Martinez is steun Boskamp kwijt: “Ga toch weg!”

door
Martinez is steun Boskamp kwijt: “Ga toch weg!”

Binnen minder dan een maand gaat de WK-eindronde in Qatar van start. Bondscoach Roberto Martinez is momenteel dan ook bezig met de laatste hand te leggen aan zijn 26-koppige selectie bij de Rode Duivels. Bryan Heynen zal wellicht de definitieve selectie niet halen.


De aanvoerder Bryan Heynen wist dit seizoen nochtans al flink indruk te maken, de 27-jarige middenvelder is niet meer weg te denken in de Genkse basiself. En zijn cijfers mogen er eveneens zijn: 6 goals en 2 assist in 14 wedstrijden mogen gezien worden voor een speler op zijn positie. Desondanks was het tot dusver onvoldoende om Martinez te overtuigen hem een plekje te geven bij de nationale ploeg.

En dat gegeven steekt bij Peter Croonen, zo gaf de voorzitter van Genk eerlijk toe bij de podcast Eleven Insiders. "Ik vind Bryan één van de meest onderschatte voetballers in België", vertelde Croonen. "Bryan draait al enkele jaren mee op dit niveau en ik vind het heel ontgoochelend dat hij die kans nog niet gekregen heeft. Ik ben daar zelfs door gefrustreerd. Zo'n goede voetballer die de kans niet krijgt, is zonde." Ook Johan Boskamp mengt zich in de discussie.

Hij is zwaar ontgoocheld dat, zoals verschillende media claimen, Heynen niet naar het WK in Qatar zal trekken. “Ga toch weg! Tuurlijk pakt ie hem wel mee. Het is één van de beste spelers in de Belgische competitie. Het zou onvoorstelbaar zijn als hij hem thuis laat. Weet je wat? Als het echt zo is, dan spreken we hier niet meer over Martinez. Dan is hij mijn steun definitief kwijt. Heynen moet mee. Zo simpel is het”, zei Boskamp aan Het Belang van Limburg.

LEES OOK: Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Moet Heynen mee naar het WK?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

4
4
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

27
27
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

258
258
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

255
255
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

142
142
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

196
196
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

54
54
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

515
515
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

192
192
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

366
366
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

550
550
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

204
204
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

372
372
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

178
178
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

152
152
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

150
150
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

73
73
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

245
245
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

70
70
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

320
320
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

223
223
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

226
226
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

437
437
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

521
521
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

79
79

Meer sportnieuws