitenlandse velden stonden zondag weer enkele fraaie affiches op het programma. In de Premier League bijvoorbeeld, legde Arsenal FC opnieuw beslag op de leidersplaats door met 0-1 te winnen op Chelsea FC. In de Ligue 1 kroop PSG dan weer met het kleinste verschil voorbij Lorient FC.


PREMIER LEAGUE: Arsenal ploeg van Londen
Na de nipte zege van Manchester City tegen Fulham, moesten de Gunners winnen op Stamford Bridge om opnieuw alleen leider te worden. Maar Chelsea had na de recente 2 op 9 zelf dringend nood aan een driepunter. De eerste grote kans in een tegenvallende eerste helft kwam op nam van de bezoekers, Jesus kwam echter net tekort om de netten te doen trillen.

Na de pauze konden de Gunners dan toch toeslaan. Magalhaes stond op de juiste plaats om een corner in doel te deviëren. De Blues probeerden vervolgens nog om het tij te keren, maar de 0-1 bleek meteen ook de eindstand. Arsenal springt dus terug naar de eerste plaats, Chelsea staat dan weer teleurstellend zevende.

LIGUE 1: PSG zonder marge
De autoritaire leider in Frankrijk moest het op bezoek bij Lorient zonder Messi doen, maar kreeg al snel een hulpende hand van de thuisploeg. Na een blunder van doelman Mvogo, kon Neymar er van dichtbij 0-1 van maken. De Parijzenaars lieten het echter na om die voorsprong verder uit te bouwen. En vlak na rust maakte Moffi (ex-KV Kortrijk) er zowaar 1-1 van. Een stuntje leek in de maak, tot Pereira op assist van opnieuw Neymar alsnog de 1-2 kon binnenwerken.

LEES OOK: Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Is Arsenal echt een titelkandidaat volgens u?

Meest recent

‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

14
14
'Ajax plant gigantische stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

21
21
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

104
104
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

40
40
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

41
41
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

81
81
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

71
71
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

31
31
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

51
51
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

286
286
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

51
51
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

171
171
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

232
232
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

63
63
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

165
165
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

253
253
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

185
185
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

128
128
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

376
376
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

239
239
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

233
233
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

276
276
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

418
418
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

273
273
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

72
72

Meer sportnieuws