Sterkhouder Club Brugge haakt af voor KVO

261 stemmen
Sterkhouder Club Brugge haakt af voor KVO

Club Brugge ging deze week thuis zwaar onderuit tegen FC Porto. De landskampioen verloor met 0-4, nadat op de vorige speeldag de kwalificatie al veiliggesteld werd tegen Atlético. Komende zaterdag wacht KV Oostende in de Jupiler Pro League. De Kustboys zullen hun huid duur verkopen. Carl Hoefkens kwam met tegenvallend nieuws over de selectie van Club.


Zo gaf de coach van Club op zijn persbabbel vrijdag mee dat Clinton Mata niet in de selectie zal zitten voor het duel tegen KVO. Dat was een beetje te verwachten, omdat Mata ook al niet in de groep zat voor de CL-wedstrijd tegen Porto. De verdediger is al een tijd out met een enkelblessure en moet het stap voor stap doen. "Met Mata willen we voorzichtig zijn. Hij zal dus nog niet selecteerbaar zijn voor de wedstrijd van morgen. Voor de rest is iedereen fit behalve Rits", aldus Hoefkens.

De afwezigheid van Mata is een domper voor Club Brugge. De verdediger uit Angola is al jarenlang een van de sterkhouders op Jan Breydel. Denis Odoi kwam daardoor wat meer op de voorgrond en krijgt steevast de voorkeur als vervanger. Afwachten of Mata de wedstrijd tegen Bayer Leverkusen haalt. Die staat komende dinsdag op het programma.

WINNEN
Club Brugge kan maar best winnen om de kloof met leider KRC Genk en Royal Antwerp FC niet groter te laten worden. De Limburgers nemen het vrijdag thuis al op tegen KV Mechelen. De Great Old trekt zondagavond naar Sporting Charleroi. Benieuwd hoe de stand er dan uitziet in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Zal Mata er bij zijn tegen Leverkusen?

Meest recent

Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

21
21
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

308
308
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

21
21
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

224
224
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

23
23
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

12
12
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

22
22
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

134
134
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

211
211
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

175
175
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

661
661
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

496
496
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

370
370
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

232
232
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

245
245
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

95
95
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

63
63
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

233
233
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

97
97
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

75
75
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

435
435
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

211
211
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

249
249
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

512
512
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

123
123

Meer sportnieuws