'Pioli grijpt in met falende De Ketelaere'

door
'Pioli grijpt in met falende De Ketelaere'

AC Milan is bezig aan een meer dan behoorlijk seizoen. De Rossoneri behouden een goede kans om door te stoten in de Champions League en blijven vlot meedraaien aan de top van de Serie A. Maar Charles De Ketelaere heeft het voorlopig lastig om zijn draai te vinden bij de Italiaanse kampioen.


De jonge Rode Duivel maakte afgelopen weekend zijn rentree na blessureleed, maar kon tijdens zijn invalbeurt tegen AC Monza niet overtuigen. Desondanks kreeg hij dinsdag in de Champions League opnieuw het vertrouwen van coach Stefano Pioli. De Ketelaere verscheen tegen Dinamo Zagreb zelfs aan de aftrap, maar wederom maakte hij geen goede beurt. Na een bijzonder flauwe eerste helft werd de recordtransfer van Club Brugge zelfs gewisseld enkele minuten ver in de tweede periode.

Opnieuw dus een tegenvallend optreden van CDK. Bovendien is hij, op de langdurig geblesseerde Zlatan Ibrahimovic na, inmiddels de enige speler uit het aanvallende compartiment die dit seizoen nog geen doelpunt wist te maken. Volgens Corriere dello Sport is Pioli dan ook van plan om in te grijpen. Zo zou De Ketelaere zondag tegen FC Torino, en wellicht ook in de daaropvolgende duels, opnieuw op de bank moeten starten. Op die manier wil men de druk even van zijn schouders nemen.

VOLDOENDE VERTROUWEN
Op langere termijn hoeft hij zich nog geen zorgen te maken. Binnen de club blijft er voldoende vertrouwen heersen dat De Ketelaere alsnog zijn draai zal vinden. Bij inmiddels bepalende spelers als Sandro Tonali en Rafael Leao duurde het ook een hele poos alvorens zijn hun beste niveau vonden in San Siro.

LEES OOK: WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

De Ketelaere had nog een tussenstap moeten zetten ...

Meest recent

"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

5
5
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

37
37
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

58
58
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

59
59
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

35
35
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

575
575
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

18
18
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

35
35
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

65
65
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

166
166
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

94
94
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

46
46
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

64
64
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

33
33
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

36
36
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

115
115
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

168
168
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

328
328
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

336
336
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

141
141
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

176
176
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

487
487
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

59
59
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

135
135
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

46
46

Meer sportnieuws