'Pioli grijpt in met falende De Ketelaere'

door
'Pioli grijpt in met falende De Ketelaere'

AC Milan is bezig aan een meer dan behoorlijk seizoen. De Rossoneri behouden een goede kans om door te stoten in de Champions League en blijven vlot meedraaien aan de top van de Serie A. Maar Charles De Ketelaere heeft het voorlopig lastig om zijn draai te vinden bij de Italiaanse kampioen.


De jonge Rode Duivel maakte afgelopen weekend zijn rentree na blessureleed, maar kon tijdens zijn invalbeurt tegen AC Monza niet overtuigen. Desondanks kreeg hij dinsdag in de Champions League opnieuw het vertrouwen van coach Stefano Pioli. De Ketelaere verscheen tegen Dinamo Zagreb zelfs aan de aftrap, maar wederom maakte hij geen goede beurt. Na een bijzonder flauwe eerste helft werd de recordtransfer van Club Brugge zelfs gewisseld enkele minuten ver in de tweede periode.

Opnieuw dus een tegenvallend optreden van CDK. Bovendien is hij, op de langdurig geblesseerde Zlatan Ibrahimovic na, inmiddels de enige speler uit het aanvallende compartiment die dit seizoen nog geen doelpunt wist te maken. Volgens Corriere dello Sport is Pioli dan ook van plan om in te grijpen. Zo zou De Ketelaere zondag tegen FC Torino, en wellicht ook in de daaropvolgende duels, opnieuw op de bank moeten starten. Op die manier wil men de druk even van zijn schouders nemen.

VOLDOENDE VERTROUWEN
Op langere termijn hoeft hij zich nog geen zorgen te maken. Binnen de club blijft er voldoende vertrouwen heersen dat De Ketelaere alsnog zijn draai zal vinden. Bij inmiddels bepalende spelers als Sandro Tonali en Rafael Leao duurde het ook een hele poos alvorens zijn hun beste niveau vonden in San Siro.

LEES OOK: Defensie en spitsen Duivels: Alderweireld geeft voorkeur

De Ketelaere had nog een tussenstap moeten zetten ...

Meest recent

Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

12
12
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

55
55
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

10
10
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

87
87
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

35
35
Defensie en spitsen Duivels: Alderweireld geeft voorkeur

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

164
164
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

52
52
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

294
294
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

166
166
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

344
344
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

233
233
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

58
58
Doorbraak onder Garcia: "WK is een jongensdroom"

Onder Rudi Garcia komen een aantal Rode Duivels boven water. Zo was er gisteren een uitblinker die ...

113
113
Verheyen en Degryse over Garcia: "Zou laf zijn van de bond"

Rudi Garcia krijgt de volle laag vanuit bepaalde hoek. De kritiek is deels terecht, deels ...

206
206
Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Rudi Garcia heeft de Belgen naar het WK geloodst. Dat is een goede prestatie, maar zeker niet ...

136
136
Weelde voor Garcia: "Ik hoop in de basis te blijven staan"

Rudi Garcia mocht gisteren een feestje vieren. De WK-kwalificatie is een feit. Opdracht volbracht. ...

111
111
Plotse lof voor Garcia: "We zijn op de goede weg"

Het is hommeles tussen Rudi Garcia en Het Laatste Nieuws. Na de WK-kwalificatie stellen ze de ...

101
101
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

157
157
Witsel weet niet wat hij ziet: "Dit was héél emotioneel"

Na ongeveer een uur spelen bracht Rudi Garcia Axel Witsel in het veld. Hij gaf het Luikse publiek zo ...

196
196
Onthuld: 'Mannaert verkoos deze topcoach boven Garcia'

Na het behoud in de A-divisie van de Nations League, heeft Rudi Garcia ook zijn tweede grote target ...

426
426
Garcia vs. De Bilde: is dít de reden voor spanningen?

De Rode Duivels vierden dinsdagavond een uitgebreid feestje na hun kwalificatie voor het WK 2026. ...

530
530
Twee nieuwe WK-sprookjes, opsteker Duivels bij loting

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht geplaatst voor het WK in Canada, Mexico en de ...

241
241
'De Cat grof wild: transferplannen Anderlecht bekend'

Door de vroegtijdige uitschakeling van de Belgische ploeg op het WK U17, is Nathan De Cat ruim op ...

402
402
‘Druk op García stijgt: Belgische topcoach klopt al aan’

De druk op Rudi García wordt met de dag zwaarder: de resultaten vallen nog mee, maar op het ...

356
356
België naar WK: buitenlandse pers smult van één Rode Duivel

Als de balletjes op vijf december in de trommel gaan voor de loting van de groepsfase op het WK ...

466
466

Meer sportnieuws