Van Dijk wild van Rode Duivel: "Hij is ongelooflijk"

door
Van Dijk wild van Rode Duivel:

Binnen een tweetal weken gaat het WK in Qatar officieel van start. In aanloop naar het tornooi staan er wel nog wat vraagtekens achter verschillende Rode Duivels. Maar daar tegenover kan bondscoach Roberto Martinez straks ook beschikken over een aantal spelers in bloedvorm.


Zo solliciteert Leandro Trossard bijna wekelijks voor een basisplaats bij de nationale ploeg, heeft Youri Tielemans zich over zijn tegenvallende seizoensstart gezet en blijft Thibaut Courtois zich profileren als één van de beste, zo niet dé beste, doelmannen ter wereld. Maar vooral de prestaties van Kevin De Bruyne sprongen de voorbije weken in het oog.

De spelmaker werd de voorbije maanden wat overschaduwd door de fenomenale Erling Haaland, maar toonde in de recentste matchen dat hij dé draaischijf van Manchester City blijft. Vorig weekend bezorgde hij zijn ploeg bijvoorbeeld de overwinning tegen Leicester City met een heerlijke vrije trap, woensdag was hij in de Champions League dan weer goed voor een fenomenale assist.

VAN DIJK ONDER INDRUK
En ook zijn tegenstanders zijn diep onder de indruk. Bij The Overlap werd Liverpool-steunpilaar Virgil van Dijk bijvoorbeeld gevraagd met welke speler hij dolgraag de ploeg zou willen delen bij zijn huidige club. "Kevin De Bruyne", antwoordde de Nederlandse verdediger zonder te verpinken. "Ik vind hem ongelooflijk. Als hij bij Liverpool speelde, stonden we zelfs veel verder dan nu. Hij is fantastisch. Sterk aan de bal, scorend vermogen. Hij heeft alles wat een moderne middenvelder/voetballer nodig heeft. Hij is een geweldige speler."

LEES OOK: 'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Bruyne is de beste Belgische voetballer ooit ...

Meest recent

Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

11
11
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

10
10
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

58
58
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

16
16
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

105
105
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

429
429
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

437
437
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

150
150
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

101
101
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

276
276
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

91
91
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

111
111
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

278
278
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

333
333
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

106
106
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

106
106
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

129
129
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

247
247
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

179
179
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

167
167
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

163
163
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

438
438
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

430
430
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

564
564
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

421
421

Meer sportnieuws