'Sevilla vervangt Januzaj door talentvolle Belg'

door
'Sevilla vervangt Januzaj door talentvolle Belg'

Binnen exact een week maakt Roberto Martinez bekend welke 26 spelers hij zal meenemen naar het WK in Qatar. Heel wat spelers zullen op het puntje van hun stoel zitten bij de aankondiging van de selectie, maar Adnan Januzaj lijkt niet al te veel hoop te moeten koesteren. De aanvallers was er in 2014 en 2018 nog telkens enigszins verrassend bij, maar een derde WK lijkt hij op zijn buik te mogen schrijven.


De laatste interland van de 27-jarige dateert intussen al van maart, toen hij in de oefenmatchen tegen Ierland en Burkina Faso minuten kreeg. In juni zat hij daarna nog bij de selectie, maar zat hij twee keer in de tribune en twee keer de hele match op de bank. In september werd hij vervolgens gepasseerd door Martinez ten voordele van Dodi Lukebakio, die het goed doet bij Hertha BSC.

Sindsdien heeft Januzaj niet kunnen bewijzen dat hij zijn plaats zou hebben in de 26. Hij zat in de zomer twee maanden zonder club nadat hij zijn contract bij Real Sociedad niet verlengd had en tekende eind augustus uiteindelijk bij FC Sevilla, maar die transfer blijkt tot dusver een flop. Januzaj komt er amper aan de bak en zijn teller staat op amper 94 minuten in alle competities. In de Champions League mocht hij drie keer invallen en in La Liga verzamelde hij pas vorig weekend zijn eerste speelminuten. Tegen Rayo Vallecano kwam hij zelfs aan de aftrap, maar werd hij bij de rust al gewisseld.

VERVANGEN
Volgens Fichajes hebben ze bij Sevilla intussen al genoeg gezien en zouden ze in januari na amper vier maanden alweer af willen van Januzaj. Het gaat in januari op zoek naar een nieuwe flankaanvaller die de club uit de crisis moet helpen. Daarvoor worden onder meer Daichi Kamada (Eintracht Frankfurt) en Luis Alberto (Lazio) naar voor geschoven, maar ook Largie Ramazani. De 21-jarige Jonge Duivel maakt indruk in zijn eerste seizoen in La Liga met Almeria en scoorde twee keer in twaalf matchen. Met zijn prestaties lokte hij al de nodige interesse en ook Sevilla lijkt zich nu dus te melden.

Zal Januzaj zich nog herpakken?

Meest recent

Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

0
0
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

45
45
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

81
81
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

58
58
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

85
85
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

86
86
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

125
125
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

41
41
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

96
96
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

300
300
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

129
129
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

207
207
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

54
54
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

200
200
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

95
95
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

139
139
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

95
95
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

360
360
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

241
241
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

342
342
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

315
315
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

454
454
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

217
217

Meer sportnieuws