'KRC Genk wil bij Zenit Sint-Petersburg shoppen'

883
'KRC Genk wil bij Zenit Sint-Petersburg shoppen'

KRC Genk is aan een bijzonder goed seizoen bezig en met een 40 op 45 staat het aan de leiding. De Limburgers hopen in januari iedereen aan boord te houden. Misschien komt er nog versterking bij.


Volgens het Russische Sport24 heeft Racing Genk interesse in Mateo Cassierra. De 25-jarige Colombiaan geniet ook interesse van Rode Ster Belgrado en Galatasaray. Toch lijkt een transfer niet echt realistisch te zijn. De aanvaller tekende immers afgelopen zomer pas voor Zenit Sint-Petersburg, dat 4,5 miljoen euro betaalde aan Sochi om hem aan te trekken.

Cassiera zou echter Rusland willen verlaten, door de situatie met de oorlog in Oekraïne. Russische teams spelen niet in de Europese competities, wat voor spelers uiteraard niet handig is om zich in de kijker te spelen.

WEELDE IN DE AANVAL
Met Aly Samatta en Paul Onuachu heeft Genk al twee centrumspitsen, terwijl het ook nog de jonge Andras Nemeth achter de hand heeft. Onuachu mag wél vertrekken als er een goed bod op tafel komt, dat werd eerder al afgesproken met de spits. Cassierra werd in het verleden door Ajax voor 5,5 miljoen euro naar Europa gehaald, maar dat was geen succes. Hij ging via Racing Club naar het Portugese B Sad, waar Sochi hem wegplukte. De aanvaller was dit seizoen bij Zenit voorlopig goed voor 3 goals en 3 assists in 16 wedstrijden.

Moet Genk een bod doen?

Meest recent

Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

8
8
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

21
21
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

41
41
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

129
129
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

10
10
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

72
72
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

25
25
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

215
215
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

91
91
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

40
40
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

27
27
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

68
68
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

166
166
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

48
48
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

38
38
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

120
120
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

65
65
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

106
106
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

59
59
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

51
51
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

137
137
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

114
114

Meer sportnieuws