Canada dreigt sterspeler te moeten missen tegen Rode Duivels

door
Canada dreigt sterspeler te moeten missen tegen Rode Duivels

Voor de Rode Duivels begint het WK op 23 november, want dan spelen ze hun openingswedstrijd tegen Canada. Het is voorlopig nog de vraag of Roberto Martinez dan een beroep zal kunnen doen op Romelu Lukaku, die hervallen is in zijn hamstringblessure en een race tegen de klok afwerkt om op tijd fit te raken. Maar ook de Canadezen zullen dan mogelijk niet op hun sterkst staan.


Zij missen mogelijk hun absolute sterspeler voor de clash met de Duivels, want er staat een vraagteken achter de naam van Alphonso Davies. De 22-jarige moest zaterdag bij Bayern München na 64 minuten met een blessure vervangen worden in de 2-3-zege op Hertha BSC. Achttien dagen voor de partij tegen België is het zo afwachten of hij op tijd hersteld zal zijn.

Julian Nagelsmann verklaarde na de match dat Davies 'minstens een gescheurde spiervezel' opgelopen heeft, waardoor het erop lijkt dat hij wel even out zou kunnen zijn. Bijkomende onderzoeken zullen de komende dagen duidelijk moeten maken hoe groot de schade nu precies is. Binnen enkele dagen zal Canada dus weten of het nog op Davies zal kunnen rekenen.

TROEVEN
Voor Canada wordt het pas hun tweede WK, nadat ze in 1986 geen enkele keer konden winnen en zelfs geen enkel doelpunt maakten. Ze verwachten dus veel van dit toernooi en beschikken ook over een talentvolle selectie. Het zou echter wel een domper zijn als ze met Davies hun grootste naam zouden verliezen, al hebben ze met onder meer Jonathan David en Tajon Buchanan nog enkele troeven.


LEES OOK: WK-ganger én grotere marktwaarde voor Anderlecht

Zal hij erbij zijn tegen België?

Meest recent

Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

28
28
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

14
14
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

20
20
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

105
105
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

129
129
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

57
57
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

283
283
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

251
251
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

67
67
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

516
516
Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Bij de Rode Duivels is hij intussen al enkele jaren uit beeld verdwenen, maar in Saudi-Arabië ...

60
60
'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

463
463
'Anderlecht kijkt ogen uit: flop is grof wild'

Voor Anderlecht belooft het een zeer drukke zomermercato te worden. Er is in vrijwel elke linie ...

391
391
Konijnenpoot uitgewerkt: Taravel is streng voor spelers

Anderlecht had donderdagavond zijn zinnen gezet op de derde plaats. Die lag voor het grijpen, want ...

203
203
'Cercle schiet in actie voor nieuwe parel'

Cercle Brugge heeft in de Relegation Play-Off niet lang nodig gehad om het behoud af te dwingen. Al ...

110
110
Werkpunt Doku: "Dan kan ik de beste ter wereld zijn"

Voor Manchester City kan het nog een zeer fijn eindeseizoen worden, waarin het zelfs nog een treble ...

94
94
Gert Verheyen zorgt voor kippenvel bij Club-fans

Een zinderende post op Instagram van Gert Verheyen heeft heel wat reacties losgemaakt. Met een ...

240
240
Nieuwe wending Duivels: Amerikanen beslissen over Iran

Bij de Rode Duivels is de voorbereiding volop aan de gang voor het WK. Er is echter nog altijd ...

93
93
'Tresoldi blijft gegeerd: grootmacht stuurt scout'

Club Brugge haalde woensdag stevig uit door KV Mechelen met 6-1 te verslaan. Dat deed deugd na het ...

113
113
Club Brugge voor transferbom? 25 miljoen voor ‘nieuwe Yamal’

Club Brugge wordt genoemd in een transferdossier dat alle kanten opgaat. Voor een piepjonge ...

465
465
Met Duivels naar WK? Vertonghen geeft grote hint

De Rode Duivels staan deze zomer voor een grote uitdaging op het WK. Sinds de laatste wereldbeker ...

15
15
Bertaccini haalt hard uit na nieuwe mokerslag Anderlecht

Na een zes op zes leek Anderlecht weer vertrokken te zijn in de Champions' Play-Off, maar donderdag ...

418
418
Enorme opluchting STVV: nieuw rampscenario afgewend

Op de vierde speeldag heeft STVV eindelijk zijn eerste zege van de Champions' Play-Off kunnen ...

66
66
'Hazard verlaat Anderlecht: nieuwe club is al bekend'

Even mocht Thorgan Hazard zich dit seizoen topschutter van de Jupiler Pro League noemen, maar de ...

585
585

Meer sportnieuws