Undav: "Vanaken noemde ons een shit ploeg"

door
Undav:

Union SG verzekerde zich afgelopen donderdag van groepswinst in de Europa League en blijft ook in eigen land vlot meedraaien in de bovenste regionen van het klassement. Nochtans zagen de Brusselaars in het tussenseizoen heel wat belangrijke pionnen vertrekken. Zo ook hun topschutter Deniz Undav.


De Duitser met Turkse roots verhuisde naar zusterclub Brighton and Hove Albion, waar hij probeert een doorbraak in de Premier League af te dwingen. En zo verloor de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers. Met 26 goals en 13 assist in 39 competitieduels, spraken zijn statistieken vorig seizoen immers voor zich. Bovendien was Undav nooit vies van wat extra controverse. Onder meer tegen Club Brugge durfde hij wel eens voor commotie zorgen.

Zo kreeg hij het bijvoorbeeld aan de stok met één van de Brugse sterkhouders, die Union volgens hem een 'shit ploeg' had genoemd. In een uitgebreid interview met La Dernière Heure werd Undav gevraagd of het om Noa Lang ging. "Noa was zeer vriendelijk, met hem had ik niets aan de hand. Het was Hans Vanaken. Maar goed, dat is voetbal. Op het veld gebeuren zo'n zaken. Daar maak ik me niet druk om."

LAATSTE WOORD AAN KAMPIOEN
Vlak na het seizoen kwam Undav ook niet meer terug op het incident. Volgens de aanvaller was dat ook een bewuste keuze. "Want ik heb hem ook niet meer kunnen antwoorden. Zij zijn kampioen geworden, niet wij. Dus dan moest ik mijn mond houden. Als wij de titel hadden gewonnen, dan was ik er wel op terug gekomen."

LEES OOK: Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

De tegenstander op die manier jennen ...

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

52
52
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

17
17
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

31
31
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

140
140
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

198
198
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

169
169
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

263
263
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

78
78
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

171
171
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

174
174
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

950
950
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

80
80
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

115
115
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

338
338
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

143
143
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

483
483
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

48
48
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

239
239
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

271
271
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

208
208
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

429
429
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

710
710

Meer sportnieuws