Undav: "Vanaken noemde ons een shit ploeg"

door
Undav:

Union SG verzekerde zich afgelopen donderdag van groepswinst in de Europa League en blijft ook in eigen land vlot meedraaien in de bovenste regionen van het klassement. Nochtans zagen de Brusselaars in het tussenseizoen heel wat belangrijke pionnen vertrekken. Zo ook hun topschutter Deniz Undav.


De Duitser met Turkse roots verhuisde naar zusterclub Brighton and Hove Albion, waar hij probeert een doorbraak in de Premier League af te dwingen. En zo verloor de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers. Met 26 goals en 13 assist in 39 competitieduels, spraken zijn statistieken vorig seizoen immers voor zich. Bovendien was Undav nooit vies van wat extra controverse. Onder meer tegen Club Brugge durfde hij wel eens voor commotie zorgen.

Zo kreeg hij het bijvoorbeeld aan de stok met één van de Brugse sterkhouders, die Union volgens hem een 'shit ploeg' had genoemd. In een uitgebreid interview met La Dernière Heure werd Undav gevraagd of het om Noa Lang ging. "Noa was zeer vriendelijk, met hem had ik niets aan de hand. Het was Hans Vanaken. Maar goed, dat is voetbal. Op het veld gebeuren zo'n zaken. Daar maak ik me niet druk om."

LAATSTE WOORD AAN KAMPIOEN
Vlak na het seizoen kwam Undav ook niet meer terug op het incident. Volgens de aanvaller was dat ook een bewuste keuze. "Want ik heb hem ook niet meer kunnen antwoorden. Zij zijn kampioen geworden, niet wij. Dus dan moest ik mijn mond houden. Als wij de titel hadden gewonnen, dan was ik er wel op terug gekomen."

LEES OOK: Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

De tegenstander op die manier jennen ...

Meest recent

'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

67
67
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

25
25
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

248
248
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

21
21
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

172
172
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

86
86
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

558
558
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

137
137
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

184
184
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

165
165
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

158
158
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

363
363
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

25
25
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

209
209
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

68
68
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

446
446
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

237
237
Vanaken dolenthousiast: "Dit voelt heel lekker"

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. Hans Vanaken maakte zo alweer een fantastische ...

136
136
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

269
269
‘Club Brugge slaat toe: stunt van de wintermercato’

Club Brugge staat dichter bij een toptransfer dan het de voorbije weken ooit was. Transferwatcher ...

1052
1052
Doku weer lang out? Guardiola geeft cruciale update

Jérémy Doku speelde Galatasaray 35 minuten lang compleet van de mat, maar toen sloeg ...

99
99
Franse pers lyrisch over Club en ziet één uitblinker

Club Brugge overklaste Marseille en won met 3-0. De Bruggelingen gaan zo naar de tussenronde in de ...

977
977
Union SG trots, maar baalt ook: "Die match in CL..."

Union SG won knap met 1-0 van Atalanta, maar eindigde net buiten de top 24. Toch mogen de ...

133
133
Mignolet geeft signaal: "Gekozen om eerlijk te zijn"

Bij Club Brugge kenden ze nog maar eens een gouden Europese avond. Blauw-Zwart won met 3-0 van ...

569
569
Leko looft twee spelers: "Grote carrière tegemoet"

Ivan Leko mag net zoals Nicky Hayen en Carl Hoefkens een kwalificatie voor de volgende ronde in de ...

778
778

Meer sportnieuws