Veldman houdt zich niet in: "Is geen jeugdvoetbal meer"

781
Veldman houdt zich niet in:

Een week geleden werkte Robin Veldman nog in de luwte als coach van de beloften bij RSC Anderlecht. Donderdagavond maakte hij dan weer zijn debuut als interim-trainer van de paars-witte hoofdmacht. Maar ook onder zijn bewind slaagden de Brusselaars er niet in om te winnen.


Slechts enkele dagen na het ontslag van Felice Mazzu moest Anderlecht alweer vol aan de bak in de Conference League. Om de kansen op de volgende ronde gaaf te houden, kon er op eigen veld maar best gewonnen worden van FCSB. Paars-Wit kwam ook tot twee keer toe op voorsprong. Maar telkens slikte het nadien een gelijkmaker na zwak verdedigend werk. En zo moest de geplaagde recordkampioen vrede nemen met een 2-2-gelijkspel na een andermaal matig optreden.

Veldman was dan ook niet tevreden achteraf en hield zich niet in tijdens zijn analyse. Vooral de tegengoals lagen hem zwaar op de maag. "Het overkomt ons de laatste wedstrijden te vaak dat we uit standaardsituaties goals tegen. krijgen. Zeker als er te weinig verantwoordelijkheid genomen wordt", klonk het bij Sporza. "Daarin moeten we echt wel een hele grote stap zetten richting maturiteit van het hele elftal. Dus niet alleen als je 35 bent, maar ook als je 17 bent en op dit niveau wil presteren, dan is het geen jeugdvoetbal meer."

MEER CONTROLE KRIJGEN
Veel tijd om bij het puntenverlies stil te staan is er echter niet. Zondag wacht alweer een competitieduel tegen KAS Eupen en puntenverlies is dan echt uit den boze. "Als team hebben we al een paar weken te maken met te weinig kwaliteit aan de bal. Vanaf de 20e minuut was er wel wat meer rust, maar om het ritme te veranderen en de tegenstander meer achter de bal aan te laten lopen en ruimtes te creëren moet de kwaliteit echt omhoog. Zondag moeten we een aantal zaken echt beter doen om meer controle te krijgen", besluit Veldman.

LEES OOK: Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Veldman moet vast benoemd worden ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

18
18
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

154
154
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

31
31
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

36
36
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

64
64
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

67
67
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

108
108
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

133
133
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

50
50
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

57
57
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

303
303
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

690
690
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

84
84
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

163
163
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

82
82
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

165
165
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

192
192
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

369
369
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

688
688
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

254
254
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

603
603
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

106
106

Meer sportnieuws