Grote buis bij Anderlecht: "Hij speelde catastrofaal"

door
Grote buis bij Anderlecht:

RSC Anderlecht dreigt wederom naast een Europees voorjaar te grijpen. De Brusselaars konden donderdagavond nochtans een goede zaak doen, maar lieten het op eigen veld afweten tegen het Roemeense FCSB. Zo werd tot twee keer toe een voorsprong uit handen gegeven: 2-2.


Paars-Wit slaagde er dus niet in om na het ontslag van coach Felice Mazzu meteen aan te knopen met een zege. Daarvoor bleven te veel spelers onder het gewenste niveau. Amadou Diawara bijvoorbeeld, kan de verwachtingen voorlopig niet waarmaken. Achterin blijft Wesley Hoedt de fouten dan weer opstapelen en ook doelman Hendrik Van Crombrugge ging dit keer niet vrijuit. Daarnaast viel Michael Murillo zwaar door de mand. De Panamese back leverde weliswaar de assist op de 1-0, voorts speelde hij een erg belabberde match en in de slotfase pakte hij ook nog eens zijn tweede gele kaart.

In de beoordelingen van de kranten krijgt Murillo dan ook de volle lading. "Zijn eerste kwartier was catastrofaal. Zijn eerste goede actie leverde wel een assist op, maar door zijn frustratie pakte hij in het slot nog rood", verklaart La Dernière Heure zijn 3 op 10. "Totaal niet bij de les in de openingsminuten, wisselde dramatische controles met even dramatische passes af om dan toch een knappe assist op Verschaeren te geven. Pakte geel, miste zo al de beslissende wedstrijd in Silkeborg, maar pakte in het slot nog zijn tweede geel", schrijft men dan weer bij Het Nieuwsblad.

DRAMATISCHE START
Het Laatste Nieuws toonde nog ietwat genade wegens zijn assist. "Deed z'n reputatie van matige passer opnieuw alle eer aan en leed in openingsfase keer op keer balverlies. De combinatie en assist voor de 1-0 van Verschaeren maakten echter veel goed. Kreeg in de slotseconden nog z'n tweede geel." En bij SudPresse trekt men een gelijkaardige conclusie. "Auteur van een zeer gecompliceerd eerste halfuur. Tekende wel voor een erg mooie assist op Verschaeren, maar slaagde er toch weer in weggestuurd te worden in de extra tijd."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht moet TD schrappen, Kane weg bij Bayern'

Wie vond u de minste man bij Anderlecht?

Meest recent

'Pikante transfer Bayern: Kompany haalt oud-ploegmaat'

Bayern München ligt nog steeds goed op koers om dit seizoen meer dan één prijs te ...

13
13
'Bizarre transferwending Vandevoordt: oorzaak bekend'

Het werd voor een aantal Rode Duivels een bewogen wintermercato. Ook Maarten Vandevoordt werd her en ...

26
26
Nieuw rampseizoen Tottenham: trainer alweer ontslagen

In de Premier League vallen dit seizoen alweer enkele topclubs door de mand. Titelverdediger ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht moet TD schrappen, Kane weg bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

223
223
Zéér straf: Union verbaast en hoort bij top van Europa

Union SG is de titelverdediger in de Jupiler Pro League en de Brusselse club prijkt weer bovenaan ...

55
55
Alderweireld doet tranen rollen: Woorden raken héél diep

Toby Alderweireld stapte ongeveer twee jaar geleden een heel nieuw leven in. Eén van de ...

55
55
Nieuw trainersontslag in België: officiële bevestiging

De Belgische clubs lachen er niet mee. Dit seizoen werden al verschillende trainers ontslagen met ...

82
82
Romelu Lukaku afgemaakt na misser: 'Napoli grijpt in'

Romelu Lukaku is nog op zoek naar zijn beste vorm na een slepende blessure. Antonio Conte brengt de ...

167
167
'Club Brugge maakt kans: ex-JPL-topper in moeilijk parket'

Club Brugge gaat in de zomer bijna een halve basisploeg moeten vervangen. De Bruggelingen zijn ...

501
501
Pril geluk na drama: Aster Nzeyimana getuigt emotioneel

Aster Nzeyimana en Lize Feryn verwachten samen een kindje. Dat nieuws raakte afgelopen weekend ...

14
14
Grote zorgen om Debast: wat is er aan de hand?

Bondscoach Rudi Garcia mag zich stilaan zorgen maken. De Rode Duivels vallen als vliegen en het valt ...

170
170
OH Leuven voor historische avond: voluit voor megastunt

OH Leuven heeft het Belgische vrouwenvoetbal dit seizoen internationaal op de kaart gezet. Ze ...

32
32
'Belgische topclubs krijgen buitenkans op ex-JPL-topper'

De Belgische topclubs zijn ondertussen al bezig met het voorbereiden op de transferperiode van ...

196
196
Westerlo voert alweer drastische besparing door

KVC Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein dat de kosten naar beneden moeten. Dat is al duidelijk ...

111
111
Pakt Anderlecht uit met terugkeer publiekslieveling?

RSC Anderlecht staat er financieel een stuk beter voor dan pakweg vijf jaar geleden. Sportief ...

695
695
Trainerszoektocht Anderlecht: Gillet ziet twee opties

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

279
279
Brugse afgang zindert na: OM zet De Zerbi op straat

Een tweetal weken geleden werd Olympique de Marseille na een pijnlijke nederlaag op Club Brugge KV ...

115
115
Transferwending Club Brugge: zelfs bondscoach vol verbazing

Club Brugge plande voor aanvang van de wintermercato een flink transferoffensief, maar haalde ...

497
497
Héérlijke beelden: zo reageert United-fan na mislopen knipbeurt

Manchester United slaagde er dinsdagavond tegen West Ham United niet in om zijn vijfde opeenvolgende ...

106
106
Anderlecht duizelt: Franse topcoach op weg naar RSCA?

Anderlecht speurt naar een nieuwe coach en plots duikt er een Franse topnaam op in de ...

577
577
'Union perplex: absolute toptransfer voor Ross Sykes'

Union SG lanceerde de voorbije seizoenen verschillende spelers richting de Europese topcompetities. ...

211
211
Garcia jubelt: Duivels met grote verrassing naar WK?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel bezig met het vormen van zijn WK-selectie. Voorlopig is dat een ...

147
147
'Kompany torpedeert topaanwinst Club Brugge'

De sportieve leiding van Club Brugge KV maakt zich op voor een uiterst drukke zomermercato. ...

695
695
Biglia breekt stilte: échte reden voor Anderecht-vertrek

RSC Anderlecht kreeg de voorbije dagen enkele raken klappen te verwerken. Midden in een diepe ...

482
482
'Arne Engels ziet monsterbod geweigerd'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

60
60

Meer sportnieuws