Monsterzege kost PSG groepswinst, ook Milan stoot door

door
Monsterzege kost PSG groepswinst, ook Milan stoot door

In de Champions League zijn de alle groepswedstrijden van de campagne achter de rug. SL Benfica kon zich na een 1-6-zege als laatste ploeg verzekeren van groepswinst en wordt dus één van de mogelijke tegenstanders van Club Brugge. AC Milan is er ook bij na nieuwjaar en legde beslag op de tweede plaats in Groep E na een duidelijke 4-0-zege tegen RB Salzburg.


GROEP E: Milan maakt indruk
Chelsea was al zeker van groepswinst in poule E. De Blues konden hun eerste plaats zelfs nog meer glans geven door op eigen veld tegen Dinamo Zagreb een 0-1-achterstand om te buigen tot een 2-1-overwinning. Daarnaast kon AC Milan indruk maken. Met De Ketelaere als late invaller haalde de Italiaanse kampioen het met 4-0 van directe concurrent RB Salzburg, dat dus op de derde plaats eindigde. Met twee goals en twee assists kroonde Giroud zich tot held van de avond.

GROEP G: City ongeslagen
In poule G veranderde op de slotspeeldag niets meer aan het klassement. Groepswinnaar Manchester City won met een veredeld B-elftal met 3-1 van Sevilla FC, dat beslag legde op de derde plaats. De Bruyne was als invaller goed voor een fraaie assist. Voorts speelde het Borussia Dortmund van basisspeler Thorgan Hazard 1-1-gelijk tegen FC Kopenhagen. De Duitsers stoten door als nummer twee.

GROEP H: Straffe stoot Benfica
Het grootste spektakel kwam evenwel uit Groep H. Paris Saint-Germain leek lange tijd op weg naar de groepswinst door met 1-2 te winnen op het veld van Juventus. Maar dat was buiten SL Benfica gerekend. De Portugezen haalden het op verplaatsing met 1-6 van Maccabi Haifa en dat was net voldoende om over PSG naar de eerste plaats te springen. Goed nieuws voor Club Brugge, dat de Franse kampioen hierdoor sowieso ontloopt in de volgende ronde.

LEES OOK: Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Op welke tegenstander hoopt u voor Club Brugge?

Meest recent

Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

12
12
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

138
138
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

87
87
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

236
236
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

257
257
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

393
393
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

366
366
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

185
185
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

272
272
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

227
227
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

330
330
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

357
357
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

529
529
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

263
263
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

323
323
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

345
345
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

429
429
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

274
274
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

358
358
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

688
688
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

486
486
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

161
161
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

176
176
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

927
927

Meer sportnieuws