Grote buis bij Anderlecht: "Hij speelde catastrofaal"

door
Grote buis bij Anderlecht:

RSC Anderlecht dreigt wederom naast een Europees voorjaar te grijpen. De Brusselaars konden donderdagavond nochtans een goede zaak doen, maar lieten het op eigen veld afweten tegen het Roemeense FCSB. Zo werd tot twee keer toe een voorsprong uit handen gegeven: 2-2.


Paars-Wit slaagde er dus niet in om na het ontslag van coach Felice Mazzu meteen aan te knopen met een zege. Daarvoor bleven te veel spelers onder het gewenste niveau. Amadou Diawara bijvoorbeeld, kan de verwachtingen voorlopig niet waarmaken. Achterin blijft Wesley Hoedt de fouten dan weer opstapelen en ook doelman Hendrik Van Crombrugge ging dit keer niet vrijuit. Daarnaast viel Michael Murillo zwaar door de mand. De Panamese back leverde weliswaar de assist op de 1-0, voorts speelde hij een erg belabberde match en in de slotfase pakte hij ook nog eens zijn tweede gele kaart.

In de beoordelingen van de kranten krijgt Murillo dan ook de volle lading. "Zijn eerste kwartier was catastrofaal. Zijn eerste goede actie leverde wel een assist op, maar door zijn frustratie pakte hij in het slot nog rood", verklaart La Dernière Heure zijn 3 op 10. "Totaal niet bij de les in de openingsminuten, wisselde dramatische controles met even dramatische passes af om dan toch een knappe assist op Verschaeren te geven. Pakte geel, miste zo al de beslissende wedstrijd in Silkeborg, maar pakte in het slot nog zijn tweede geel", schrijft men dan weer bij Het Nieuwsblad.

DRAMATISCHE START
Het Laatste Nieuws toonde nog ietwat genade wegens zijn assist. "Deed z'n reputatie van matige passer opnieuw alle eer aan en leed in openingsfase keer op keer balverlies. De combinatie en assist voor de 1-0 van Verschaeren maakten echter veel goed. Kreeg in de slotseconden nog z'n tweede geel." En bij SudPresse trekt men een gelijkaardige conclusie. "Auteur van een zeer gecompliceerd eerste halfuur. Tekende wel voor een erg mooie assist op Verschaeren, maar slaagde er toch weer in weggestuurd te worden in de extra tijd."

LEES OOK: Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Wie vond u de minste man bij Anderlecht?

Meest recent

Garcia incasseert uppercut: Lukaku haakt af bij Rode Duivels

Dinsdag bliezen de Rode Duivels in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de Verenigde ...

3
3
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

39
39
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

70
70
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

116
116
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

89
89
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

66
66
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

137
137
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

32
32
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

51
51
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

265
265
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

204
204
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

198
198
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

137
137
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

108
108
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

167
167
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

59
59
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

99
99
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

303
303
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

134
134
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

452
452
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

155
155
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

401
401
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

127
127
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

247
247

Meer sportnieuws