'Groot transferoffensief op komst bij Essevee'

door
'Groot transferoffensief op komst bij Essevee'

Na een 0 op 6 in de twee vorige wedstrijden, speelde Zulte Waregem zaterdag gelijk tegen KV Mechelen. Een broodnodig punt voor de West-Vlamingen, maar er zal een half mirakel nodig zijn om de club in 1A te houden.


De ploeg van Mbaye Leye bengelt als voorlaatste onderaan het klassement en het degradatiespook loert nadrukkelijk om de hoek. Het gewonnen punt tegen KV Mechelen was dus erg welgekomen. De bezoekers leken halfweg een vogel voor de kat maar sleepten met tien man finaal toch nog een gelijkspel uit de brand.

Mocht Zulte Waregem verloren hebben tegen KV Mechelen, dan zouden Leye en co in nog dieper vaarwater terechtkomen zijn. Maar de aanwezige kwaliteit in de selectie is het niet mogelijk om beter te presteren, Leye staat niet ter discussie in Waregem, waardoor de clubleiding flink zal moeten ingrijpen in de volgende wintermercato.

Ook Frank Buyse, senior writer bij Krant van West-Vlaanderen, denkt dat alleen een paar juiste transfers tijdens de winterstop de club in eerste kunnen houden. “Hoofdaandeelhouder Tony Beeuwsaert zal wel al zijn centen aan het tellen zijn, hij moet nu al wakker liggen van 1B-voetbal in die geweldige Elindus Arena”, aldus Buyse.

LEES OOK: Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

Zal Essevez zich redden?

Meest recent

'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

21
21
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

59
59
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

25
25
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

58
58
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

91
91
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

92
92
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

66
66
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

33
33
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

179
179
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

294
294
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

468
468
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

355
355
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

347
347
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

382
382
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

386
386
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

640
640
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

598
598
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

138
138
Degryse maakt korte metten met Gouden Schoen: “Echt bizar”

De Gouden Schoen staat voor de deur en de analisten roepen één voor één ...

231
231
Cercle in de wolken met toptransfer: “Grote meerwaarde”

Cercle Brugge hoopt zich na de winterbreak uit de degradatiezorgen te spelen. Groen-Zwart zit ook ...

127
127
Leko duidelijk over Gouden Schoen: “Ik zou in shock zijn…”

Zondag staat het gala van de Gouden Schoen op het programma en de grote favoriet is Christos Tzolis. ...

214
214
‘Bliksemontslag Pocognoli: Russische tiran in Monaco’

Sebastien Pocognoli koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Belgische oefenmeester maakte veel ...

588
588
Harde hand van Leko: Vanaken onthult Club-werkwijze

Club Brugge is momenteel op stage in Marbella en Ivan Leko hoopt de selectie klaar te stomen voor de ...

311
311
Degryse noemt trio voor Gouden Schoen: Union in de kou

De Gouden Schoen-voorspellingen stromen naar buiten. Ook Marc Degryse waagde zich aan uitspraken ...

170
170
Osimhen ontploft op Afrika Cup: zware ambras bij Nigeria

Victor Osimhen speelde in het verleden bij Sporting Charleroi, maar de aanvaller is uitgegroeid tot ...

140
140

Meer sportnieuws