TRANSFERUURTJE: 'Hoedt richting uitgang, opluchting CDK'

542 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Hoedt richting uitgang, opluchting CDK'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht zou in januari wel eens afscheid kunnen nemen van één van zijn grote namen. Wesley Hoedt is immers niet langer zeker van een basisplaats en dat zou de Nederlander erg dwars zitten. Volgens Het Laatste Nieuws is een vertrek tijdens de komende wintermercato dan ook niet uitgesloten. Paars-Wit zou in ieder geval niet op voorhand 'neen' zeggen tegen een transfer van de Nederlandse verdediger.



Cercle Brugge heeft een belangrijke slag weten te slaan. Zo kon de Vereniging het contract van Kévin Denkey openbreken. De aanvaller is bezig aan een goed seizoen en werpt zich op tot één van de betere spitsen in de Jupiler Pro League. Groen-Zwart besloot dan ook om zijn overeenkomst te verlengen tot medio 2026.

BUITENLAND
Het Spaanse AS meldt dat Brahim Diaz komende zomer vertrekt bij AC Milan. De 23-jarige Spanjaard wordt momenteel verhuurd door Real Madrid en de leider in La Liga zou van plan zijn hem na het seizoen weer terug te halen naar het Estadio Santiago Bernabeu. In dat geval zou er weer een vaste basisplaats vrijkomen in het elftal van de Milanezen en Charles De Ketelaere wordt nu al getipt als grootste kandidaat om dit plekje in te vullen.



Ajax droomt al geruime tijd over een sensationele terugkeer van Hakim Ziyech naar Amsterdam en de Marokkaan draagt ook zelf zijn steentje bij om die dromen te doen aanwakkeren. Op social media deelde hij immers een opvallende post: een foto van hemzelf als Ajax-speler, toen hij een doelpunt vierde tegen zijn huidige club Chelsea. Daar komt hij echter amper aan de bak, waardoor een vertrek niet uitgesloten lijkt. Van concrete gesprekken zijn momenteel echter geen sprake.

LEES OOK: Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Hoedt zou een goede aanwinst zijn voor elke Belgische (top)club ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

74
74
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

11
11
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

113
113
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

57
57
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

129
129
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

63
63
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

99
99
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

149
149
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

68
68
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

30
30
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

81
81
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

216
216
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

602
602
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

157
157
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

197
197
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

142
142
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

110
110
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

183
183
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

1017
1017
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

149
149
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

309
309
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

105
105
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

855
855
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

169
169
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

187
187
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

228
228

Meer sportnieuws