'Barça droomt van topper als nummer tien'

205 stemmen
'Barça droomt van topper als nummer tien'

FC Barcelona aast al een hele tijd op de diensten van Bernardo Silva, en zijn transfer kan in de eerstkomende wintermercato wel eens beklonken worden. Volgens Sport heeft het pensioen van Gerard Piqué de nodige fondsen vrijgemaakt om Silva aan te trekken.


Piqué nam donderdag een drastische beslissing door zijn voetbalpensioen aan te kondigen: dit weekend speelt hij zijn laatste wedstrijd in het Camp Nou. Waarom Piqué stopt met voetballen, kunt u hier lezen. Het voetbalpensioen van Piqué helpt Baça wel om een stap dichterbij de transfer van Bernardo Silva te komen. Hij stond in de vorige zomer ook al hoog genoteerd op het verlanglijstje.

Omdat Piqué stopt met voetballen, beschikt Barcelona over meer salarisbudget en dat willen de Catalanen aanwenden om de aanvallende middenvelder van Manchester City binnen te halen. De Portugees maakte er eerder ook al geen geheim van dat hij naar het Estadio Camp Nou wil trekken, maar in de vorige zomermercato lag vooral zijn huidige club Manchester City dwars.

Voor Silva zou het zelfs een kinderdroom zijn om de nummer 10 te worden van FC Barcelona. “Inzake manier van voetballen zijn er wel gelijkenissen met Lionel Messi. Hij heeft niet diens snelheid en kracht, maar wel zijn passing, inzicht en timing. Hij zou Barcelona een stuk beter maken", zei Hélder Cristovâo, Silva’s ex-coach bij Benfica B, eerder aan Sport.

LEES OOK: 'Silva verrast aan gaat aan de slag bij Europese grootmacht'

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

'City en United jagen op goudhaantje van Gent'
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'
309

Past Bernardo Silva goed bij FC Barcelona?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

98
98
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

25
25
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

26
26
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

83
83
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

77
77
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

64
64
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

113
113
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

146
146
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

119
119
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

164
164
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

374
374
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

243
243
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

779
779
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

494
494
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

523
523
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

381
381
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

694
694
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

342
342
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

528
528
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2197
2197
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

188
188

Meer sportnieuws