'Genk troefde FC Barcelona, City én Eintracht Frankfurt af'

door
'Genk troefde FC Barcelona, City én Eintracht Frankfurt af'

KRC Genk is nu al zeker van de herfsttitel, want het pronkt na vijftien speeldagen met een indrukwekkende 40 op 45. Daardoor staan de Limburgers autoritair aan de leiding in de Jupiler Pro League, met al zeven punten voorsprong op eerste achtervolger Antwerp en acht punten op Club Brugge en Union. Genk lijkt daarmee dit seizoen een echte titelkandidaat te zijn.


Dat is toch een opvallende vaststelling, want met Thorstvedt, Ito, Bongonda, Lucumi en ook Dessers verloor Genk toch heel wat (potentiële) sterkhouders in de zomer. Het investeerde wel 12 miljoen euro in hun vervangers, maar die komen momenteel eigenlijk niet verder dan invalbeurten en wat wedstrijden bij Jong Genk. Maar Genk heeft wel heel wat talent voor de toekomst binnengehaald.

Zo wordt Nicolas Castro momenteel gebarreerd door de ontbolstering van Bilal El Khannouss, maar kon de Argentijn volgens Het Laatste Nieuws wel op stevige interesse rekenen in de zomer. Zo stond hij voor zijn komst naar Genk dicht bij een transfer naar Europa League-winnaar Eintracht Frankfurt. Die deal sprong echter nog af omdat Frankfurt de kans zag om Mario Götze terug naar Duitsland te halen.

BARCELONA
Voor het middenveld kwam dan weer Matias Galarza, maar de 20-jarige Argentijn slaagde er nog niet in om Hrosovsky uit de ploeg te spelen. HLN weet dat de middenvelder echter ook op het scoutinglijstje van FC Barcelona stond en dat de City Football Group ook aan zijn mouw trok. Zij waren van plan om hem bij New York City te stallen, maar Galarza verkoos Genk omdat hij in de voetsporen van Kevin De Bruyne wil treden.

LEES OOK: "No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

Zullen zij nog doorbreken bij Genk?

Meest recent

'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

70
70
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

43
43
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

25
25
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

70
70
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

189
189
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

44
44
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

123
123
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

65
65
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

453
453
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

282
282
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

260
260
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

255
255
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

491
491
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

268
268
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

52
52
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

171
171
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

90
90
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

568
568
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

170
170
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

104
104
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

176
176
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

60
60
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

435
435
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

523
523
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

151
151

Meer sportnieuws