Lamkel Zé kondigt vanuit niets transfer aan: "Ik teken er in januari"

1058 stemmen
Lamkel Zé kondigt vanuit niets transfer aan:

Didier Lamkel Zé blijft er maar in slagen om de aandacht op te eisen met zijn uitspattingen en opvallende uitspraken. De wispelturige aanvaller is momenteel bij KV Kortrijk aan de slag, maar zijn periode bij in het Guldensporenstadion lijkt er één van korte duur te worden. In een interview met RTBF kondigde de Kameroener immers aan dat hij in januari alweer vertrekt.


Nadat hij zich in de voorbije seizoenen onmogelijk had gemaakt bij Antwerp FC, vond de Great Old afgelopen zomer een definitieve oplossing voor het 'enfant terrible'. Zo verhuisde hij op permanente basis naar Kortrijk. Daar wil hij zijn carrière definitief weer op het juiste pad krijgen. In West-Vlaanderen liet LZ7 af en toe nog van zich spreken met zijn fratsen en in het duel met zijn ex-club maakte hij het opnieuw heel bont, maar voorts is hij er bezig aan een vrij degelijk seizoen. Een overgang naar KVK leek dus een goede keuze. Toch heeft Lamkel Zé het er blijkbaar al gezien in de Leiestad.

In een gesprek met RTBF laat de Kameroener immers verstaan dat hij in januari bij het Hongaarse Ferencvaros aan de slag gaat. "Gezien mijn kwaliteiten, weet ik dat ik beter ben dan Kortrijk", klinkt het. "Ik heb een uitdaging nodig om een hoger niveau te halen en mijn carrière te herlanceren, zo'n aanbieding kan ik niet weigeren. Ferencvaros is een grote club die elk jaar Champions of Europa League speelt. Het bestuur volgt me al van toen ik nog bij Antwerp speelde. Ik kan met 90% zekerheid zeggen dat ik in januari in Hongarije speel."

KVK TERUGBETALEN
Bij KVK reageerde men voorlopig nog niet op het bommetje van Lamkel Zé. Maar volgens de aanvaller zelf, doet de club er ook goed aan om een deal met Ferencvaros te sluiten. "KVK betaalde deze zomer 500.000 euro voor mij. Als als ik ze wat geld kan teruggeven terwijl ik hogerop klim, dan zal ik dat met plezier doen. Dat is mijn manier om deze warme club te bedanken: in januari zullen we handen schudden met enkel goede herinneringen. Tot die tijd zal ik alles geven in de strijd om het behoud. Maar het is ook tijd voor België om mij te vergeten. Als iemand mijn naam hier zegt, is het precies alsof ik iemand vermoord heb."

LEES OOK: Refs eerste speeldag nieuw JPL-seizoen bekendgemaakt

Lamkel Zé gaat het nog maken aan de Europese subtop ...

Meest recent

'Anderlecht grijpt nu ook naast Amerikaans toptalent'

De zoektocht naar versterking voor de flanken blijkt voor Anderlecht een werk van lange adem. Het ...

39
39
'KV Mechelen ziet nog goudhaantje vertrekken'

KV Mechelen hield zich deze zomer tot dusver vrij rustig op de transfermarkt. Met Corbanie, Praet en ...

42
42
'Spraakmakende transfer Salah is helemaal rond'

Mohamed Salah zorgde enkele maanden geleden voor een schokgolf door aan te kondigen dat hij deze ...

37
37
Union blijft positief: "Dat biedt perspectief"

Union heeft nog werk aan de winkel als het de league phase van de Champions League wil halen. Het ...

35
35
CL: Domper Lyon, draw tussen volgende Union-tegenstanders

Niet alleen Union kwam dinsdagavond in actie in de derde voorronde van de Champions League. Er ...

35
35
Enorme domper: Union laat gouden uitgangspositie nog liggen

Union zal dinsdagavond  een zuur gevoel overhouden aan zijn eerste belangrijke opdracht van het ...

132
132
Beerschot laat floptransfer vertrekken

Beerschot deed het vorig seizoen met een fel vernieuwde kern uitstekend, maar greep uiteindelijk net ...

54
54
'PSG geeft niet af in strijd om Godts'

Ondanks een ijzersterk seizoen bij Ajax, greep Mika Godts naast een plaats in de WK-selectie van de ...

108
108
'Anderlecht schiet nu toch in actie en legt bod neer'

Nu ook de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League bijna van start gaat, wordt het voor ...

525
525
Exit Overmars bij Antwerp? TD plots mysterieus

Bij Royal Antwerp FC is er eindelijk duidelijkheid over de nieuwe bazen. De club kan nu eindelijk ...

511
511
'Ex-speler Bayern naar Beveren, verdediger vertrekt'

Het begint stevig te bewegen bij SK Beveren. De Waaslanders zijn zeer actief op de transfermarkt en ...

164
164
‘Miljoenenbom Club Brugge: angst voor totale flop groeit’

Club Brugge telt een monsterbedrag neer voor Han-beom Lee. De Zuid-Koreaan moet er meteen staan, ...

620
620
STVV heeft er verrassende 'aanwinst' bij

Bij STVV hebben ze al een aantal nieuwe spelers aangetrokken, maar de Kanaries zijn zeker nog niet ...

39
39
'Drie JPL-clubs strijden om nieuwe sensatie'

Maanden geleden meldden we jullie al dat er in Hongarije een speler actief is die op de radar was ...

118
118
De Meyer sluit vertrek sterkhouder STVV niét uit

Bij STVV zagen ze een aantal sterkhouders de club verlaten, maar mogelijk stopt het daar nog niet ...

58
58
Club Brugge strikt Potts: dit mogen de fans verwachten

Club Brugge heeft met Freddie Potts een nieuwe verdedigende middenvelder aangetrokken. Hij komt over ...

394
394
Antwerp heeft volgende toptransfer helemaal beet

Royal Antwerp FC heeft nog een volgende aanwinst weten te strikken. De Great Old maakte zopas bekend ...

205
205
'Anderlecht keert kar: verguisd duo krijgt laatste kans'

Niet alleen op inkomend vlak is er nog heel wat werk aan de winkel bij RSC Anderlecht, zelf moeten ...

626
626
Jaecques licht taken Vandenhaute toe: "Antwerp 2.0"

Er waait een frisse wind bij Antwerp, dat dinsdag zijn kersverse hoofdcoach Marvin Compper ...

236
236
'Anderlecht all-in: Sibierski breekt spaarvarken open'

Nu de competitiestart met rasse schreden nadert, lijkt RSC Anderlecht van plan om een tandje bij te ...

775
775
'Plottwist bij Club Brugge: knaltransfer van de baan'

Club Brugge hoopt nog minstens één winger aan te werven, en dan is het huiswerk ...

948
948
Ruben Van Gucht tart alle TV-wetten: van BV tot miljonair

Ruben Van Gucht is al jaren één van de bekendste en vooral ook meest ...

112
112
Overmars klapt uit de biecht: vuurwerk bij Antwerp

Amper een handvol dagen voor de competitiestart heeft Antwerp met Marvin Compper een nieuwe T1 te ...

564
564
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: nieuw record wenkt'

Na de verloren Supercup schakelt Club Brugge stilaan een versnelling hoger op de transfermarkt, want ...

1978
1978
KVDO-fans woedend na stunt Cercle: "Lijkenpikkers!"

KVDO en Cercle Brugge staan plots allebei centraal op sociale media. Een opvallende advertentie van ...

491
491

Meer sportnieuws