Mokerslag Antwerp: titularis breekt scheenbeen

door
Mokerslag Antwerp: titularis breekt scheenbeen

Antwerp FC werkt tot aan de WK-break nog drie cruciale wedstrijden af. In de Jupiler Pro League staat de Great Old voor toppers tegen Anderlecht en Club Brugge, in de beker wacht dan weer een verraderlijke verplaatsing op Waasland-Beveren. In aanloop naar dat drieluik kreeg RAFC wel een flinke tegenvaller te slikken.


Zo zal coach Mark van Bommel het een hele poos zonder één van zijn vaste krachten moeten doen. Via de officiële kanalen maakte Antwerp immers bekend dat het noodlot heeft toegeslagen bij Sam Vines. De Amerikaanse linksback heeft vrijdag namelijk een breuk in het scheenbeen opgelopen. Hij werd inmiddels al geopereerd en staat voor een maandenlange revalidatie.

Een mokerslag voor de 23-jarige, die via zijn Instagram-account al met een eerste reactie kwam. "Het leven is vol ups en downs", reageert Vines. "Helaas brak ik gisteren mijn scheenbeen en moest ik een operatie ondergaan. De ingreep is wel goed verlopen en binnen drie à vier maanden zou ik terug moeten zijn. Bedankt voor alle steun. Ik kom sterker terug."

GEEN WK
De timing van deze blessure kon bijna niet slechter. Vines had zich helemaal herpakt na een moeizame seizoensstart en was niet meer weg te denken uit de basiself van Van Bommel. Maar het drama is voor hem nog erger. Zo was de Amerikaan goed op weg om een ticket voor het WK in Qatar te versieren. Maar zijn WK-droom zal dus voor minstens drieënhalf jaar opgeborgen worden.

LEES OOK: Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Antwerp moet in januari een nieuwe linksback halen ...

Meest recent

Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

10
10
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

8
8
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

31
31
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

45
45
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

36
36
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

197
197
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

121
121
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

149
149
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

101
101
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

70
70
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

101
101
'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

40
40
'Origi maakt sensationele comeback bij ex-club'

Divock Origi zou deze winter eindelijk weer voetballer kunnen worden. De ex-Rode Duivel zat het ...

177
177
Blunder van De Mil? "Als hij een week langer gewacht had..."

AA Gent krijgt zaterdag het bezoek van Westerlo en op die wedstrijd staat er toch behoorlijk wat ...

232
232
Domper Anderlecht: verdict voor Stroeykens en Camara bekend

Deze week is de Africa Cup van start gegaan en daardoor moeten ook heel wat Belgische clubs een ...

242
242
Theate waarschuwt Rode Duivels voor WK-valkuil

Voor de Rode Duivels zal 2026 in het teken staan van het WK. In maart trekken ze al naar de ...

79
79
Meteen puzzelen voor Hayen, stormloop in Genk

Een uitgebreid kerstfeest zal er voor de spelers en clubs in de Jupiler Pro League niet inzitten, ...

471
471
Wils reageert op plotse ommekeer Antwerp: "Het is kut"

Antwerp trekt de feestdagen in met een uitstekend gevoel. Nadat de Great Old een maand geleden nog ...

352
352
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat toe, Man City heeft knalaanwinst beet'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

433
433
Ongezien: kijk binnen in nieuw luxeparadijs van Ronaldo

Cristiano Ronaldo verdient een fortuin in Saudi-Arabië en de Portugese superster heeft aldus ...

89
89
'Lionel Messi incasseert familiedrama tijdens feestdagen'

Lionel Messi en zijn familie heeft een ferme klap geïncasseerd. Volgens Argentijnse media is de ...

71
71
‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

De wintermercato staat voor de deur en dan draait de geruchtenmolen weer op volle toeren. Ook in ...

119
119
Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

73
73
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

200
200
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

598
598

Meer sportnieuws