Martinez is steun Boskamp kwijt: “Ga toch weg!”

door
Martinez is steun Boskamp kwijt: “Ga toch weg!”

Binnen minder dan een maand gaat de WK-eindronde in Qatar van start. Bondscoach Roberto Martinez is momenteel dan ook bezig met de laatste hand te leggen aan zijn 26-koppige selectie bij de Rode Duivels. Bryan Heynen zal wellicht de definitieve selectie niet halen.


De aanvoerder Bryan Heynen wist dit seizoen nochtans al flink indruk te maken, de 27-jarige middenvelder is niet meer weg te denken in de Genkse basiself. En zijn cijfers mogen er eveneens zijn: 6 goals en 2 assist in 14 wedstrijden mogen gezien worden voor een speler op zijn positie. Desondanks was het tot dusver onvoldoende om Martinez te overtuigen hem een plekje te geven bij de nationale ploeg.

En dat gegeven steekt bij Peter Croonen, zo gaf de voorzitter van Genk eerlijk toe bij de podcast Eleven Insiders. "Ik vind Bryan één van de meest onderschatte voetballers in België", vertelde Croonen. "Bryan draait al enkele jaren mee op dit niveau en ik vind het heel ontgoochelend dat hij die kans nog niet gekregen heeft. Ik ben daar zelfs door gefrustreerd. Zo'n goede voetballer die de kans niet krijgt, is zonde." Ook Johan Boskamp mengt zich in de discussie.

Hij is zwaar ontgoocheld dat, zoals verschillende media claimen, Heynen niet naar het WK in Qatar zal trekken. “Ga toch weg! Tuurlijk pakt ie hem wel mee. Het is één van de beste spelers in de Belgische competitie. Het zou onvoorstelbaar zijn als hij hem thuis laat. Weet je wat? Als het echt zo is, dan spreken we hier niet meer over Martinez. Dan is hij mijn steun definitief kwijt. Heynen moet mee. Zo simpel is het”, zei Boskamp aan Het Belang van Limburg.

LEES OOK: Emotioneel nieuws rond Jan Boskamp raakt veel fans diep

Moet Heynen mee naar het WK?

Meest recent

‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

51
51
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

57
57
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

168
168
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

19
19
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

60
60
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

157
157
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

97
97
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

118
118
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

438
438
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

169
169
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

381
381
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

382
382
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

488
488
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

184
184
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

369
369
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

292
292
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

541
541
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

619
619
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

87
87
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

433
433
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

291
291
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

319
319
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

382
382
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

372
372
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

607
607

Meer sportnieuws