Veldman houdt zich niet in: "Is geen jeugdvoetbal meer"

door
Veldman houdt zich niet in:

Een week geleden werkte Robin Veldman nog in de luwte als coach van de beloften bij RSC Anderlecht. Donderdagavond maakte hij dan weer zijn debuut als interim-trainer van de paars-witte hoofdmacht. Maar ook onder zijn bewind slaagden de Brusselaars er niet in om te winnen.


Slechts enkele dagen na het ontslag van Felice Mazzu moest Anderlecht alweer vol aan de bak in de Conference League. Om de kansen op de volgende ronde gaaf te houden, kon er op eigen veld maar best gewonnen worden van FCSB. Paars-Wit kwam ook tot twee keer toe op voorsprong. Maar telkens slikte het nadien een gelijkmaker na zwak verdedigend werk. En zo moest de geplaagde recordkampioen vrede nemen met een 2-2-gelijkspel na een andermaal matig optreden.

Veldman was dan ook niet tevreden achteraf en hield zich niet in tijdens zijn analyse. Vooral de tegengoals lagen hem zwaar op de maag. "Het overkomt ons de laatste wedstrijden te vaak dat we uit standaardsituaties goals tegen. krijgen. Zeker als er te weinig verantwoordelijkheid genomen wordt", klonk het bij Sporza. "Daarin moeten we echt wel een hele grote stap zetten richting maturiteit van het hele elftal. Dus niet alleen als je 35 bent, maar ook als je 17 bent en op dit niveau wil presteren, dan is het geen jeugdvoetbal meer."

MEER CONTROLE KRIJGEN
Veel tijd om bij het puntenverlies stil te staan is er echter niet. Zondag wacht alweer een competitieduel tegen KAS Eupen en puntenverlies is dan echt uit den boze. "Als team hebben we al een paar weken te maken met te weinig kwaliteit aan de bal. Vanaf de 20e minuut was er wel wat meer rust, maar om het ritme te veranderen en de tegenstander meer achter de bal aan te laten lopen en ruimtes te creëren moet de kwaliteit echt omhoog. Zondag moeten we een aantal zaken echt beter doen om meer controle te krijgen", besluit Veldman.

LEES OOK: 'Anderlecht neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Veldman moet vast benoemd worden ...

Meest recent

'Anderlecht neemt drastische beslissing op transfermarkt'

RSC Anderlecht staat voor een pittig einde van 2025 met duels tegen achtereenvolgens STVV, Antwerp ...

4
4
Union gelooft eigen ogen niet: "Mijn voetbalhart bloedt"

De eerste Champions League-campagne van Union SG dreigt te gaan stranden in de League Phase. De ...

16
16
Eerste basiself Leko: twee cruciale wissels bij Club Brugge

Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de ...

105
105
Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

111
111
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

43
43
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

60
60
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

62
62
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

96
96
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

273
273
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

214
214
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

340
340
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

57
57
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

383
383
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

105
105
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

171
171
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

161
161
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

84
84
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

125
125
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

304
304
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

1011
1011
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

404
404
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

298
298
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

819
819
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

235
235
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

779
779

Meer sportnieuws