Grote buis bij Anderlecht: "Hij speelde catastrofaal"

door
Grote buis bij Anderlecht:

RSC Anderlecht dreigt wederom naast een Europees voorjaar te grijpen. De Brusselaars konden donderdagavond nochtans een goede zaak doen, maar lieten het op eigen veld afweten tegen het Roemeense FCSB. Zo werd tot twee keer toe een voorsprong uit handen gegeven: 2-2.


Paars-Wit slaagde er dus niet in om na het ontslag van coach Felice Mazzu meteen aan te knopen met een zege. Daarvoor bleven te veel spelers onder het gewenste niveau. Amadou Diawara bijvoorbeeld, kan de verwachtingen voorlopig niet waarmaken. Achterin blijft Wesley Hoedt de fouten dan weer opstapelen en ook doelman Hendrik Van Crombrugge ging dit keer niet vrijuit. Daarnaast viel Michael Murillo zwaar door de mand. De Panamese back leverde weliswaar de assist op de 1-0, voorts speelde hij een erg belabberde match en in de slotfase pakte hij ook nog eens zijn tweede gele kaart.

In de beoordelingen van de kranten krijgt Murillo dan ook de volle lading. "Zijn eerste kwartier was catastrofaal. Zijn eerste goede actie leverde wel een assist op, maar door zijn frustratie pakte hij in het slot nog rood", verklaart La Dernière Heure zijn 3 op 10. "Totaal niet bij de les in de openingsminuten, wisselde dramatische controles met even dramatische passes af om dan toch een knappe assist op Verschaeren te geven. Pakte geel, miste zo al de beslissende wedstrijd in Silkeborg, maar pakte in het slot nog zijn tweede geel", schrijft men dan weer bij Het Nieuwsblad.

DRAMATISCHE START
Het Laatste Nieuws toonde nog ietwat genade wegens zijn assist. "Deed z'n reputatie van matige passer opnieuw alle eer aan en leed in openingsfase keer op keer balverlies. De combinatie en assist voor de 1-0 van Verschaeren maakten echter veel goed. Kreeg in de slotseconden nog z'n tweede geel." En bij SudPresse trekt men een gelijkaardige conclusie. "Auteur van een zeer gecompliceerd eerste halfuur. Tekende wel voor een erg mooie assist op Verschaeren, maar slaagde er toch weer in weggestuurd te worden in de extra tijd."

LEES OOK: ‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Wie vond u de minste man bij Anderlecht?

Meest recent

'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

0
0
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

12
12
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

47
47
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

199
199
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

152
152
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

66
66
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

209
209
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

58
58
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

74
74
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

258
258
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

131
131
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

223
223
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

569
569
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

100
100
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

475
475
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

144
144
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

204
204
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

153
153
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

20
20
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

140
140
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

400
400
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

147
147
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

617
617
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

207
207

Meer sportnieuws