'Pioli grijpt in met falende De Ketelaere'

door
'Pioli grijpt in met falende De Ketelaere'

AC Milan is bezig aan een meer dan behoorlijk seizoen. De Rossoneri behouden een goede kans om door te stoten in de Champions League en blijven vlot meedraaien aan de top van de Serie A. Maar Charles De Ketelaere heeft het voorlopig lastig om zijn draai te vinden bij de Italiaanse kampioen.


De jonge Rode Duivel maakte afgelopen weekend zijn rentree na blessureleed, maar kon tijdens zijn invalbeurt tegen AC Monza niet overtuigen. Desondanks kreeg hij dinsdag in de Champions League opnieuw het vertrouwen van coach Stefano Pioli. De Ketelaere verscheen tegen Dinamo Zagreb zelfs aan de aftrap, maar wederom maakte hij geen goede beurt. Na een bijzonder flauwe eerste helft werd de recordtransfer van Club Brugge zelfs gewisseld enkele minuten ver in de tweede periode.

Opnieuw dus een tegenvallend optreden van CDK. Bovendien is hij, op de langdurig geblesseerde Zlatan Ibrahimovic na, inmiddels de enige speler uit het aanvallende compartiment die dit seizoen nog geen doelpunt wist te maken. Volgens Corriere dello Sport is Pioli dan ook van plan om in te grijpen. Zo zou De Ketelaere zondag tegen FC Torino, en wellicht ook in de daaropvolgende duels, opnieuw op de bank moeten starten. Op die manier wil men de druk even van zijn schouders nemen.

VOLDOENDE VERTROUWEN
Op langere termijn hoeft hij zich nog geen zorgen te maken. Binnen de club blijft er voldoende vertrouwen heersen dat De Ketelaere alsnog zijn draai zal vinden. Bij inmiddels bepalende spelers als Sandro Tonali en Rafael Leao duurde het ook een hele poos alvorens zijn hun beste niveau vonden in San Siro.

LEES OOK: De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

De Ketelaere had nog een tussenstap moeten zetten ...

Meest recent

Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

12
12
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

36
36
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

27
27
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

60
60
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

89
89
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

190
190
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

216
216
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

327
327
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

284
284
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

247
247
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

292
292
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

80
80
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

190
190
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

285
285
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

65
65
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

125
125
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

186
186
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

185
185
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

276
276
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

125
125
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

40
40
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

79
79
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

83
83
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

305
305

Meer sportnieuws