Lamkel Zé kondigt vanuit niets transfer aan: "Ik teken er in januari"

door
Lamkel Zé kondigt vanuit niets transfer aan:

Didier Lamkel Zé blijft er maar in slagen om de aandacht op te eisen met zijn uitspattingen en opvallende uitspraken. De wispelturige aanvaller is momenteel bij KV Kortrijk aan de slag, maar zijn periode bij in het Guldensporenstadion lijkt er één van korte duur te worden. In een interview met RTBF kondigde de Kameroener immers aan dat hij in januari alweer vertrekt.


Nadat hij zich in de voorbije seizoenen onmogelijk had gemaakt bij Antwerp FC, vond de Great Old afgelopen zomer een definitieve oplossing voor het 'enfant terrible'. Zo verhuisde hij op permanente basis naar Kortrijk. Daar wil hij zijn carrière definitief weer op het juiste pad krijgen. In West-Vlaanderen liet LZ7 af en toe nog van zich spreken met zijn fratsen en in het duel met zijn ex-club maakte hij het opnieuw heel bont, maar voorts is hij er bezig aan een vrij degelijk seizoen. Een overgang naar KVK leek dus een goede keuze. Toch heeft Lamkel Zé het er blijkbaar al gezien in de Leiestad.

In een gesprek met RTBF laat de Kameroener immers verstaan dat hij in januari bij het Hongaarse Ferencvaros aan de slag gaat. "Gezien mijn kwaliteiten, weet ik dat ik beter ben dan Kortrijk", klinkt het. "Ik heb een uitdaging nodig om een hoger niveau te halen en mijn carrière te herlanceren, zo'n aanbieding kan ik niet weigeren. Ferencvaros is een grote club die elk jaar Champions of Europa League speelt. Het bestuur volgt me al van toen ik nog bij Antwerp speelde. Ik kan met 90% zekerheid zeggen dat ik in januari in Hongarije speel."

KVK TERUGBETALEN
Bij KVK reageerde men voorlopig nog niet op het bommetje van Lamkel Zé. Maar volgens de aanvaller zelf, doet de club er ook goed aan om een deal met Ferencvaros te sluiten. "KVK betaalde deze zomer 500.000 euro voor mij. Als als ik ze wat geld kan teruggeven terwijl ik hogerop klim, dan zal ik dat met plezier doen. Dat is mijn manier om deze warme club te bedanken: in januari zullen we handen schudden met enkel goede herinneringen. Tot die tijd zal ik alles geven in de strijd om het behoud. Maar het is ook tijd voor België om mij te vergeten. Als iemand mijn naam hier zegt, is het precies alsof ik iemand vermoord heb."

LEES OOK: Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Lamkel Zé gaat het nog maken aan de Europese subtop ...

Meest recent

'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

30
30
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

253
253
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

310
310
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

124
124
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

122
122
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

307
307
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

71
71
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

151
151
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

519
519
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

165
165
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

316
316
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

555
555
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

197
197
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

108
108
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

180
180
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

171
171
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

448
448
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

76
76
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

202
202
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

811
811
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

692
692
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

378
378
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

627
627
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

199
199
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

448
448

Meer sportnieuws