Martinez is steun Boskamp kwijt: “Ga toch weg!”

door
Martinez is steun Boskamp kwijt: “Ga toch weg!”

Binnen minder dan een maand gaat de WK-eindronde in Qatar van start. Bondscoach Roberto Martinez is momenteel dan ook bezig met de laatste hand te leggen aan zijn 26-koppige selectie bij de Rode Duivels. Bryan Heynen zal wellicht de definitieve selectie niet halen.


De aanvoerder Bryan Heynen wist dit seizoen nochtans al flink indruk te maken, de 27-jarige middenvelder is niet meer weg te denken in de Genkse basiself. En zijn cijfers mogen er eveneens zijn: 6 goals en 2 assist in 14 wedstrijden mogen gezien worden voor een speler op zijn positie. Desondanks was het tot dusver onvoldoende om Martinez te overtuigen hem een plekje te geven bij de nationale ploeg.

En dat gegeven steekt bij Peter Croonen, zo gaf de voorzitter van Genk eerlijk toe bij de podcast Eleven Insiders. "Ik vind Bryan één van de meest onderschatte voetballers in België", vertelde Croonen. "Bryan draait al enkele jaren mee op dit niveau en ik vind het heel ontgoochelend dat hij die kans nog niet gekregen heeft. Ik ben daar zelfs door gefrustreerd. Zo'n goede voetballer die de kans niet krijgt, is zonde." Ook Johan Boskamp mengt zich in de discussie.

Hij is zwaar ontgoocheld dat, zoals verschillende media claimen, Heynen niet naar het WK in Qatar zal trekken. “Ga toch weg! Tuurlijk pakt ie hem wel mee. Het is één van de beste spelers in de Belgische competitie. Het zou onvoorstelbaar zijn als hij hem thuis laat. Weet je wat? Als het echt zo is, dan spreken we hier niet meer over Martinez. Dan is hij mijn steun definitief kwijt. Heynen moet mee. Zo simpel is het”, zei Boskamp aan Het Belang van Limburg.

LEES OOK: Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

Moet Heynen mee naar het WK?

Meest recent

'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

13
13
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

43
43
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

47
47
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

99
99
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

46
46
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

241
241
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

55
55
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

174
174
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

260
260
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

116
116
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

298
298
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

173
173
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

591
591
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

118
118
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

107
107
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

396
396
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

148
148
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

276
276
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

198
198
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

47
47
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

116
116
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

117
117
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

326
326

Meer sportnieuws