Bekend gezicht duikt op bij supporters Club Brugge

door
Bekend gezicht duikt op bij supporters Club Brugge

Club Brugge is er dinsdagavond niet in geslaagd om de kers op de taart te plaatsen na een uitmuntende campagne in de groepsfase van de Champions League. Na een scoreloos gelijkspel op het veld van Bayer Leverkusen gaf Blauw-Zwart de groepswinst nog uit handen. Aan de meegereisde supporters zal het echter niet gelegen hebben.


Club speelde in Leverkusen één van zijn minste Europese matchen van dit seizoen, veel spektakel viel er dan ook niet te beleven in de BayArena. Maar dat kon de pret van de meegereisde fans niet drukken. En voor de kortste verplaatsing van deze poule was een heus blauw-zwart legioen afgezakt naar Leverkusen.

Dat blijkt uit de beelden die Club Brugge daags nadien deelde via de officiële clubkanalen. Daarop is te zien hoe de sfeer er dik in zat zowel voor als tijdens én na de match. En op die beelden sprong ook een bekend gezicht in het oog. Niemand minder dan wielercommentator Renaat Schotte dook plots op tussen de Brugse fans.

GLANS VERDWENEN
Het is dan ook geen geheim dat Schotte, een Bruggeling in hart en nieren, supporter is van de landskampioen. Maar door alle wantoestanden die met het voetbal gepaard gingen, is de liefde voor de sport wel wat afgenomen. "Ik ben nog altijd fan van Club Brugge. Maar van mijn liefde voor het voetbal is de glans wél af. Die sport heeft zich simpelweg verwijderd van de eigen kern", vertelde Schotte afgelopen zomer nog tegenover Humo.

LEES OOK: Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

Voor Club Brugge is de Europese campagne sowieso al een succes ...

Meest recent

'Monstertransfer Barça: Laporta geobsedeerd door superster'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

0
0
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

99
99
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

33
33
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

37
37
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

172
172
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

265
265
Champions League: het programma op de Belgische zenders

Dinsdagavond is het zover, dan wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Om de ...

81
81
Club laat miljoenenaankoop vallen: "Vreemde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

440
440
Drastisch plan Anderlecht: viertal op straat gezet?

Dankzij de onverwachte jackpot van Jan-Carlo Simic, kon RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

685
685
Noa Lang in diepe problemen: 'Terugkeer naar Club Brugge'

In de Champions League gaat SSC Napoli donderdag op bezoek bij Manchester City. De spotlights zullen ...

483
483
Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

207
207
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

244
244
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

136
136
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

602
602
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

403
403
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

39
39
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

119
119
Harde boodschap voor Hasi: zelfs die coach was beter

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

228
228
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

151
151
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

37
37
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

588
588
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

536
536
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

655
655
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

798
798
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

344
344

Meer sportnieuws