Grote buis bij Anderlecht: "Hij speelde catastrofaal"

door
Grote buis bij Anderlecht:

RSC Anderlecht dreigt wederom naast een Europees voorjaar te grijpen. De Brusselaars konden donderdagavond nochtans een goede zaak doen, maar lieten het op eigen veld afweten tegen het Roemeense FCSB. Zo werd tot twee keer toe een voorsprong uit handen gegeven: 2-2.


Paars-Wit slaagde er dus niet in om na het ontslag van coach Felice Mazzu meteen aan te knopen met een zege. Daarvoor bleven te veel spelers onder het gewenste niveau. Amadou Diawara bijvoorbeeld, kan de verwachtingen voorlopig niet waarmaken. Achterin blijft Wesley Hoedt de fouten dan weer opstapelen en ook doelman Hendrik Van Crombrugge ging dit keer niet vrijuit. Daarnaast viel Michael Murillo zwaar door de mand. De Panamese back leverde weliswaar de assist op de 1-0, voorts speelde hij een erg belabberde match en in de slotfase pakte hij ook nog eens zijn tweede gele kaart.

In de beoordelingen van de kranten krijgt Murillo dan ook de volle lading. "Zijn eerste kwartier was catastrofaal. Zijn eerste goede actie leverde wel een assist op, maar door zijn frustratie pakte hij in het slot nog rood", verklaart La Dernière Heure zijn 3 op 10. "Totaal niet bij de les in de openingsminuten, wisselde dramatische controles met even dramatische passes af om dan toch een knappe assist op Verschaeren te geven. Pakte geel, miste zo al de beslissende wedstrijd in Silkeborg, maar pakte in het slot nog zijn tweede geel", schrijft men dan weer bij Het Nieuwsblad.

DRAMATISCHE START
Het Laatste Nieuws toonde nog ietwat genade wegens zijn assist. "Deed z'n reputatie van matige passer opnieuw alle eer aan en leed in openingsfase keer op keer balverlies. De combinatie en assist voor de 1-0 van Verschaeren maakten echter veel goed. Kreeg in de slotseconden nog z'n tweede geel." En bij SudPresse trekt men een gelijkaardige conclusie. "Auteur van een zeer gecompliceerd eerste halfuur. Tekende wel voor een erg mooie assist op Verschaeren, maar slaagde er toch weer in weggestuurd te worden in de extra tijd."

LEES OOK: Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Wie vond u de minste man bij Anderlecht?

Meest recent

Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

278
278
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

208
208
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

190
190
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

31
31
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

239
239
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

111
111
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

678
678
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

358
358
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

571
571
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

112
112
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

487
487
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

68
68
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

519
519
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

345
345
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

276
276
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

171
171
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

382
382
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

367
367
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

541
541
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

48
48
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

412
412
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

180
180
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

237
237
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

435
435
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

564
564

Meer sportnieuws