Van Dijk wild van Rode Duivel: "Hij is ongelooflijk"

599 stemmen
Van Dijk wild van Rode Duivel:

Binnen een tweetal weken gaat het WK in Qatar officieel van start. In aanloop naar het tornooi staan er wel nog wat vraagtekens achter verschillende Rode Duivels. Maar daar tegenover kan bondscoach Roberto Martinez straks ook beschikken over een aantal spelers in bloedvorm.


Zo solliciteert Leandro Trossard bijna wekelijks voor een basisplaats bij de nationale ploeg, heeft Youri Tielemans zich over zijn tegenvallende seizoensstart gezet en blijft Thibaut Courtois zich profileren als één van de beste, zo niet dé beste, doelmannen ter wereld. Maar vooral de prestaties van Kevin De Bruyne sprongen de voorbije weken in het oog.

De spelmaker werd de voorbije maanden wat overschaduwd door de fenomenale Erling Haaland, maar toonde in de recentste matchen dat hij dé draaischijf van Manchester City blijft. Vorig weekend bezorgde hij zijn ploeg bijvoorbeeld de overwinning tegen Leicester City met een heerlijke vrije trap, woensdag was hij in de Champions League dan weer goed voor een fenomenale assist.

VAN DIJK ONDER INDRUK
En ook zijn tegenstanders zijn diep onder de indruk. Bij The Overlap werd Liverpool-steunpilaar Virgil van Dijk bijvoorbeeld gevraagd met welke speler hij dolgraag de ploeg zou willen delen bij zijn huidige club. "Kevin De Bruyne", antwoordde de Nederlandse verdediger zonder te verpinken. "Ik vind hem ongelooflijk. Als hij bij Liverpool speelde, stonden we zelfs veel verder dan nu. Hij is fantastisch. Sterk aan de bal, scorend vermogen. Hij heeft alles wat een moderne middenvelder/voetballer nodig heeft. Hij is een geweldige speler."

LEES OOK: Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

De Bruyne is de beste Belgische voetballer ooit ...

Meest recent

'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

4
4
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

14
14
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

9
9
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

47
47
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

101
101
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

356
356
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

32
32
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

263
263
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

53
53
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

197
197
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

619
619
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

286
286
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

396
396
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

576
576
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

271
271
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

366
366
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

156
156
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

63
63
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

81
81
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

155
155
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

61
61
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

98
98
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

74
74

Meer sportnieuws