TU: 'Vuurwerk bij Real en Barça, Standard ruikt topdeal'

door
TU: 'Vuurwerk bij Real en Barça, Standard ruikt topdeal'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE
Standard mag mogelijk hoop koesteren op een verlengd verblijf van smaakmaker Philip Zinckernagel. Die wordt tot het einde van dit seizoen gehuurd van Olympiakos, waar hij nog een contract heeft tot midden 2024. De Deen liet alvast verstaan dat hij zich erg goed voelt in Luik. Afwachten of de Grieken bereid zijn te onderhandelen over een definitieve transfer van de middenvelder. Voor Standard zou zijn definitieve komst alvast een serieuze versterking betekenen.



BUITENLAND
Real Madrid maakt nu al grote plannen voor de komende seizoenen. AS bevestigt nog eens dat dé prioriteit voor de zomer van 2023 de komst van Jude Bellingham is. De nog altijd maar 19-jarige middenvelder schittert bij Borussia Dortmund en Real wil straks de voltallige Europese top aftroeven voor zijn diensten. Nadat Bellingham komende zomer neerstrijkt, wil Real in 2024 echter nog een stap verder gaan. Dan moet immers Erling Haaland neerstrijken. De Noor trok nochtans pas afgelopen zomer naar Manchester City, maar er gingen al geruchten dat hij vanaf 2024 voor een gelimiteerde som zou kunnen vertrekken.



Ondertussen zit ook aartsrivaal FC Barcelona niet stil. De Catalanen mikken op het Braziliaanse supertalent Vitor Roque en zouden volgens Mundo Deportivo vaart achter het dossier willen zetten. Er zijn immers nog meer clubs geïnteresseerd in de 17-jarige aanvaller en dus zou Barça zijn transfer al in januari willen afronden, ook al is zijn effectieve overstap pas voor komende zomer voorzien. Wel wordt het niet gemakkelijk een financieel akkoord te vinden. Zijn huidige club Athletico Paranaense zou immers zo'n 35 à 40 miljoen euro verlangen voor zijn goudhaantje.



William Saliba is een groot lichtpunt bij Arsenal en de centrale verdediger wordt het hof gemaakt door Paris Saint-Germain. Volgens journalist Ben Jacobs is een vertrek alvast reëel. Diezelfde bron vertelde aan GMS dat Arsenal wel graten ziet in de transfer van Evan Ndicka, een Franse centrale verdediger van Eintracht Frankfurt. Volgens Calciomercato zouden de Gunners ook nog hun zinnen gezet hebben op de 21-jarige Gustav Isaksen van FC Midtjylland.

LEES OOK: Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

Voor welke club heeft u de meeste sympathie?

Meest recent

Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

0
0
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

10
10
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

34
34
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

178
178
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

203
203
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

112
112
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

215
215
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

314
314
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

47
47
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

187
187
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

47
47
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

279
279
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

285
285
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

170
170
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

33
33
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

372
372
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

263
263
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

166
166
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

181
181
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

28
28
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

297
297
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

53
53
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

72
72
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

91
91
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

165
165

Meer sportnieuws