Nieuwe fluitconcerten: RSCA-aanhang viseert Vandenhaute

door
Nieuwe fluitconcerten: RSCA-aanhang viseert Vandenhaute

De trainerswissel van afgelopen maandag heeft niet het gewenste schokeffect opgeleverd bij RSC Anderlecht. Donderdagavond kwamen de Brusselaars nochtans tot twee keer toe op voorsprong tegen het Roemeense FCSB. Maar uiteindelijk moest de ploeg van interim-coach Robin Veldman vrede nemen met een 2-2-gelijkspel.


RSCA had gehoopt om na het vertrek van Felice Mazzu een doorstart te nemen. Maar tegen het voormalige Steaua Boekarest bleek dat er nog heel wat werk op de plank ligt. In het veldspel was Paars-Wit veruit de betere ploeg, al had dat voor een groot deel te maken met de beperkte kwaliteiten van de tegenstander. Bovendien waren de betere kansen voor rust zelfs voor de bezoekers.

Na de pauze zorgde Anderlecht dan weer voor het meeste gevaar. Maar met de gecreëerde kansen werd veel te weinig gedaan en achterin blijft de stabiliteit ver zoek. Kortom: een matige prestatie en opnieuw een tegenvallend resultaat. De supporters lieten hun onvrede na het laatste fluitsignaal dan ook duidelijk merken. Zo weerklonken opnieuw striemende fluitconcerten vanuit de tribunes.

VANDENHAUTE GEVISEERD
Daarnaast werd ook voorzitter Wouter Vandenhaute op de korrel genomen. De preses had tijdens zijn persbabbel van maandag enkele uitspraken gedaan die niet bepaald gesmaakt werden door de harde kern. En dus werd de voorzitter geviseerd met een groot spandoek. "Voor het vertrouwen van de politiek te herstellen, herstel eerst het vertrouwen van de eigen supporters", stond er te lezen. Vervolgens werd nog een spandoek met een andere boodschap ontrold. "Jullie hebben niet enkel 3 jaar begraven, jullie zijn bezig met de club te doen", werd nog eens verwezen naar het vertrek van Vincent Kompany.

LEES OOK: Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Heeft u nog vertrouwen in Vandenhaute als voorzitter?

Meest recent

Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

42
42
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

2
2
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

13
13
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

127
127
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

83
83
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

86
86
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

68
68
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

185
185
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

110
110
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

153
153
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

463
463
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

152
152
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

93
93
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

299
299
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

372
372
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

281
281
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

272
272
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

53
53
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

169
169
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

87
87
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

128
128
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

83
83
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

64
64
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

134
134

Meer sportnieuws