Absolute klepper voor Club: "Kans op uitschakeling is reëel"

1297 stemmen
Absolute klepper voor Club:

Aanstaande maandag wordt door de UEFA geloot voor de samenstelling van de 1/8ste finales in de Champions League. En voor het eerst sinds lange tijd zal ook de naam van een Belgische ploeg in de trommels gaan. Al wacht voor Club Brugge sowieso een tegenstander van formaat.


Blauw-Zwart liet op de slotspeeldag van de groepsfase alsnog de eerste plaats in zijn poule uit handen glippen. En dus zal de landskampioen in de volgende ronde aan één van de groepswinnaars gekoppeld worden. Woensdagavond wordt enkel nog in Groep H voor de eerste plaats gestreden, met PSG dat over de beste papieren beschikt ten opzichte van SL Benfica. Voorts zijn alle groepswinnaars inmiddels gekend.

En de kans is groot dat Club aan één van de grootste ploegen ter wereld gekoppeld zal worden. Titelverdediger en recordhouder Real Madrid bijvoorbeeld. Manchester City en Bayern München gelden dan weer als twee van de grootste favorieten voor de eindzege, terwijl SSC Napoli momenteel één van de best voetballende ploegen in Europa is. Maar ook Engelse toppers als Tottenham en Chelsea mogen allerminst onderschat worden.

BONUS
Het mislopen van groepswinst lijkt de kansen van Club op een nieuwe stunt dus te fnuiken. Maar volgens analist Eddy Snelders hoeft men daar niet mee in te zitten. "Bij blauw-zwart mogen ze zonder veel stress toeleven naar de loting", klinkt het bij Sporza. "Al wat nu nog komt, is bonus. Voor mij mag er maandag een klepper uit de trommel komen. De kans op uitschakeling is sowieso reëel, dan liever een echte grote test."

LEES OOK: Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Wat is volgens u de beste mogelijke tegenstander?

Meest recent

Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

0
0
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

48
48
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

57
57
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

69
69
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

200
200
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

84
84
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

88
88
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

418
418
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

596
596
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

68
68
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

172
172
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

183
183
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

49
49
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

524
524
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

118
118
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

180
180
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

236
236
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

171
171
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

230
230
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

79
79
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

408
408
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

154
154
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

811
811
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

88
88
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

331
331

Meer sportnieuws