Monsterzege kost PSG groepswinst, ook Milan stoot door

546
Monsterzege kost PSG groepswinst, ook Milan stoot door

In de Champions League zijn de alle groepswedstrijden van de campagne achter de rug. SL Benfica kon zich na een 1-6-zege als laatste ploeg verzekeren van groepswinst en wordt dus één van de mogelijke tegenstanders van Club Brugge. AC Milan is er ook bij na nieuwjaar en legde beslag op de tweede plaats in Groep E na een duidelijke 4-0-zege tegen RB Salzburg.


GROEP E: Milan maakt indruk
Chelsea was al zeker van groepswinst in poule E. De Blues konden hun eerste plaats zelfs nog meer glans geven door op eigen veld tegen Dinamo Zagreb een 0-1-achterstand om te buigen tot een 2-1-overwinning. Daarnaast kon AC Milan indruk maken. Met De Ketelaere als late invaller haalde de Italiaanse kampioen het met 4-0 van directe concurrent RB Salzburg, dat dus op de derde plaats eindigde. Met twee goals en twee assists kroonde Giroud zich tot held van de avond.

GROEP G: City ongeslagen
In poule G veranderde op de slotspeeldag niets meer aan het klassement. Groepswinnaar Manchester City won met een veredeld B-elftal met 3-1 van Sevilla FC, dat beslag legde op de derde plaats. De Bruyne was als invaller goed voor een fraaie assist. Voorts speelde het Borussia Dortmund van basisspeler Thorgan Hazard 1-1-gelijk tegen FC Kopenhagen. De Duitsers stoten door als nummer twee.

GROEP H: Straffe stoot Benfica
Het grootste spektakel kwam evenwel uit Groep H. Paris Saint-Germain leek lange tijd op weg naar de groepswinst door met 1-2 te winnen op het veld van Juventus. Maar dat was buiten SL Benfica gerekend. De Portugezen haalden het op verplaatsing met 1-6 van Maccabi Haifa en dat was net voldoende om over PSG naar de eerste plaats te springen. Goed nieuws voor Club Brugge, dat de Franse kampioen hierdoor sowieso ontloopt in de volgende ronde.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Op welke tegenstander hoopt u voor Club Brugge?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

53
53
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

20
20
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

16
16
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

96
96
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

24
24
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

48
48
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

30
30
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

163
163
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

42
42
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

117
117
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

73
73
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

207
207
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

191
191
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

250
250
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

142
142
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

229
229
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

262
262
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

305
305
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

256
256
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

333
333
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

511
511
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

237
237

Meer sportnieuws