Defour: "Misschien de toekomstige kampioen"

714 stemmen
Defour:

KRC Genk won met 3-1 van KV Mechelen en boekte zo een bijzonder knappe 40 op 45. De Maneblussers maakten het de leider zeer moeilijk, maar de klasse van Genk maakte het verschil. Bij Mechelen baalden ze na de nederlaag.


"Er zat zeker meer in en in de eerste helft kregen we de nodige kansen. We hadden Genk goed onder controle en we maakten onze kansen dan niet af. In de tweede helft maakte Genk zijn kansen wel af en dat was het verschil. We hadden toch gehoopt hier minstens een punt te rapen. Het is wel positief dat we het Genk zo moeilijk hebben gemaakt", zei Geoffry Hairemans na de match tegen Eleven Sports.

FRUSTREREND

Thibaut Peyre baalde ook na de toch wel zeer verdienstelijke prestatie van KV Mechelen. "Het was een beetje een frustrerende avond. We deden het goed in de duels en we voetbalden best goed. Genk maakte de kansen af, wij niet. Al kregen we te weinig kansen toen Genk met 10 spelers viel. Tegen 11 lukte het ons beter", aldus de verdediger.

KV Mechelen incasseerde zo zijn eerste nederlaag onder Steven Defour, die voordien een zes op zes boekte. KV Mechelen neemt het volgende week op tegen Zulte Waregem en de Maneblussers hopen dan weer aan te knopen met de overwinning. De coach was tevreden. "Ik ben tevreden wat wij toonden, maar we hadden 1-3 kunnen voorstaan. We misten veel kansen in de eerste helft en tegen de misschien toekomstige kampioen, of misschien wel de beste ploeg van het moment, vergaten we onszelf te beloven. De achtste zege op rij voor Genk? Dan mogen ze nu ook kampioen worden (lacht)."

Verdiende KVM meer?

Meest recent

Trainersontslag bij Antwerp? Oosting komt met reactie

Antwerp FC blijft aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor vrijdagavond ook op OH Leuven. ...

31
31
'Anderlecht dondert ineen: Coucke activeert rampenplan'

Anderlecht staat opnieuw onder hoogspanning. De verloren bekerfinale zet Marc Coucke, zijn plannen ...

186
186
'Tzolis krijgt monstertransfer: Club pakt waanzinnige som'

Club Brugge zal in de zomermaanden afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Ook een vertrek ...

136
136
Anderlecht bibbert en beeft: gigantisch horror-scenario

RSC Anderlecht incasseerde donderdag een zoveelste sportieve uppercut met de nederlaag in de ...

301
301
Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

261
261
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

187
187
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

174
174
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

47
47
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

63
63
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

235
235
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

54
54
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

246
246
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

96
96
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

404
404
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

387
387
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

175
175
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

222
222
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

411
411
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

55
55
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

207
207
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

126
126
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

436
436
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

443
443
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

685
685
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

826
826

Meer sportnieuws