TU: 'Vuurwerk bij Real en Barça, Standard ruikt topdeal'

door
TU: 'Vuurwerk bij Real en Barça, Standard ruikt topdeal'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Standard mag mogelijk hoop koesteren op een verlengd verblijf van smaakmaker Philip Zinckernagel. Die wordt tot het einde van dit seizoen gehuurd van Olympiakos, waar hij nog een contract heeft tot midden 2024. De Deen liet alvast verstaan dat hij zich erg goed voelt in Luik. Afwachten of de Grieken bereid zijn te onderhandelen over een definitieve transfer van de middenvelder. Voor Standard zou zijn definitieve komst alvast een serieuze versterking betekenen.



BUITENLAND
Real Madrid maakt nu al grote plannen voor de komende seizoenen. AS bevestigt nog eens dat dé prioriteit voor de zomer van 2023 de komst van Jude Bellingham is. De nog altijd maar 19-jarige middenvelder schittert bij Borussia Dortmund en Real wil straks de voltallige Europese top aftroeven voor zijn diensten. Nadat Bellingham komende zomer neerstrijkt, wil Real in 2024 echter nog een stap verder gaan. Dan moet immers Erling Haaland neerstrijken. De Noor trok nochtans pas afgelopen zomer naar Manchester City, maar er gingen al geruchten dat hij vanaf 2024 voor een gelimiteerde som zou kunnen vertrekken.



Ondertussen zit ook aartsrivaal FC Barcelona niet stil. De Catalanen mikken op het Braziliaanse supertalent Vitor Roque en zouden volgens Mundo Deportivo vaart achter het dossier willen zetten. Er zijn immers nog meer clubs geïnteresseerd in de 17-jarige aanvaller en dus zou Barça zijn transfer al in januari willen afronden, ook al is zijn effectieve overstap pas voor komende zomer voorzien. Wel wordt het niet gemakkelijk een financieel akkoord te vinden. Zijn huidige club Athletico Paranaense zou immers zo'n 35 à 40 miljoen euro verlangen voor zijn goudhaantje.



William Saliba is een groot lichtpunt bij Arsenal en de centrale verdediger wordt het hof gemaakt door Paris Saint-Germain. Volgens journalist Ben Jacobs is een vertrek alvast reëel. Diezelfde bron vertelde aan GMS dat Arsenal wel graten ziet in de transfer van Evan Ndicka, een Franse centrale verdediger van Eintracht Frankfurt. Volgens Calciomercato zouden de Gunners ook nog hun zinnen gezet hebben op de 21-jarige Gustav Isaksen van FC Midtjylland.

LEES OOK: Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Voor welke club heeft u de meeste sympathie?

Meest recent

Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

1
1
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

28
28
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

30
30
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

53
53
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

28
28
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

90
90
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

43
43
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

172
172
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

69
69
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

57
57
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

288
288
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

58
58
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

54
54
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

47
47
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

285
285
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

129
129
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

172
172
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

144
144
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

160
160
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

132
132
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

179
179
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

134
134

Meer sportnieuws