Lamkel Zé kondigt vanuit niets transfer aan: "Ik teken er in januari"

1058 stemmen
Lamkel Zé kondigt vanuit niets transfer aan:

Didier Lamkel Zé blijft er maar in slagen om de aandacht op te eisen met zijn uitspattingen en opvallende uitspraken. De wispelturige aanvaller is momenteel bij KV Kortrijk aan de slag, maar zijn periode bij in het Guldensporenstadion lijkt er één van korte duur te worden. In een interview met RTBF kondigde de Kameroener immers aan dat hij in januari alweer vertrekt.


Nadat hij zich in de voorbije seizoenen onmogelijk had gemaakt bij Antwerp FC, vond de Great Old afgelopen zomer een definitieve oplossing voor het 'enfant terrible'. Zo verhuisde hij op permanente basis naar Kortrijk. Daar wil hij zijn carrière definitief weer op het juiste pad krijgen. In West-Vlaanderen liet LZ7 af en toe nog van zich spreken met zijn fratsen en in het duel met zijn ex-club maakte hij het opnieuw heel bont, maar voorts is hij er bezig aan een vrij degelijk seizoen. Een overgang naar KVK leek dus een goede keuze. Toch heeft Lamkel Zé het er blijkbaar al gezien in de Leiestad.

In een gesprek met RTBF laat de Kameroener immers verstaan dat hij in januari bij het Hongaarse Ferencvaros aan de slag gaat. "Gezien mijn kwaliteiten, weet ik dat ik beter ben dan Kortrijk", klinkt het. "Ik heb een uitdaging nodig om een hoger niveau te halen en mijn carrière te herlanceren, zo'n aanbieding kan ik niet weigeren. Ferencvaros is een grote club die elk jaar Champions of Europa League speelt. Het bestuur volgt me al van toen ik nog bij Antwerp speelde. Ik kan met 90% zekerheid zeggen dat ik in januari in Hongarije speel."

KVK TERUGBETALEN
Bij KVK reageerde men voorlopig nog niet op het bommetje van Lamkel Zé. Maar volgens de aanvaller zelf, doet de club er ook goed aan om een deal met Ferencvaros te sluiten. "KVK betaalde deze zomer 500.000 euro voor mij. Als als ik ze wat geld kan teruggeven terwijl ik hogerop klim, dan zal ik dat met plezier doen. Dat is mijn manier om deze warme club te bedanken: in januari zullen we handen schudden met enkel goede herinneringen. Tot die tijd zal ik alles geven in de strijd om het behoud. Maar het is ook tijd voor België om mij te vergeten. Als iemand mijn naam hier zegt, is het precies alsof ik iemand vermoord heb."

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Lamkel Zé gaat het nog maken aan de Europese subtop ...

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

20
20
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

34
34
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

14
14
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

33
33
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

90
90
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

279
279
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

108
108
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

298
298
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

384
384
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

32
32
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1043
1043
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

111
111
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

413
413
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

154
154
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

173
173
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

81
81
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

118
118
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

70
70
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

254
254
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

128
128
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

49
49

Meer sportnieuws