Monsterzege kost PSG groepswinst, ook Milan stoot door

546 stemmen
Monsterzege kost PSG groepswinst, ook Milan stoot door

In de Champions League zijn de alle groepswedstrijden van de campagne achter de rug. SL Benfica kon zich na een 1-6-zege als laatste ploeg verzekeren van groepswinst en wordt dus één van de mogelijke tegenstanders van Club Brugge. AC Milan is er ook bij na nieuwjaar en legde beslag op de tweede plaats in Groep E na een duidelijke 4-0-zege tegen RB Salzburg.


GROEP E: Milan maakt indruk
Chelsea was al zeker van groepswinst in poule E. De Blues konden hun eerste plaats zelfs nog meer glans geven door op eigen veld tegen Dinamo Zagreb een 0-1-achterstand om te buigen tot een 2-1-overwinning. Daarnaast kon AC Milan indruk maken. Met De Ketelaere als late invaller haalde de Italiaanse kampioen het met 4-0 van directe concurrent RB Salzburg, dat dus op de derde plaats eindigde. Met twee goals en twee assists kroonde Giroud zich tot held van de avond.

GROEP G: City ongeslagen
In poule G veranderde op de slotspeeldag niets meer aan het klassement. Groepswinnaar Manchester City won met een veredeld B-elftal met 3-1 van Sevilla FC, dat beslag legde op de derde plaats. De Bruyne was als invaller goed voor een fraaie assist. Voorts speelde het Borussia Dortmund van basisspeler Thorgan Hazard 1-1-gelijk tegen FC Kopenhagen. De Duitsers stoten door als nummer twee.

GROEP H: Straffe stoot Benfica
Het grootste spektakel kwam evenwel uit Groep H. Paris Saint-Germain leek lange tijd op weg naar de groepswinst door met 1-2 te winnen op het veld van Juventus. Maar dat was buiten SL Benfica gerekend. De Portugezen haalden het op verplaatsing met 1-6 van Maccabi Haifa en dat was net voldoende om over PSG naar de eerste plaats te springen. Goed nieuws voor Club Brugge, dat de Franse kampioen hierdoor sowieso ontloopt in de volgende ronde.

LEES OOK: Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Op welke tegenstander hoopt u voor Club Brugge?

Meest recent

'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

22
22
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

114
114
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

55
55
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

189
189
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

106
106
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

200
200
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

124
124
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

103
103
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

102
102
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

90
90
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

687
687
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

10
10
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

215
215
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

199
199
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

775
775
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

241
241
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

1210
1210
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

104
104
'Vernieuwd bestuur vol aan de bak: transferspektakel Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

804
804
'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

439
439
Héérlijke beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

Enkele dagen voor de slotspeeldag is de beslissing dan toch al gevallen in de Premier League. Door ...

114
114
Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

206
206
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

122
122
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

153
153

Meer sportnieuws