'Barça droomt van topper als nummer tien'

205 stemmen
'Barça droomt van topper als nummer tien'

FC Barcelona aast al een hele tijd op de diensten van Bernardo Silva, en zijn transfer kan in de eerstkomende wintermercato wel eens beklonken worden. Volgens Sport heeft het pensioen van Gerard Piqué de nodige fondsen vrijgemaakt om Silva aan te trekken.


Piqué nam donderdag een drastische beslissing door zijn voetbalpensioen aan te kondigen: dit weekend speelt hij zijn laatste wedstrijd in het Camp Nou. Waarom Piqué stopt met voetballen, kunt u hier lezen. Het voetbalpensioen van Piqué helpt Baça wel om een stap dichterbij de transfer van Bernardo Silva te komen. Hij stond in de vorige zomer ook al hoog genoteerd op het verlanglijstje.

Omdat Piqué stopt met voetballen, beschikt Barcelona over meer salarisbudget en dat willen de Catalanen aanwenden om de aanvallende middenvelder van Manchester City binnen te halen. De Portugees maakte er eerder ook al geen geheim van dat hij naar het Estadio Camp Nou wil trekken, maar in de vorige zomermercato lag vooral zijn huidige club Manchester City dwars.

Voor Silva zou het zelfs een kinderdroom zijn om de nummer 10 te worden van FC Barcelona. “Inzake manier van voetballen zijn er wel gelijkenissen met Lionel Messi. Hij heeft niet diens snelheid en kracht, maar wel zijn passing, inzicht en timing. Hij zou Barcelona een stuk beter maken", zei Hélder Cristovâo, Silva’s ex-coach bij Benfica B, eerder aan Sport.

LEES OOK: 'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Past Bernardo Silva goed bij FC Barcelona?

Meest recent

Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

151
151
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

24
24
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

116
116
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

131
131
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

72
72
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

244
244
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

173
173
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

350
350
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

393
393
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

88
88
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

199
199
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

123
123
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

90
90
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

195
195
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

308
308
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

432
432
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

198
198
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

609
609
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

67
67
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

396
396
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

271
271
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

408
408
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

285
285
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

188
188
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

244
244

Meer sportnieuws