Nieuwe fluitconcerten: RSCA-aanhang viseert Vandenhaute

door
Nieuwe fluitconcerten: RSCA-aanhang viseert Vandenhaute

De trainerswissel van afgelopen maandag heeft niet het gewenste schokeffect opgeleverd bij RSC Anderlecht. Donderdagavond kwamen de Brusselaars nochtans tot twee keer toe op voorsprong tegen het Roemeense FCSB. Maar uiteindelijk moest de ploeg van interim-coach Robin Veldman vrede nemen met een 2-2-gelijkspel.


RSCA had gehoopt om na het vertrek van Felice Mazzu een doorstart te nemen. Maar tegen het voormalige Steaua Boekarest bleek dat er nog heel wat werk op de plank ligt. In het veldspel was Paars-Wit veruit de betere ploeg, al had dat voor een groot deel te maken met de beperkte kwaliteiten van de tegenstander. Bovendien waren de betere kansen voor rust zelfs voor de bezoekers.

Na de pauze zorgde Anderlecht dan weer voor het meeste gevaar. Maar met de gecreëerde kansen werd veel te weinig gedaan en achterin blijft de stabiliteit ver zoek. Kortom: een matige prestatie en opnieuw een tegenvallend resultaat. De supporters lieten hun onvrede na het laatste fluitsignaal dan ook duidelijk merken. Zo weerklonken opnieuw striemende fluitconcerten vanuit de tribunes.

VANDENHAUTE GEVISEERD
Daarnaast werd ook voorzitter Wouter Vandenhaute op de korrel genomen. De preses had tijdens zijn persbabbel van maandag enkele uitspraken gedaan die niet bepaald gesmaakt werden door de harde kern. En dus werd de voorzitter geviseerd met een groot spandoek. "Voor het vertrouwen van de politiek te herstellen, herstel eerst het vertrouwen van de eigen supporters", stond er te lezen. Vervolgens werd nog een spandoek met een andere boodschap ontrold. "Jullie hebben niet enkel 3 jaar begraven, jullie zijn bezig met de club te doen", werd nog eens verwezen naar het vertrek van Vincent Kompany.

LEES OOK: Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

Heeft u nog vertrouwen in Vandenhaute als voorzitter?

Meest recent

Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

0
0
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

71
71
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

29
29
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

45
45
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

53
53
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

271
271
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

139
139
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

76
76
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

205
205
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

140
140
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

302
302
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

410
410
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

241
241
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

119
119
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

322
322
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

166
166
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

99
99
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

62
62
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

311
311
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

404
404
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

93
93
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

688
688
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

121
121
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

139
139
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

504
504

Meer sportnieuws