Monsterzege kost PSG groepswinst, ook Milan stoot door

door
Monsterzege kost PSG groepswinst, ook Milan stoot door

In de Champions League zijn de alle groepswedstrijden van de campagne achter de rug. SL Benfica kon zich na een 1-6-zege als laatste ploeg verzekeren van groepswinst en wordt dus één van de mogelijke tegenstanders van Club Brugge. AC Milan is er ook bij na nieuwjaar en legde beslag op de tweede plaats in Groep E na een duidelijke 4-0-zege tegen RB Salzburg.


GROEP E: Milan maakt indruk
Chelsea was al zeker van groepswinst in poule E. De Blues konden hun eerste plaats zelfs nog meer glans geven door op eigen veld tegen Dinamo Zagreb een 0-1-achterstand om te buigen tot een 2-1-overwinning. Daarnaast kon AC Milan indruk maken. Met De Ketelaere als late invaller haalde de Italiaanse kampioen het met 4-0 van directe concurrent RB Salzburg, dat dus op de derde plaats eindigde. Met twee goals en twee assists kroonde Giroud zich tot held van de avond.

GROEP G: City ongeslagen
In poule G veranderde op de slotspeeldag niets meer aan het klassement. Groepswinnaar Manchester City won met een veredeld B-elftal met 3-1 van Sevilla FC, dat beslag legde op de derde plaats. De Bruyne was als invaller goed voor een fraaie assist. Voorts speelde het Borussia Dortmund van basisspeler Thorgan Hazard 1-1-gelijk tegen FC Kopenhagen. De Duitsers stoten door als nummer twee.

GROEP H: Straffe stoot Benfica
Het grootste spektakel kwam evenwel uit Groep H. Paris Saint-Germain leek lange tijd op weg naar de groepswinst door met 1-2 te winnen op het veld van Juventus. Maar dat was buiten SL Benfica gerekend. De Portugezen haalden het op verplaatsing met 1-6 van Maccabi Haifa en dat was net voldoende om over PSG naar de eerste plaats te springen. Goed nieuws voor Club Brugge, dat de Franse kampioen hierdoor sowieso ontloopt in de volgende ronde.

LEES OOK: Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Op welke tegenstander hoopt u voor Club Brugge?

Meest recent

'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

10
10
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

8
8
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

46
46
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

113
113
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

228
228
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

92
92
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

141
141
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

98
98
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

432
432
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

466
466
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

38
38
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

341
341
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

159
159
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

201
201
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

197
197
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

410
410
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

543
543
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

132
132
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

120
120
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

75
75
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

238
238
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1883
1883
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

314
314
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

134
134

Meer sportnieuws