Leye en Vossen zien verschillende zondebok voor nederlaag

362
Leye en Vossen zien verschillende zondebok voor nederlaag

Zulte Waregem blijft ook dit weekend op de laatste plaats in het klassement hangen, want de rode lantaarn ging zaterdagavond op pijnlijke wijze onderuit tegen Standard. Tien minuten voor tijd stond het nog 0-0 en was Essevee op weg naar een punt, maar uiteindelijk kreeg het nog een 0-3 om de oren. Dat kwam hard aan, zeker omdat er voldoende kansen waren op puntenwinst.


In de eerste helft had Essevee eigenlijk moeten scoren, maar Fadera en Gano lieten twee huizenhoge kansen op onbegrijpelijke wijze nog liggen. Tien minuten voor tijd kreeg Standard dan echter een strafschop voor een contact tussen Bostyn en Bokadi, na tussenkomst van de VAR. Mbaye Leye was niet te spreken over die laatste fase.

"Na deze wedstrijd moeten we het vooral over de VAR hebben", foeterde de trainer achteraf bij Sporza. "De scheidsrechter beslist dat het geen penalty is en dan grijpt de VAR toch nog in. Dit is nooit een penalty, want Bokadi loopt gewoon weg van het doel. Dat moment verandert de volledige wedstrijd. In de eerste helft hadden we eigenlijk 2-0 moeten voorkomen, maar na de strafschop is de wedstrijd gewoon voorbij."

EIGEN SCHULD
Vossen leek het niet helemaal eens te zijn met zijn trainer en legde de nadruk veeleer op de gemiste kansen. "We hadden in de eerste helft altijd op voorsprong moeten komen. Als we zo'n kansen niet afmaken in onze situatie, dan weet je dat het moeilijk wordt", was de spits streng. "Op basis van de tweede helft verdient Standard wel de zege, maar we hadden altijd moeten scoren voor de rust. We moeten in de spiegel kijken en beseffen dat we met zo'n kansen veel beter moeten doen. Als je laatste staat, is elke wedstrijd een finale. Er moeten punten gepakt worden en dat hebben we vandaag nagelaten."

LEES OOK: Jelle Vossen verwerkt absolute mokerslag bij Beerschot

🚀

De grootste schuldige is...

Meest recent

Congolese bondscoach doet boekje open over Mokio en co

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren heel wat grote talenten met dubbele nationaliteit door de ...

1
1
'Rode Duivels krijgen geen warm onthaal in Italië'

Om 20u45 begint het tijdperk-Van Bommel bij de Rode Duivels. De eerste opdracht van de nieuwe ...

14
14
'Tweede 'geval-Tresoldi' duikt op bij Club Brugge'

Club Brugge zendt tijdens deze interlandbreak weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst zestien ...

36
36
Stassin geeft Sevilla duidelijke toekomstboodschap

De Jonge Duivels hebben donderdagavond een nieuwe stap richting het EK U21 gezet door met 1-0 te ...

19
19
'Euvrard baalt en ziet belangrijke pion Standard verlaten'

Standard was de voorbije weken sterk aan het seizoen begonnen, al moest het na een nul op zes in de ...

35
35
Antwerp legt nog een jong talent onder contract

Antwerp is zijn seizoen begonnen met een 7 op 21 en moet daardoor voorlopig vrede nemen met een ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Genks goudhaantje gegeerd, Club aast op goalgetter'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

187
187
KBVB en Vincent Mannaert krijgen gouden raad

De Koninklijke Belgische Voetbalbond koos voor Mark van Bommel als opvolger van Rudi Garcia als ...

39
39
Nieuw stadion Union voor beladen Europese clash bekend

Royal Union SG kan niet in het eigen Joseph Marienstadion spelen tijdens Europese wedstrijden. Het ...

118
118
Nederland en Duitsland clashen: “Gewoon niet sportief”

Nederland en Duitsland speelden 1-1 gelijk namens de Nations League. Zowel voor Oranje als Die ...

76
76
Vuurdoop Mark van Bommel: onenigheid over basiself

Mark van Bommel staat voor zijn vuurdoop als bondscoach van België. De Nederlander werd ...

127
127
Harde realiteit De Bruyne bij Duivels: “Hij beseft dat”

De Rode Duivels kenden veel succes met de Gouden Generatie, maar er blijven niet veel spelers over. ...

82
82
Charles De Ketelaere stampt ferm na op Rudi Garcia

Na het WK werd Rudi Garcia ontslagen ondanks de goede resultaten. België haalde de kwartfinale ...

373
373
Jonge Duivels doen ontdekking voor Genk

De Jonge Duivels hebben donderdagavond weer een grote stap richting kwalificatie voor het EK U21 ...

124
124
Tielemans noemt belangrijke factor die niét veranderd is

Het zullen toch fel vernieuwde Rode Duivels zijn die straks om 20u45 aan hun campagne in de Nations ...

58
58
'Nu al grote druk op Mika Godts bij PSG'

Heel wat Rode Duivels versierden deze zomer een toptransfer, maar de meest straffe overgang was ...

118
118
Van Bommel hakt knopen door: deze 3 Duivels op tribune

Er staat de Rode Duivels een zeer pittig interlandluik te wachten, want ze moeten maar liefst vier ...

271
271
De Ketelaere spreekt duidelijk: "Lukaku is geen concurrent"

De Rode Duivels trappen om 20u45 hun nieuwe campagne in de Nations League op gang in Italië. ...

65
65
Mignolet maakt meteen indruk: Van Bommel strooit lof

De Rode Duivels beginnen straks in Italië aan een nieuw tijdperk. Sinds het WK is er immers ...

179
179
Swerts waarschuwt stevig ondanks grote stap richting EK U21

De Rode Duivels hopen vrijdagavond hun interlandluik goed te beginnen, maar in hun schaduw hebben de ...

44
44
Duitsland v Italië voor Tresoldi: Mancini gooit olie op vuur

Straks om 20u45 nemen de Rode Duivels het in de Nations League op tegen Italië. Daarbij kunnen ...

93
93
Einde droomduo: Van Bommel breekt De Bruyne en Vanaken

Spelen De Bruyne en Vanaken nog samen bij de Rode Duivels? Op het WK leek het dé oplossing, ...

180
180
Transferonthulling De Ketelaere: "Met hen was er contact"

Het was een zeer drukke transferzomer, waarin na het WK ook verschillende Rode Duivels een ...

93
93
Provocatie of misverstand? Rode kaart Israël gaat viraal

De Rode Duivels komen pas om 20u45 in actie, maar de Nations League werd donderdagavond al ...

175
175
Pikante onthulling: "Mancini wou Rode Duivels coachen"

De nieuwe campagne in de Nations League betekent voor heel wat landen een frisse start. Dat is ook ...

100
100

Meer sportnieuws