Martinez is steun Boskamp kwijt: “Ga toch weg!”

door
Martinez is steun Boskamp kwijt: “Ga toch weg!”

Binnen minder dan een maand gaat de WK-eindronde in Qatar van start. Bondscoach Roberto Martinez is momenteel dan ook bezig met de laatste hand te leggen aan zijn 26-koppige selectie bij de Rode Duivels. Bryan Heynen zal wellicht de definitieve selectie niet halen.


De aanvoerder Bryan Heynen wist dit seizoen nochtans al flink indruk te maken, de 27-jarige middenvelder is niet meer weg te denken in de Genkse basiself. En zijn cijfers mogen er eveneens zijn: 6 goals en 2 assist in 14 wedstrijden mogen gezien worden voor een speler op zijn positie. Desondanks was het tot dusver onvoldoende om Martinez te overtuigen hem een plekje te geven bij de nationale ploeg.

En dat gegeven steekt bij Peter Croonen, zo gaf de voorzitter van Genk eerlijk toe bij de podcast Eleven Insiders. "Ik vind Bryan één van de meest onderschatte voetballers in België", vertelde Croonen. "Bryan draait al enkele jaren mee op dit niveau en ik vind het heel ontgoochelend dat hij die kans nog niet gekregen heeft. Ik ben daar zelfs door gefrustreerd. Zo'n goede voetballer die de kans niet krijgt, is zonde." Ook Johan Boskamp mengt zich in de discussie.

Hij is zwaar ontgoocheld dat, zoals verschillende media claimen, Heynen niet naar het WK in Qatar zal trekken. “Ga toch weg! Tuurlijk pakt ie hem wel mee. Het is één van de beste spelers in de Belgische competitie. Het zou onvoorstelbaar zijn als hij hem thuis laat. Weet je wat? Als het echt zo is, dan spreken we hier niet meer over Martinez. Dan is hij mijn steun definitief kwijt. Heynen moet mee. Zo simpel is het”, zei Boskamp aan Het Belang van Limburg.

LEES OOK: Heynen verklaart ommekeer onder Hayen

Moet Heynen mee naar het WK?

Meest recent

Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

3
3
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

11
11
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

69
69
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

41
41
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

77
77
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

55
55
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

65
65
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

211
211
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

31
31
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

365
365
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

252
252
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

97
97
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

133
133
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

230
230
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

97
97
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

70
70
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

151
151
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

40
40
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

343
343
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

137
137
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

459
459
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

136
136
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

244
244

Meer sportnieuws