KRC Genk trekt met tien spelers zege over de streep tegen KV Mechelen

283
KRC Genk trekt met tien spelers zege over de streep tegen KV Mechelen

KRC Genk kon vanavond eerste achtervolgers Royal Antwerp FC en Club Brugge onder druk zetten als het won van KV Mechelen. De Limburgers hadden een taaie klant aan de Maneblussers, maar zij wisten de zege over de streep te trekken (2-1). Genk speelde een half uur met een speler minder.


De wedstrijd begon tien minuten later omdat de fans van Mechelen niet op tijd in het stadion geraakten. Genk begon goed aan de partij en Munoz bracht de thuisploeg al na 10 minuten op voorsprong. KV Mechelen was echter zeker niet onder de indruk en Schoofs zorgde met een heerlijke knal van afstand voor de 1-1. KV Mechelen was nadien bijzonder goed en Walsh kreeg een uitgelezen kans op de 1-2.  KV Mechelen was na de gelijkmaker de betere ploeg en had de beste mogelijkheden. Genk mocht tevreden zijn met een 1-1-tussenstand. 



Genk kwam scherper uit de kleedkamer en nam de bovenhand. Het kampeerde vaker op de helft van Mechelen, maar echt grote kansen bleven aanvankelijk uit. Maar na 56 minuten pakte Paintsil uit met een goede actie en hij bediende Arteaga, die de 2-1 in doel tikte. Genk weer op rozen en kon KVM weer reageren? Na 63 minuten kreeg Genk met een enorme tegenvaller te kampen. El Khannouss kreeg een gele kaart en vroeg in een volgende fase te ostentatief voor een gele kaart en dat werd nog genegeerd door ref Verboomen. Nadien maakte de jongeling weer zijn beklag en de ref trok streng geel en dus rood. Vrancken was woedend, want Castro stond immers al klaar om hem te vervangen. Genk moest zo nog een half uur met een man minder verder.

KVM kreeg nu de bal en Walsh wist net niet de 1-1 te scoren. De bezoekers, met weer een sterke Schoofs, gingen voluit voor de gelijkmaker al bleven de grote kansen uit. In het slot kreeg Genk via Paintsil en Samatta (in dezelfde fase) nog een uitgelezen kans, maar Coucke hield Genk in de match. Pantsil, wat een seizoen kent hij, scoorde op aangeven van Trésor in de 91ste minuut de verlossende 3-1. Weer een zege voor Genk.

Scoreverloop:

1-0 (10') Daniel Munoz
1-1 (15') Rob Schoofs
2-1 (56') Gerardo Arteaga
3-1 (91') Joseph Paintsil

🚀

Een verdiende zege?

Meest recent

Respect! Ronaldo gaat viraal met reactie op afscheidspost Messi

Lionel Messi heeft dinsdagnacht een grandioos afscheid gekregen als international van ...

9
9
Waanzinnig: Club staat voor duizelingwekkende marathon

De extra lange interland-periode zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. ...

81
81
Drama Dolberg: Ajax-spits krijgt afgrijselijk verdict

Sinds zijn vertrek bij RSC Anderlecht gaat het niet bepaald goed met Kasper Dolberg. En net nu hij ...

20
20
Loodzwaar dilemma Van Bommel: WK-titularis uit ploeg gezet?

Nu de interland-break erop zit, kan Mark van Bommel een uitgebreide evaluatie maken van zijn eerste ...

153
153
'Tzolis trekt bleek weg: groots transferplan Arsenal gelekt'

Het zijn niet de meest aangename dagen voor Christos Tzolis. De flankaanvaller viel geblesseerd uit ...

110
110
"Kwestie van tijd" - Van Bommel stelt straffe ambitie

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

321
321
Fransen slachten Van Bommel af: zelfs Zidane trapt na

Zinédine Zidane klopt de Rode Duivels met een ploeg die niet eens zijn beste elf was, en ...

161
161
Strijd begint: eerste uitdager voor Infantino meldt zich

De voorbije maanden kwam Gianni Infantino in het oog van de storm te staan. De voorzitter van de ...

36
36
'Nu al paniek over Anderlecht-transfer: uitweg al gezocht'

Anderlecht was in de zomer zeer actief op de transfermarkt. Daardoor beschikt trainer Vitor Bruno ...

328
328
Van Bommel getipt voor november: Albert onthult zijn elftal

De eerste wedstrijden van Mark van Bommel als bondscoach van de Rode Duivels zitten erop. De balans ...

95
95
Zo kwam KVK bij coach uit: "Dat vond ik verrassend"

KV Kortrijk zorgde deze week voor een opvallende démarche. Meer dan drie weken na het ontslag ...

78
78
'Mourinho ongenadig: 2 spelers meteen doorgestuurd bij Real'

José Mourinho streek in de zomer opnieuw neer bij Real Madrid, dertien jaar na zijn vorige ...

82
82
Opvallende naam verdwijnt na drie matchen uit JPL

Het interlandvoetbal zit er weer op en dus gaat de focus vanaf komend weekend weer op de ...

36
36
Vermeeren en Frey als exponenten: pijnpunt bij Antwerp

Voor Antwerp is het tot dusver een seizoen met twee gezichten. De Great Old begon nog verrassend ...

229
229
Afscheid Messi ontspoort: Bedrijf gaat diep door het stof

Het afscheid van Lionel Messi in Buenos Aires moest een avond worden om nooit te vergeten. Voor ...

60
60
'Kompany lonkt naar PL: topdeal van 60 miljoen'

Bayern München is alweer scherp aan het seizoen begonnen. Het pakte tot dusver tien op twaalf ...

54
54
Beerschot onthoofd zonder Vossen? Ex-speler velt oordeel

Komend weekend wordt ook de Challenger Pro League weer op gang getrapt na een onderbreking van ...

157
157
Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

87
87
STVV maakt zich klaar voor historische avond

Het aftellen is begonnen. Volgende week donderdag om 21 uur maakt STVV zich op voor een historische ...

75
75
David Silva keert op 40-jarige leeftijd plots terug

David Silva (40) keert terug op de voetbalvelden. Drie jaar na zijn noodgedwongen afscheid heeft de ...

37
37
'Tegenstander België zet coach op straat'

Vincenzo Montella is niet langer bondscoach van Turkije. De Turkse voetbalbond (TFF) heeft volgens ...

122
122
Icoon van FC Barcelona stopt op 39-jarige leeftijd

Op 39-jarige leeftijd is het definitief voorbij voor Pedro Rodríguez. De Spaanse aanvaller ...

74
74
Bellingham: "Hij is de beste Engelse speler ooit"

Engeland heeft al héél wat wereldtoppers gehad in zijn geschiedenis. Eén van de ...

69
69
'Essevee wil in januari toeslaan met buitenlands talent'

De extra lange interlandbreak gaf de clubs uit de Jupiler Pro League de tijd om al een eerste ...

89
89
Jorge Jesus reageert kurkdroog op statement Ronaldo

Portugal was de voorbije dagen in de ban van de rel rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige vedette ...

151
151

Meer sportnieuws