Absolute klepper voor Club: "Kans op uitschakeling is reëel"

door
Absolute klepper voor Club:

Aanstaande maandag wordt door de UEFA geloot voor de samenstelling van de 1/8ste finales in de Champions League. En voor het eerst sinds lange tijd zal ook de naam van een Belgische ploeg in de trommels gaan. Al wacht voor Club Brugge sowieso een tegenstander van formaat.


Blauw-Zwart liet op de slotspeeldag van de groepsfase alsnog de eerste plaats in zijn poule uit handen glippen. En dus zal de landskampioen in de volgende ronde aan één van de groepswinnaars gekoppeld worden. Woensdagavond wordt enkel nog in Groep H voor de eerste plaats gestreden, met PSG dat over de beste papieren beschikt ten opzichte van SL Benfica. Voorts zijn alle groepswinnaars inmiddels gekend.

En de kans is groot dat Club aan één van de grootste ploegen ter wereld gekoppeld zal worden. Titelverdediger en recordhouder Real Madrid bijvoorbeeld. Manchester City en Bayern München gelden dan weer als twee van de grootste favorieten voor de eindzege, terwijl SSC Napoli momenteel één van de best voetballende ploegen in Europa is. Maar ook Engelse toppers als Tottenham en Chelsea mogen allerminst onderschat worden.

BONUS
Het mislopen van groepswinst lijkt de kansen van Club op een nieuwe stunt dus te fnuiken. Maar volgens analist Eddy Snelders hoeft men daar niet mee in te zitten. "Bij blauw-zwart mogen ze zonder veel stress toeleven naar de loting", klinkt het bij Sporza. "Al wat nu nog komt, is bonus. Voor mij mag er maandag een klepper uit de trommel komen. De kans op uitschakeling is sowieso reëel, dan liever een echte grote test."

LEES OOK: Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Wat is volgens u de beste mogelijke tegenstander?

Meest recent

Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

12
12
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

365
365
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

214
214
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

37
37
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

55
55
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

63
63
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1399
1399
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

117
117
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

188
188
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

33
33
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

947
947
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

477
477
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

70
70
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

41
41
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

125
125
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

97
97
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

51
51
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

99
99
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

225
225
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

54
54
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

134
134
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

21
21
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

57
57
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

29
29

Meer sportnieuws