'Genk troefde FC Barcelona, City én Eintracht Frankfurt af'

door
'Genk troefde FC Barcelona, City én Eintracht Frankfurt af'

KRC Genk is nu al zeker van de herfsttitel, want het pronkt na vijftien speeldagen met een indrukwekkende 40 op 45. Daardoor staan de Limburgers autoritair aan de leiding in de Jupiler Pro League, met al zeven punten voorsprong op eerste achtervolger Antwerp en acht punten op Club Brugge en Union. Genk lijkt daarmee dit seizoen een echte titelkandidaat te zijn.


Dat is toch een opvallende vaststelling, want met Thorstvedt, Ito, Bongonda, Lucumi en ook Dessers verloor Genk toch heel wat (potentiële) sterkhouders in de zomer. Het investeerde wel 12 miljoen euro in hun vervangers, maar die komen momenteel eigenlijk niet verder dan invalbeurten en wat wedstrijden bij Jong Genk. Maar Genk heeft wel heel wat talent voor de toekomst binnengehaald.

Zo wordt Nicolas Castro momenteel gebarreerd door de ontbolstering van Bilal El Khannouss, maar kon de Argentijn volgens Het Laatste Nieuws wel op stevige interesse rekenen in de zomer. Zo stond hij voor zijn komst naar Genk dicht bij een transfer naar Europa League-winnaar Eintracht Frankfurt. Die deal sprong echter nog af omdat Frankfurt de kans zag om Mario Götze terug naar Duitsland te halen.

BARCELONA
Voor het middenveld kwam dan weer Matias Galarza, maar de 20-jarige Argentijn slaagde er nog niet in om Hrosovsky uit de ploeg te spelen. HLN weet dat de middenvelder echter ook op het scoutinglijstje van FC Barcelona stond en dat de City Football Group ook aan zijn mouw trok. Zij waren van plan om hem bij New York City te stallen, maar Galarza verkoos Genk omdat hij in de voetsporen van Kevin De Bruyne wil treden.

LEES OOK: KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

🚀

Zullen zij nog doorbreken bij Genk?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

17
17
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

20
20
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

36
36
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

20
20
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

22
22
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

113
113
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

51
51
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

29
29
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

163
163
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

27
27
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

549
549
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

235
235
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

190
190
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

93
93
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

104
104
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

61
61
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

106
106
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

700
700
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

185
185
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

322
322
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

675
675
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

281
281
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

99
99
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

147
147

Meer sportnieuws