Absolute klepper voor Club: "Kans op uitschakeling is reëel"

door
Absolute klepper voor Club:

Aanstaande maandag wordt door de UEFA geloot voor de samenstelling van de 1/8ste finales in de Champions League. En voor het eerst sinds lange tijd zal ook de naam van een Belgische ploeg in de trommels gaan. Al wacht voor Club Brugge sowieso een tegenstander van formaat.


Blauw-Zwart liet op de slotspeeldag van de groepsfase alsnog de eerste plaats in zijn poule uit handen glippen. En dus zal de landskampioen in de volgende ronde aan één van de groepswinnaars gekoppeld worden. Woensdagavond wordt enkel nog in Groep H voor de eerste plaats gestreden, met PSG dat over de beste papieren beschikt ten opzichte van SL Benfica. Voorts zijn alle groepswinnaars inmiddels gekend.

En de kans is groot dat Club aan één van de grootste ploegen ter wereld gekoppeld zal worden. Titelverdediger en recordhouder Real Madrid bijvoorbeeld. Manchester City en Bayern München gelden dan weer als twee van de grootste favorieten voor de eindzege, terwijl SSC Napoli momenteel één van de best voetballende ploegen in Europa is. Maar ook Engelse toppers als Tottenham en Chelsea mogen allerminst onderschat worden.

BONUS
Het mislopen van groepswinst lijkt de kansen van Club op een nieuwe stunt dus te fnuiken. Maar volgens analist Eddy Snelders hoeft men daar niet mee in te zitten. "Bij blauw-zwart mogen ze zonder veel stress toeleven naar de loting", klinkt het bij Sporza. "Al wat nu nog komt, is bonus. Voor mij mag er maandag een klepper uit de trommel komen. De kans op uitschakeling is sowieso reëel, dan liever een echte grote test."

LEES OOK: Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Wat is volgens u de beste mogelijke tegenstander?

Meest recent

Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

43
43
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

61
61
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

166
166
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

128
128
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

76
76
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

99
99
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

174
174
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

276
276
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

515
515
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

242
242
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

375
375
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

921
921
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

394
394
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

391
391
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

174
174
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

81
81
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

235
235
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

473
473
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

363
363
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

181
181
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

60
60
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

129
129
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

271
271
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

414
414
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

87
87

Meer sportnieuws