TRANSFERUURTJE: 'Hoedt richting uitgang, opluchting CDK'

542
TRANSFERUURTJE: 'Hoedt richting uitgang, opluchting CDK'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht zou in januari wel eens afscheid kunnen nemen van één van zijn grote namen. Wesley Hoedt is immers niet langer zeker van een basisplaats en dat zou de Nederlander erg dwars zitten. Volgens Het Laatste Nieuws is een vertrek tijdens de komende wintermercato dan ook niet uitgesloten. Paars-Wit zou in ieder geval niet op voorhand 'neen' zeggen tegen een transfer van de Nederlandse verdediger.



Cercle Brugge heeft een belangrijke slag weten te slaan. Zo kon de Vereniging het contract van Kévin Denkey openbreken. De aanvaller is bezig aan een goed seizoen en werpt zich op tot één van de betere spitsen in de Jupiler Pro League. Groen-Zwart besloot dan ook om zijn overeenkomst te verlengen tot medio 2026.

BUITENLAND
Het Spaanse AS meldt dat Brahim Diaz komende zomer vertrekt bij AC Milan. De 23-jarige Spanjaard wordt momenteel verhuurd door Real Madrid en de leider in La Liga zou van plan zijn hem na het seizoen weer terug te halen naar het Estadio Santiago Bernabeu. In dat geval zou er weer een vaste basisplaats vrijkomen in het elftal van de Milanezen en Charles De Ketelaere wordt nu al getipt als grootste kandidaat om dit plekje in te vullen.



Ajax droomt al geruime tijd over een sensationele terugkeer van Hakim Ziyech naar Amsterdam en de Marokkaan draagt ook zelf zijn steentje bij om die dromen te doen aanwakkeren. Op social media deelde hij immers een opvallende post: een foto van hemzelf als Ajax-speler, toen hij een doelpunt vierde tegen zijn huidige club Chelsea. Daar komt hij echter amper aan de bak, waardoor een vertrek niet uitgesloten lijkt. Van concrete gesprekken zijn momenteel echter geen sprake.

LEES OOK: 'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

Hoedt zou een goede aanwinst zijn voor elke Belgische (top)club ...

Meest recent

‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

0
0
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

0
0
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

31
31
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

35
35
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

119
119
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

43
43
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

136
136
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

225
225
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

37
37
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

284
284
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

235
235
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

104
104
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

166
166
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

23
23
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

69
69
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

43
43
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

111
111
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

99
99
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

36
36
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

30
30
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

502
502
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

85
85
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19

Meer sportnieuws