Bekend gezicht duikt op bij supporters Club Brugge

door
Bekend gezicht duikt op bij supporters Club Brugge

Club Brugge is er dinsdagavond niet in geslaagd om de kers op de taart te plaatsen na een uitmuntende campagne in de groepsfase van de Champions League. Na een scoreloos gelijkspel op het veld van Bayer Leverkusen gaf Blauw-Zwart de groepswinst nog uit handen. Aan de meegereisde supporters zal het echter niet gelegen hebben.


Club speelde in Leverkusen één van zijn minste Europese matchen van dit seizoen, veel spektakel viel er dan ook niet te beleven in de BayArena. Maar dat kon de pret van de meegereisde fans niet drukken. En voor de kortste verplaatsing van deze poule was een heus blauw-zwart legioen afgezakt naar Leverkusen.

Dat blijkt uit de beelden die Club Brugge daags nadien deelde via de officiële clubkanalen. Daarop is te zien hoe de sfeer er dik in zat zowel voor als tijdens én na de match. En op die beelden sprong ook een bekend gezicht in het oog. Niemand minder dan wielercommentator Renaat Schotte dook plots op tussen de Brugse fans.

GLANS VERDWENEN
Het is dan ook geen geheim dat Schotte, een Bruggeling in hart en nieren, supporter is van de landskampioen. Maar door alle wantoestanden die met het voetbal gepaard gingen, is de liefde voor de sport wel wat afgenomen. "Ik ben nog altijd fan van Club Brugge. Maar van mijn liefde voor het voetbal is de glans wél af. Die sport heeft zich simpelweg verwijderd van de eigen kern", vertelde Schotte afgelopen zomer nog tegenover Humo.

LEES OOK: Club Brugge-stunt tegen Atlético: dit zeggen de cijfers

Voor Club Brugge is de Europese campagne sowieso al een succes ...

Meest recent

'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

49
49
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

162
162
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

75
75
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

282
282
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

29
29
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

122
122
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

143
143
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

373
373
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

99
99
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

237
237
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

262
262
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

89
89
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1861
1861
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

479
479
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

210
210
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

161
161
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

678
678
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

68
68
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

30
30
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

46
46
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

400
400
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

260
260
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

660
660
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

93
93

Meer sportnieuws